Podfuk

Podfuk https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296985/bmid_podfuk-PHP-296985.jpg 4 229 69

ON JE LUPIČ-GENTLEMAN. ONA AGENTKA FBI. EXTRÉMNĚ VÝBUŠNÁ KOMBINACE! Těžko si představit nesourodější dvojici, než je Nick Fox a Kate O’Hareová. On je prvotřídní podvodník a zloděj, ona zvláštní agentka FBI, která mu posledních pět let šla po krku. Jenže právě když se Kate podaří Nicka konečně zatknout, vytasí se Nick se svým nejlepším švindlem vůbec – přesvědčí FBI, aby ho tajně zaměstnala, a navíc mu za parťáka přidělila Kate. Ve spletitém podfuku si budou muset společně poradit s fingovanými únosy, falešnými identitami a zběsilými honičkami s policií i indonéskými piráty. Pokud se dřív nezabijí navzájem.... celý text

Literatura světová Humor Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

The Heist , 2013

Boogie007
28.06.2019 2 z 5

Začátek mě docela nadchnul, příběh měl spád a vtip, pak ale tempo ochabovalo, stávalo se rozvláčným. Dočetla jsem už jenom proto, že jsem byla za polovinou a bylo mi líto knihu odložit.

akinomV
24.06.2019 4 z 5

Musím říct, že jsem si knížku koupila ve velké slevě a tak se trošku bála, zda to bude vůbec ke čtení ... ale ano, pobavila jsem se u toho a zase to byl takový ten milý akční příběh bez zbytečné krutosti a nechutností. Mám ještě druhý díl, tak se do něj brzo pustím.

Darktherka
05.06.2019 3 z 5

Oproti Stephanii Plum je Kate zcestovatěla, umí lépe se zbraněmi, ale jinak mi Stephanii čímsi hrozně připomíná. Snad jistou dávkou naivity. Stejně tak Nick mi připomíná Joea Morelliho. Ale čte se to svižně a je tam patřičná dávka zábavy.

werastk
24.04.2019 5 z 5

Mne sa kniha veľmi páčila. Veľmi som sa pobavila na vtipných dialógoch medzi hlavnými postavami, ako sa medzi sebou podpichujú a zároveň to medzi nimi jemne iskrí. Vedľajšie postavy veľmi dobre zapadali do chystanej akcia. Ozaj som si pri knihe oddýchla a pobavila sa.

veruptackova
09.03.2019 4 z 5

Upřímně od knihy za 45 Kč jsem toho nečekala moc. Koupila jsem jí sestře k narozeninám a protože mě zaujala anotace, vrhla jsem se na ni také. Kniha je o celkem nesourodé dvojici - agentce FBI, která je roky na stopě špičkovému podvodníkovi. Nebudu Vám spoilerovat děj, protože pro mě bylo velkým plusem, že jsem o knize toho moc nevěděla a nechala se překvapit dějem. Prozradím jen, že tito dva budou muset spojit své síly a rozjet hodně zajímavou akci.
Doporučuji všem, komu se líbí např. film Dannyho parťáci, protože mi ho určitá část knihy dost připomínala. Současně však mezi sebou hlavní hrdinové mají takové jiskření, které bych zase přirovnala ke Castlovi a Becketové.
Takže kdo si chce odpočinout, vypnout mozek a přečíst si něco lehčího - knihu Podfuk mohu jednoznačně doporučit. Rozhodně se hodlám vrhnout brzy na další díl!
Kniha pro mě byla velmi příjemným překvapením a proto hodnotím 4*/5*

rm
03.01.2019 5 z 5

No, co se mě týče, tak se líbilo. Jasně, není nejspletitější příběh, na jaký narazíte, ale já se pobavil. Docela jsem si užíval toho herce :-)

