Absolutní strach

Absolutní strach https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86589/bmid_absolutni-strach-86589.jpg 4 256 60

New Orleans série

Naléhavý telefonát od přítele, schůzka na odlehlém místě, přítel v tratolišti krve... To je vše, co si Eve Rennerová pamatuje z osudné noci před třemi měsíci. Než ji zasáhla kulka, v záblesku zahlédla tvář svého milence Colea. Pak už ji pohltila temnota a následně ztráta paměti, díky níž byl Cole propuštěn z vazby pro nedostatek důkazů. Po návratu domů se Eve snaží nemyslet na minulost, ale série podivných vražd jí to nedovolí. Oběti jsou zabíjeny rituálním způsobem a na tělech mají vytetována čísla, z nichž ovšem policie nedokáže nic odvodit. Jediným pojítkem mezi mrtvými je Nemocnice Panny Marie, bývalá léčebna pro duševně nemocné, v níž působil Evin otec jako primář. Eve tam zná každý pokoj i zatuchlou chodbu a pozvolna začíná tušit, že stará budova skrývá i klíč ke strašlivým vraždám. Vzpomínky pomalu vyplouvají na povrch, počet obětí stoupá a do mozaiky zločinu zapadá jeden hrůzný dílek za druhým. Eve kdosi sleduje a vábí ji do zchátralé nemocnice, aby odhalila děsivou pravdu skrytou v tamních zdech. Je zřejmé, že onen neznámý člověk čekal na tento okamžik celý život. Je zákeřnější, než si Eve dokáže představit, a je jí blíž, než tuší...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Absolute Fear , 2007

Synysterka
18.03.2018

Tak to bylo rychlé čtení, opravdu perfektní. A touhle knihou jsem poznala Lisu a zařadila k mým oblíbeným spisovatelkám.

Ajuszka
15.12.2017 4 z 5

No..nakonec to nebylo nejhorsi,ale trvalo mi,nez jsem se do knihy zacetla.Dle meho nazoru umi Lisa i lepsi :)

putpuda
22.10.2017 5 z 5

Poslední ze série New Orleans, kterou jsem nečetla. A jako všechny díly super.Ke konci trošku natahované, ale jinak napínavé a dobře se čte (jako vždy ;)) Tuto sérii mám nejradši; )

Astarothh
17.09.2017 5 z 5

Přečteno absolutně jedním dechem za dva dny. Super kniha!! Miluju příběhy plný temných tajemství, navíc spojené se starou psychiatrickou léčebnou..Dávám pět hvězdiček. Moc často je nedávám, ale tato kniha si je zaslouží!

Enessis
29.07.2017 5 z 5

Dalsi skvela kniha s napinavym dejem

Atanone
01.05.2017 4 z 5

Krapátek mi trvalo,než jsem se začetla. Ale musím říct,že se mi kniha nakonec líbila. Víc za sebou v řadě bych asi nedala,ale máme čas,ono na nějakou zase dojde.

DeeKrakova
23.07.2016 3 z 5

Lehce předvídatelný závěr ale i tak plno napětí. Zajimavý styl psaní autorky. Moje první kniha od Jackson a asi i poslední. Nečte se mi dobře. Hodnotím 3*

dzucka
31.12.2015 4 z 5

knížka se mi celkově moc líbila..četla se super..a příběh každopádně zajímavý a zamotaný..až do té míry, že jsem se ke konci začala ztrácet kdo je kdo :D ..

malen
04.12.2015 5 z 5

Podobnou zápletku jsem už sice četla od jiného autora, ale to vůbec nevadí, protože i zde jsem byla napjatá až do konce. Doufám, že si přečtu ještě nějakou další z této série.

evin84
26.10.2015 5 z 5

Super,super,super. Opet me nezklamala

jarka2222
24.08.2015 5 z 5

Bezva. Klobouk dolů před autorkou. Je pravda, že po přečtení více knížek od Lisy čtenář pozná její rukopis, dopředu tuší možné zápletky, pochopí, že si autorka neodpustí erotické momenty.... Na druhou stranu, knížka se čte jedním dechem a nedokážete se od ní odtrhnout. Doporučuji k přečtení.

ritz
16.07.2015 4 z 5

Napínavé od začátku do konce, kdo má rád tento žánr, bude spokojený.

Pavlnka
03.04.2015 4 z 5

Super knížka, pasující do série. :D

kannibal28
16.03.2015 4 z 5

Na tejto knihe mi vadilo často použivané vety o zastaveni srdca a kde nechali annu pri konci ale inak dosť čtivá kniha pri ktorej som sa nenudil

rempa
19.11.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Napínavá až do konce.

Babo
04.09.2014 4 z 5

Je to první kníža od L.Jacson a nejsem ani zklamaná, ale ani nijak nadšená. Prostě detektivka,,,,,,nevím jestli je zrovna od věci napsat pohodové čtení, to jistě ne ,příliš mnoho mrtvol ,ale nic hlubšího ani originálního tam není.
Zkusím další a uvidím :-)

sipkulka
23.08.2014 4 z 5

Čtivá a napínavá knížka až do konce jen mi trošku vadil přehršel romantiky proto ubírám jednu hvězdičku ........

verunka32
22.06.2014 5 z 5

Nahodne koupena knizka, ktera me zaujala a precetla sem ji jednim dechem

verunka32
22.06.2014 5 z 5

Nahodne koupena knizka, ktera me zaujala a precetla sem ji jednim dechem

Dumicek
01.06.2014 5 z 5

Za mě 5 hvězdiček..Nenudila jsem se a knihu četla jedním dechem. Knihy od Lisy se mi líbí,je v nich vše co má dobrá kniha mít. Napětí strhující děj a láska. Opravdu fajn počtení :)

New Orleans

Lisa Jackson