Nepříliš šťastná rodina

Nepříliš šťastná rodina https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488584/bmid_neprilis-stastna-rodina-POA-488584.jpg 4 1609 1609

Nejnovější příběh mistryně psychothrilleru – opět dokonale drásavý a neodložitelný. Brecken Hill je drahá adresa. Musíte mít hodně peněz, abyste tu mohli bydlet. Tak jako Fred a Sheila Mertonovi. Žádné bohatství vás však neochrání, když vám u dveří zazvoní vrah. Manželé Mertonovi byli brutálně zabiti pár hodin poté, co přivítali na velikonoční nedělní večeři své tři dospělé děti. Ty jejich smrt pochopitelně těžce nesou. Nebo ne? Na každého z nich čeká pohádkové dědictví. Svého náladového otce nesnášeli a netečná matka se jich nikdy nezastala. Na jednoho z nich to bylo možná už příliš. Ale na koho? Je-li váš sourozenec vrah, chtěli byste to nejspíš vědět...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Not a Happy Family , 2021

SimonaP
20.02.2023 3 z 5

No nevím, děj se nějak tááhnul, pořád se omílalo to samé dokola, každý až nesmyslně lhal, chvílemi nuda. Vraha jsem neuhádla, každou chvíli jsem myslela někoho jiného. Koho jsem myslela nejvíc, to nebyl....

prochajda
19.02.2023 5 z 5

Výborná kniha, která mě udržovala stále v napětí. Spousta zvratů, lží a podezřelých postav. Moc dobře se mi četla a myslím, že pravda nakonec vyšla najevo.

Evaho73
17.02.2023 4 z 5

Ide o thriller s pomerne klasickou štruktúrou, ale obsahuje to, čo od tohto žánru očakávam: intrigy, napínavú zápletku, postavy s nedôveryhodným charakterom  a rozuzlenie, ktoré ma v tomto prípade ani neprekvapilo. Akosi som už od začiatku cítila, kto za všetkým stojí, no bavilo ma to neustále spochybňovanie každého z možných podozrivých.

Kiikuus
17.02.2023 5 z 5

Do poslední stránky nebudete vědět, kdo to vlastně udělal, protože všichni lžou a nikdo není žádné neviňátko a trochu se ve Vás bude prát morální dilema, zda si to oběti tak trochu nezasloužily. Skvělá Lapena opět na scéně.

WaN635
13.02.2023 4 z 5

Všichni lžou, všichni něco tají......
Četlo se to opravdu dobře, má to spád a kniha nejde odložit, dokud zápletka není odhalena.

Jennys195
13.02.2023 5 z 5

Jako vždy super. Zajímavá zápletka. Do poslední chvíle nemáte 100% viníka.

Madi
11.02.2023 2 z 5

No já při čtení taky nebyla příliš šťastná. Ztrácela jsem v postavách, nevěděla jsem kdo je kdo.
Furt samé lži dokola, těšila jsem se na konec.
Velké zklamání.

Lejdus
09.02.2023 5 z 5

Opravdu nemám co vytknout. Znovu jsem se nezklamala, autorka je naprosto skvělá, píše vynikající příběhy.

marwinmh
09.02.2023 5 z 5

U Shari Lapena jsme zvyklí na jistý standard a jakožto čtenáři jsme jej obdrželi i tentokrát.
Rodina, v níž vládne tvrdou rukou, činy a slovem despotický otec, značný majetek, který se hodí všem členům rodiny, vyústí v rodinnou tragédii, kde s důsledky se musí potýkat všichni.

boucner
08.02.2023 3 z 5

Jako svým způsobem to napínavé bylo, ale za mě celkem průměrná detektivka, která se záměrně snaží být matoucí a přitom koukat do hlavy podezřelých.

andrea4468
07.02.2023 4 z 5

Začátek byl pomalejší, hodně postav, zmatek kdo je kdo....později se to rozjede a já musela číst a číst. Pro mě standardně dobrý thriller, kde člověk neví do poslední chvíle, kdo je vrah.

Michelleee
01.02.2023 4 z 5

Souhlasím, že mi tu něco chybí. I tak dávám 4 hvězdy. Vraha jsem neuhádla, příběh byl zajímavý. Spoustu postav, spoustu tajemství, jak už známe od autorky. Povedená rodinka opravdu.

simcat13
29.01.2023 3 z 5

Knížka se čte rychle, ale opravdu jí něco chybí. Nevtáhla mě nijak extra do děje a žádná nečekaná zápletka se nepřihodila. Od paní autorky jsem zvyklá na větší vzrůšo :D asi bych řekla, že tahle kniha neurazí, ale ani nenadchne.

Buchtičkajani
29.01.2023 3 z 5

Čtivá knížka, ale něco ji chybí. Nějaký wau efekt. Stále dokola to samé, nepřináší nic nového, žádné napětí.

Youn@n
29.01.2023 4 z 5

Dobrá knížka, ale wow efekt se na konci nekonal...

Emma27
28.01.2023 5 z 5

Další zajímavá kniha od autorky.Od začátku jsem si myslela ,kdo bude vrah.Příběh byl ,ale psaný,napínavě a měl zvrat. V rodině,kde šlo predevším o hromadu penez a o to , kdo je zdědí.Konec mě nemile překvapil.Knihu určite doporučuju.

Naďa2411
24.01.2023 5 z 5

Mám přečtené všechny knihy této autorky. Kromě jedné se mi moc líbí. Má svůj styl a dobře se čtou. Vraha nikdy neuhodnu. V této knize jde o spousty peněz a kdo je zdědí. Pěkná zápletka s nemanželskou dcerou.

Lenka0007
23.01.2023 2 z 5

Na knihu jsem čekala dost dlouho, přečetla ji za víkend, ale nějaký wow efekt se tedy nedostavil. Vlastně to bylo takové obyčejné, od autorky tohoto formátu bych si představovala nějaké větší zvraty než jen to, že všichni lžou. Konec zklamal.

Aquagirl
21.01.2023 4 z 5

Další zajímavá kniha od Shari. Přiznám se, že mi ze začátku úplně nesednul styl jakým je psaná, ale asi je to jenom o zvyku. Příběh byl napínavý a děsivý, už jsem si myslela že vím kdo je vrah, ale spletla jsem se, takže na konec to pro mě bylo velké překvapení!

AndulinaU
21.01.2023 4 z 5

Měla jsem podezření na někoho úplně jiného, protože tenhle vrah by byl až moc jednoznačný a říkala jsem si, že by to bylo moc jednoduché. Rozuzlení mě zklamalo, klidně se tomu pár stránek navíc věnovat mohlo, a ne tady máte vraha a čau.