Noční klub 1. díl

Noční klub 1. díl

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní. První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opom...celý text

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní.

První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme... méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1057/nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 4.71301
Série:

Noční klub (1.)

Žánr:
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Klub Julese Vernea
Více informací...
Nahrávám...

Komentáře (166)

Přidat komentář
Elea
18. února

Moje první kniha od autora. Vzhledem k tomu, že kýčovitá obálka evokuje druh literatury, o který nemám zájem, dost dlouho jsem bojovala se svou nechutí knihu otevřít. Jak jsem začala číst už to bylo perfektní, těším se na druhý díl.

hlodoslov
12. února

Pro mne kultovní kniha. Geniální obsah má říz jak nůž značky "Solingen".

Lenka40
31. ledna

Na doporučení jsem se rozhodla sáhnout po nějaké knize od Jiřího Kulhánka a nelituji toho . Noční klub jsem prostě hltala . Krásně se to četlo , děj velice zajímavý a od určitého bodu to byla jízda , kdy slova hltáte a chcete vědět jak to dopadne . Takže jakmile jsem dočetla jedničku ,tak jsem se hned vrhla na druhý díl . Doufám , že bude stejně dobrý jako ten první ne-li ještě lepší .

tygřík2
31. ledna

Tuhle knihu a její druhý díl jsem zakoupila před lety na dovolenou. To bylo řečí, když jsem ji přinesla domů. Prosimtě, takovej škvár! Ježišmarjá, mami, ty se pomátla? Vod kdy kupuješ pejprbeky? Podiv se na tu děsnou vobálku! (Mimochodem, přesně koresponduje s Kulhánkovým stylem.) A myslíte, že jsem si ji v klidu přečetla? Nejdřív ji ukořistil můj drahý. Dobře, počkám, až si vezme druhý díl. Po dvou dnech jsem nebyla dosti pohotová a vyfoukla mi ji před nosem starší dcera. Čekala jsem tedy další tři dny. Zase chyba! Než jsem se stačila připlížit k osaměle ležícímu předmětu mé knihomolské touhy, zazvonil mi telefon. A knihu ukořistila mladší dcera a když viděla můj výraz, zmizela s ní jako pára nad hrncem. Mé čekání se protáhlo o další dva dny. Ale pak jsem si konečně ukvrdlala frapíčko, natáhla se do stínu a ponořila do upířího světa. Mezitím manžel dočetl i druhý díl, ten se ocitl u starší dcery a manžel a mladší dcera pořád otravovali, že s nimi nebavíme. Jako kdyby oni se s námi před pár dny bavili! Pak mladší dcera ztichla a já věděla, že dostala druhý díl. Teď se stali osamělými manžel a starší dcera. Já pomalu dočítala ten první díl a chodila jsem za mladší, jestli už má dočteno, aby přichvátla. Pak mne vyrušovali všichni tři, že pořád ležím s knížkou a kašlu na ně. Jestli prý chci vědět, jak to skončí.
Nevím, jaké další doporučení Noční klub potřebuje. :-))
A propos: pořád čekám, až to někdo převede do seriálové formy.

Adéla17
30. ledna

Když ji miluješ, není co řešit.... :)

Kačí137
24. ledna

Kdo nepřečte, nepochopí. Kulhánek je prostě Kulhánek :-)

mensik8673
08. ledna

Naprosto mě to dostalo! Povedená kniha

denny276
07. ledna

Pro mě jednoznačně nejlepší český spisovatel. Podání pana Kulhánka mě snad nikdy nepřestane bavit. Už při první jeho knize jsem si řekla, že si nemohu nechat ujít žádnou.Akce se rozvíjí hned od začátku a páně Kulhánkův smysl pro humor mi naprosto učaroval.