Jaruš7
30.12.2018 5 z 5

Má šestá a zas má srdcovka.
Tentokrát v Podfuku, ve kterém prachy nehrají roli, ale secsakra o ně jde.
Hrozně mučivý mi přišel nápad, kterému k vysvětlení chyběla douška (bez tužky), a protože tam nebylo ani (s tužkou), takže, to bylo asi bez ní, tím víc bych to brala jako krutý trest v delším zajetí pro jednoho z nejlepších mozků, trestních obhájců.
Citace:"...odvedl B. zpátky do cely, dal mu tác s fazolemi, tortillami a sklenicí sangrie. a k n i h u - k ř í ž o v e k.". (kruťárna)
"Žít jako bohatá potvora nebylo tak snadné, jak by si jeden mohl myslet."
"Nic jiného na sebe nemám. Koupili jsme jenom hadry na lovení chlapů."
"Všichni herci jsou podvodníci. Mají za úkol věřit něčemu, co nejsou, a přesvědčit o tom všechny kolem."
Pro mě - fajnovost. :-)

Celkem již J.E. vydala 22 svazků (Slečny nebezpečné), manažerské tahy u nás dost ve vydavatelství ztrácí akceschopnost, jejich škoda !!!

Poeta.kno
17.11.2018 3 z 5

Děj knihy je opravdu jednoduchý a závěr docela rychlý. Knihu jsem přečetl během pár dní a nelituji jejího výběru. Hlavní hrdinové, agentka a lupič, je přijatelná kombinece a oba působí sympaticky.

sarekaslukova
13.06.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, byla krásně jednoduchá, odpočinková. Docela jsem ji i zhltla za krátký čas a těším se na pokračování. Celkem jsem se i pobavila, takže za mě dobrá volba.

Vyjana1
23.02.2018 1 z 5

Nějak nechápu zdejší vysoké hodnocení. Kolem 50 % by bylo tak akorát.
Knížka má 250 stran, na prvních sto se nic neděje. Pak se to trošku hne, a na vlastní akci zbyde asi 100 stránek. Krátkost příběhu je asi hlavní klad knihy.

cukrovka
24.12.2017 3 z 5

Taková jednoduchá oddechovka. Nenadchne ani neurazí.

Samery
16.08.2017 5 z 5

Kniha mě velmi bavila. Otevřela jsem první stránku a než jsem se nadála, seděla jsem nad druhým dílem. Musím říci, že je to první bestseller jaký jsem přečetla s takovým nadšením. Kate a Nick jsou opravdu zábavná kombinace, ale nejvíce mě bavili jednotliví členové týmu.

ReziEngli
09.08.2017 5 z 5

U knihy jsem se skvěle bavila, vydržela jsem číst od začátku do konce, neměla jsem chuť některé pasáže přeskočit ... Za mě suprový thriller/román, a hned jdu na druhý díl :)

flare
27.07.2017 4 z 5

Pět si to zaslouží, ale nedám...schovávám pro jiné kusy. Dobře jsem si odpočinul, zasmál se, trochu si pocestoval (zajímavé destinace), zapojil představivost a jiné smysly.:-)..ideální kniha do deště, ale i do tramvaje. Dvojku si dám,o to strach nemám.

Romžiry
21.06.2017 3 z 5

Pohodovka. Pěkně se četla a i sranda byla :-)

lifeoptimist
13.06.2017 5 z 5

Pro mě jední slovem luxusní .... dlouho už jsem nezhltala knížku jako tuhle, vtipná svižná, bez nudných pasáží - VÝBORNÁ. Občas jsem se málem smála i nahlas, prostě super, těším se na další díl a doufám, že u nás vyjdou i další díly série

mmmisulka.r
22.05.2017 5 z 5

Rafinované, zábavné a akční. Není to tedy žádná super pecka, ale rozhodně kniha pobaví a nudit se nebudete.

Anne Leyyd
30.04.2017 3 z 5

No, upřímně jsem čekala opravdu MNOHEM víc.

Kniha se čte dobře a rychle, ale rozhodně nečekejte, že vás strhne svým příběhem. Postavy jsou fajn, ale ničím výraznější. Doufala jsem, že hlavně Kate bude onou "drsnou" agentkou - nejen navenek, ale i uvnitř a ono přitom stačilo TROCHU a už byla z Nicka na maděru a celá slavná drsná Navy SEALS byla zapomenuta. No tááák!

Doporučuji výhradně jako odpočinkovou četbu, u které se uvolníte a nebudete nad ničím dumat. Trocha akce, trocha humoru.

Dávám necelé 3 *

Nestorkea