Nezvratné rozhodnutí

Nezvratné rozhodnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41351/nezvratne-rozhodnuti-41351.jpg 4 23 6

Vyprávění o nadějné, mladé zpěvačce, která se však musí rozhodnout mezi kariérou a odpovědností. Hrdinka této svižně napsané knížky, Katty, je hudebně nadaná a od mala sní o kariéře zpěvačky. Retrospektivně popisuje své začátky, obtíže a překážky, kterými musela projít než se stala známou, slavnou, bohatou a obletovanou zpěvačkou. Ve chvíli největších dosavadních úspěchů se však musí rozhodnout, zda bude pokračovat ve své slibné kariéře anebo dá přednost svému budoucímu dítěti. zdroj: mlp.cz... celý text

Emik87
18.02.2024 4 z 5

Zajímavé, jak se někdo rozhoduje mezi dítětem nebo kariérou. Příjemné čtení na jedno odpoledne.

JancaMia
30.12.2018 3 z 5

Když chcete mít dítě ale potřebujete mít i kariéru a nějak se to zamotá ..

Ann98
10.11.2017 5 z 5

Pěkný, napínavý příběh. Autorka zvolila zajímavé téma, nemusí se jednat konkrétně o zpěvačku, ale je zajímavé číst vyprávění, kde se hlavní hrdinka musí rozhodnout mezi kariérou a odpovědností. Vzdát se svého snu či nikoliv?

1v8na
09.09.2014 4 z 5

Příběh byl velmi napínavý. Moc se mi líbil. OVšem víc se mi zamlouval Viktor než René. René byl starý, protivný, sobecký a peněz chtivý. Takového chlapa bych nikdy nechtěla.

sabanka
30.05.2013 5 z 5

Moje odteď nejoblíbenější kniha je to úplně dokonalý příběh mladé dívky s velkým snem .

kika 13
27.12.2012 3 z 5

Příběh o slavné zpěvačce,která má problémy s bulvárem.Manažer i její partner jí také velmi nepomáhají vše zvládnout.

Zuzana Francková
česká, 1951