Mikekeller
06. ledna

Nechapu jak takovy klenot muze mit tak kycovitou obalku. To je jedine minus! Dokonce si troufnu tvrdit, ze to byla jedna z top knih, kterou jsem cetl. Uz je to docela dlouho, co sem ji cetl, ale porad mam v hlave kazdy detail. Muzu dat jedine maximalni hodnoceni :)

Mutnedžemet
01. ledna

Naprosto skvělá knížka, u které jsem se bezchybně bavila. Úžasně zpracované, promyšlené a dotažené až do konce.

sun.from.ibiza
10.11.2016

Absolutně srdcová záležitost. Když jsem tenkrát tu knihu dostala do ruky, vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu. A jak mile jsem byla překvapená! Hned jsem se vrhla i na další knihy, které jsou skvělé téže (musím přiznat, že některé mi učarovali více - třeba Vyhlídka na věčnost, některé méně - Stroncium). Za mě ale můj nejoblíbenější spisovatel z ČR. Ten humor je prostě bezkonkurenční. V hlavě mi uvízla hláška "Vytřeštil mozek na zeď" - prostě paráda :).

hana4834
04.11.2016

Na to že nepreferuji český spisovatele je ta kniha výborná škoda že není k sehnání

Kopretina
22.10.2016

Musím se rozhodnout, jak knihu obodovat. Už kdysi jsem na Kulhánka sáhla a pak si řekla: nikdy více. Tato kniha je vysoce ohodnocena v žebříčku nejlepších knih, je pro mě dostupná, tak jsem na ni - po letech - sáhla.
Mno, první stránky - síla (jak to může vůbec někdo číst!!!), další desítky stránek (to fakt není pro mě, samá krev, mozek na zdi, fuj!) a pak pozvolnější tempo, sice mírně brutální, ale už i s vtipem a dobrodružným dějem. Připadalo mi, že všichni zabíječi si osobují právo na zabíjení - podle nich mohli právě jen oni uplatňovat zákon a pořádek, ať Noční klub nebo upíři, nefandila jsem z nich nikomu. Takže za tu druhou část dám dvě hvězdy - pro děj a občasný vtip.

Sighisoara
10.10.2016

Super! :-) pobavilo! Sice po přečtení prvních šíleně brutalnich stran jsem si říkala, kdo ví co, ale četla jsem dal a dal a nakonec to bylo fajné setkání s upírky ;-)..

WeeWar
09.10.2016

Můj první Kulhánek a upířina jako taková též. Právě teď (02:32, za chvíli vstávaj děti) po dvou dnech dočteno. Sice jsem si hned na první straně, při první scéně říkal, že to bude úplnej hnus/ pitchovina (nemám moc rád "reálné" krutosti, jsem citlivej kluk), ale kousl jsem se do rtu, čtečku nepřeladil a četl dál.

Hodnocení zkrátím: právě teď jsem si do kindlu odeslal druhej díl.

A aby se neřeklo, hodnotím dál: jako fakt haha ftipný superhero maso:D Některé popsané scénky si asi/snad vzali jako inspiraci i Marvelovští kreativci na sveho Deadpoola!

Nadsázka: Podle fotky páně autora zde v jeho profilu (jiné neznám a negooglil jsem!) soudím, že je tohle psaní i nějaká forma autoterapie:)

Váhám mezi čtyřma a pěti stars. Zatím dám jen ty čtyři, uvidíme po finále;)

EDIT po přečtení dvojky: 5 stars

jiri0728
07.10.2016

Vlhký sen všech těch, co hltali osmdesátkové a devadesátkové akčňáky (áčkového, béčkového i céčkového ražení) a toužili mít něco takového i v českém prostředí. Kulhánek pálí jeden zvrat za druhým a hlavní hrdina je mladší verzí Chucka Norrise, i když mu občas něco šeredně nevyjde. Celkově je kniha velmi čtivá, ale snaží se být příliš vševědoucí a tak působí chvílemi dost naivně. Beru to ovšem jako úmyslnou stylizaci a proto tomu rád dávám čtyři hvězdy a dvojku si třebas po nějaké době také přečtu.

tomas2_2008
01.10.2016

Absolutní bomba

pomero
22.09.2016

Je to už docela dávno, kdy vyšel první díl Nočního klubu. Spadl na český trh jako kámen do vody a člověk ho doslova zhltl. Kulhánkův humor a nepřetržitá akce člověka doslova přiková ke gauči. Jen kdyby ty hrdiny tolik nesupermanizoval.

zuzana4291
03.09.2016

Jak charakterizovat tuhle knihu úplně nevím, od prvních dost drsných stránek, kdy jsem si říkala, proč to čtu, tak děj se strhává a na jednu stranu až moc překombinovává (proto jen 4 hvězdy). Ale jsou zde i velmi vtipné pasáže a celkově je kniha velmi zajímavá.

desert.fox
02.09.2016

Krvák teda!

elis0383
22.08.2016

tak tato kniha je prostě bomba. České spisovatele moc nečtu,ale tohle je podle mě prostě pan spisovatel a já smekám.

