Nové doplňky z provázků

Několik pestrých bavlnek na vyšívání a zavírací špendlík - to je vše, co potřebujete k uvázání malého uměleckého díla. Darováním takového náramku či řetízku v zářivých barvách může vzniknout opravdové přátelství. V této knize najdete přesný postup vázání, jež vás může inspirovat k dalším vzorům.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/101906/nove-doplnky-z-prova-101906.jpg 4.19
Literatura naučná, Hobby
Vydáno, Ikar (ČR)

Echt coole Freunschaftsbänder, 1996

Kniha Nové doplňky z provázků

SnowCat_5
14.01.2016

No nevím, vzory moc pěkné. Spousty jsem jich upletla, ale rozhodně ne podle popsaných návodů. V tom aby se prase vyznalo. Myslim že pokud se člověk naučí vsechny druhy zakladnich uzlů, tak uz nepotřebuje nesrozumitelny textový návod, ale stačí mu obrázek, kde jsou znázorněné uzliky ve vzoru.

Yalka
03.05.2015

Vskutku kultovní kniha o náramcích. Sice divně pojaté návody, ale řada těch vzorů je populárních už celé roky a řada z nich zlidověla. To jasně svědčí o kvalitě této knížky.

mirca5
14.04.2014

Kniha se mi líbí jsou v ní návody na krásné náramky.

Miru
28.01.2012

Kniha, která v podstatě navazuje na předchozí "Doplňky z provázků". Je obsáhlejší a opět plná návodů k upletení nejrůznějších doplňků. Přesto její předchůdkyně byla o fous sympatičtější a srozumitelnější.

Autor knihy