Nové doplňky z provázků

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Několik pestrých bavlnek na vyšívání a zavírací špendlík - to je vše, co potřebujete k uvázání malého uměleckého díla. Darováním takového náramku či řetízku v zářivých barvách může vzniknout opravdové přátelství. V této knize najdete přesný postup vázání, jež vás může inspirovat k dalším vzorům.

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101906/nove-doplnky-z-prova-101906.jpg 4.111
Žánr
Literatura naučná, Hobby
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Echt coole Freunschaftsbänder, 1996

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Nové doplňky z provázků

Přidat komentář
johana3160
19. listopadu

Nedokazu hodnotit, nebo srovnavat. Vlastne jsem ji ani poradne necetla. Dostala jsem ji jako hodne mlada holka a to jsem na to nemela trpelivost. Vymyslela jsem si vlastni vzory. Ted jsem ji otevrela s nevlastni dcerou a sla jsem jen podle obrazku a nakresu.

SnowCat_5
14.01.2016

No nevím, vzory moc pěkné. Spousty jsem jich upletla, ale rozhodně ne podle popsaných návodů. V tom aby se prase vyznalo. Myslim že pokud se člověk naučí vsechny druhy zakladnich uzlů, tak uz nepotřebuje nesrozumitelny textový návod, ale stačí mu obrázek, kde jsou znázorněné uzliky ve vzoru.


Yalka
03.05.2015

Vskutku kultovní kniha o náramcích. Sice divně pojaté návody, ale řada těch vzorů je populárních už celé roky a řada z nich zlidověla. To jasně svědčí o kvalitě této knížky.

mirca5
14.04.2014

Kniha se mi líbí jsou v ní návody na krásné náramky.

Miru
28.01.2012

Kniha, která v podstatě navazuje na předchozí "Doplňky z provázků". Je obsáhlejší a opět plná návodů k upletení nejrůznějších doplňků. Přesto její předchůdkyně byla o fous sympatičtější a srozumitelnější.

Doporučujeme

Destrukční deník
Destrukční deník

Autor knihy

Podobné knihy

Kniha Nové doplňky z provázků je v

Přečtených14x
Knihotéce17x
Chci si koupit2x