Kris@
12.08.2016

Noční klub je úžasná kniha. Nemám moc ráda násilí, a proto jsem už po prvních čtyřech stranách téměř omdlévala. Ale řekla jsem si, že autor přeci musel myslet i na slabší povahy a tak mne nebude zase až tak mučit (což jsem si řekla špatně, on nešetří nikoho). Nicméně hlavní postavy si nelze nezamilovat a záporných postav se nelze nebát.
Kulhánek je geniální vypravěč. Děj byl svižný, napínavý a proložený spoustou vtipných hlášek a situací. Udělat z Tobiáše spisovatele byl výborný a mistrně realizovaný nápad. Jen škoda, že jsem věděla, jak to s ním dopadne - to mám za to, že tu předem příliš detailně čtu komentáře :( .

Dalo by se toho napsat ještě mnoho, ale nechci již více plýtvat slovy, když stačí jedno: PERFEKTNÍ
Přečtěte si to, nebudete litovat (jestli se tedy ke knize dostanete!!! ).

wcelaq
11.08.2016

Miluju :) Má takovej drive,že prostě musi bavit každyho.Sci-fi a fantasy mě provazí celým životem a tohle pojeti upíru mi absolutně vyhovuje.Nasilí je tam sice hromada jako špatnejch zpráv v televiznich novinách,ale i tak si ji prečtu asi ješte jednou :D

střapatá
08.08.2016

Scifi ani fantasy příliš neholduji, příběhu s upíry bych se za normálních okolností zdaleka vyhýbala. Ale zaujalo mě určité tajemno okolo Kulhánka a množství jeho obdivovatelů. Tak jsem to zkusila, přičemž první polovinu knihy jsem byla spíše zklamaná. Nebylo to zlé, ale všemi opěvovaný černý humor mi přišel docela slabý a styl autora dosti prostoduchý. Druhá půlka ale vše vynahradila a navnadila mě na pokračování. Kulhánek asi můj oblíbený autor nebude, ale už chápu to pozdvižení kolem něj.

BarkaS
31.07.2016

Nevadí mi zobrazování/popisování násilí ve filmech/knihách, pokud má nějakou kulturu. A ta mi v tomhle případě chybí. Je to takové knižní sado-maso Slunce, seno.

OciVelkeZelene
17.07.2016

Silena kniha od silence psana pro jine silence. Jo, to muzu :-]

Temnice
15.07.2016

Miluju Kulhánkovi upíry! Posazení do současného světa a vše kolem děje:-)

RoseMadder
01.07.2016

Noční klub I. i II. řadím mezi moje nejoblíbenější knihy, a to nejsem fandou scifi ani fanatsy. To, co však pan Kulhánek předvedl v těchto dvou knihách nelze hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček ... a i to se mi zdá málo. Jedním slovem - GENIÁLNÍ!

Elkiss
28.06.2016

SUPER, SUPER a ještě jednou SUPER!!! Perfektně čtivé, akce běží hned od začátku a člověk vážně neví, co ho může na další stránce překvapit. Perfektní práce!

_INCOGNITO_
08.06.2016

Prvni kniha z zanru tech radoby 'upirskych', kterou navic napsal mistni autor - a vysledek vice nez priznivy!!! Druhy dil je o kus lepsi v pripadnych narazkach na schopnosti. Od teto cetby se z meho pohledu zmenily akorat dve veci - mam kocoura a necekam ze mi rekne mnau v duhove barve; nesnasim jmeno Tobias.. a jedna mozna navic - nekontroluji druhym zuby, pred oralnim uspokojenim (na tom by bylo co zlepsovat)


Kniha v žebříčku

35. nejlépe hodnocená kniha

Autor a jeho další knihy

Jiří Kulhánek

Jiří Kulhánek

česká, 1967

všechny knihy autora

Podobné knihy

Štítky

akční humor upíři

Uživatelé mají knihu

v Přečtených1986x
v Právě čtených16x
v Knihotéce324x
v Doporučených224x
v Chystám se číst381x
v Chci si koupit93x