Ztracené duše

Ztracené duše https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171367/bmid_new-orleans-ztracene-duse-nyv-171367.jpg 4 200 36

New Orleans série

Sedmadvacetiletá Kristi Bentzová se už dvakrát stala předmětem zájmu sériového vraha, ale měla dost štěstí, aby pokaždé vyvázla. Nyní žije na přání otce mimo nebezpečí v New Orleans, ale spokojená není. Nehodlá se vzdát svého novinářského snu a psát o zločinech, které svou zvráceností pobuřují a zároveň fascinují. A jak se zdá, nyní nadešla její životní šance. Během dvou let ze střední školy Všech svatých záhadně zmizely čtyři studentky a Kristi vycítí, že mezi nimi existuje jakési znepokojivé pojítko. Zapíše se ke studiu a brzy zjišťuje, že kdysi bigotní katolická škola skrývá mnohá znepokojivá tajemství, mezi nimiž dominují zvěsti o temném kultovním spolku. Členové údajně nosí na krku ampulky s krví a setkávají se při rituálech, na něž má přístup jen naprostá elita. Kristi pochopí, že pravdu nalezne, jen pokud se jí podaří mezi tuto elitu proniknout. Je to ovšem balancování na hraně nože, kdy přestává být jasné, kdo je pronásledovaným a kdo kořistí. A jakmile zmizí další dvě dívky, Kristi začne být jasné, že svého rivala podcenila - proti své vůli se stala členkou spolku smrti, odkud není úni... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

Lost Souls , 2008

evin84
15.11.2015 5 z 5

Super,super,super

šipek
28.08.2015 4 z 5

Nemám moc rád upírskou tématiku, ale od Lisy to bylo dobré.

malena21
20.07.2015 3 z 5

tuhle knihu bych od LJ dala na poslední místo ty upíři mě tam nějak neseděli ,i když co je dnes normální

sipkulka
25.05.2015 5 z 5

2 knížka z této série co jsem četla a je fakt skvělá ;) . Má úžasný strhující děj který se čte jedním dechem jen Vás musím varovat protože knížka je natolik návyková a tak špatně se od ní odtrhává že práce kolem či starost o děti stojí ;)

Ajuszka
11.03.2015 5 z 5

Super,trošku mi tam neseděli ti upíři,ale jinak zase super čtení :)

rempa
05.12.2014 5 z 5

Opět čteno jedním dechem:)

Laf
20.09.2014 3 z 5

Tuto knihu jsem již četla podruhé, ale podruhé mě tak nebavila jako když jsem ji četla na poprvé. Mám dojem, že něco se začalo dít až na posledních stránkách.

lenuskav
20.03.2014 5 z 5

perfektní :)

michalka S.
01.09.2013 3 z 5

Lisu jackson mam hodne rada, ale tato kniha me nijak zvlast neuchvatila.Ale je to asi tim ze nejsem na upry atd...!

Michaela91
24.08.2013 5 z 5

Napínavé, přečtené jedním dechem, moc se mi to líbilo, tahle autorka je moje nejoblíbenější. Konec mě překvapil a vraha se mi zase nepodařilo odhalit.

ewisek22
25.06.2013 4 z 5

Zajímavé spojení "upíra s Čachtickou paní" v současném moderním světě:)) Docela se mi to líbilo, dávám 4 hvězdičky a tato kniha od Lisy Jackson rozhodně nebyla poslední...

stopař
03.05.2013 5 z 5

Při čtení této výborné knihy mě mrazilo v zádech při nočním venčení naší fenky,super napsaný.

Georgine
07.03.2013 5 z 5

Čtivá a napínavá kniha, určitě si přečtu další od této autorky :o))

kelve
26.05.2012 5 z 5

Detektivní příběh s upírskou temátikou anebo připomenutí "Čachtické paní". Dobře napsaná knihy. Čtivá. Přesto hodnotím jen 4*. Některé pasáže by mohly býti lepší.

Luca287
07.03.2012 5 z 5

Výborná, napínavá kniha...

Lucy
25.08.2011 4 z 5

Napínavé čtení,kdo má rád upírskou tématiku,tak určitě doporučuji.