Neděle u bazénu

Neděle u bazénu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199227/bmid_nedele-u-bazenu-199227.jpg 3 109 28

Sophie Kinsella, bystrá kronikářka menších i větších životních katastrof, nám nabízí přesvědčivý příběh rodičů dvou holčiček, kteří mají před rozvodem a jsou manipulováni ambiciózním mladým advokátem. Louise a Barnaby se krátce potkají v sousedství u bazénu na vesnické oslavě a stanou se svědky nehody jejich mladší dcerky při pokusu o skok ze skokanského prkna, po němž malá Katie skončí se zraněním hlavy v hlubokém bezvědomí v nemocnici. Louisin nový nápadník, advokát Cassian Brown, oba manžele přesvědčuje, aby sousedy zažalovali o finanční náhradu. Nejde mu ani tak o Louisin zisk, ani o prospěch jejího dítěte, jako spíš o to, aby zapůsobil vyhraným případem na proslulého lorda Page, Louisina otce, a vysloužil si tím vstup do světa vysoké politiky. Melancholii i humor vnáší do příběhu vedlejší zápletka o vztahu nadané mladé klavíristky a postaršího muže.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , BB art

Swimming Pool Sunday , 2011

deedulka
11.06.2014 2 z 5

Zatím nejslabší díl od autorky. Kniha neměla zajímavý děj ani zápletka nezaujala. Doufám, že se autorka této linie nebude držet a bude psát nadále svěží a vtipné knihy, jako ty předchozí. Neděle u bazénu, kde se neustále jen řešilo, jestli zažalovat nebo nezažalovat sousedy, bylo velké šlápnutí vedle.

HoneyMM
09.05.2014 2 z 5

Popravdě mám od Sophie radějí knížky z řady Shopaholik a další podobně vtipné knížky... Neděle u bazénu ve mě nezanechala při čtění žádné nadšení ani jiné pocity. Zkrátka jsem jí přečetla...

ruzovka
18.02.2014

Kniha mě velice zaujala, dle obsahu jsem neočekávala její zábavné potřeštěnosti a naopak jsem se bála, jak si poradí s vážným tématem a za mě ano !! Velice dobře si s tématem poradila, kniha je napsáno lehce, i když je téma převážně smutné. A velice dobře popisuje zoufalství rodičů, velice dobře popisuje, jak stereotyp naruší ženě na mateřské její náhled na manžela, až to dojde k rozvodu a jak snadno lze podlehnout klamu, že co děláme a chci udělat , je správné, i když není.

bookcase
25.10.2013 4 z 5

Na nový, "vážný" styl SK jsem si při čtení zvykla, sice jsem podvědomě pořád čekala nějakou ztřeštěninu, která samozřejmě nepřišla, na čtivosti to knížce vůbec neubralo. Naopak.

Pakuna
11.09.2013 2 z 5

Mám ráda styl psaní autorky, ale tohle byl opravdu slabší kousek. Kniha mě vůbec nezaujala a dostalova jsem protrpěla každou stránku.

chatterbox
12.07.2013 2 z 5

Knihy Sophie Kinsella mám moc ráda, ale tohle byl slabší kousek. Kniha mi celkově přišla tak nějak o ničem, až se divím, že se autorce podařilo zaplnit 250 stránek..

malen
29.05.2013 4 z 5

Kdo hledá zábavné počtení, na jaké je u autorky zvyklý , asi bude zklamán. Ale přestože je to smutný příběh, líbíl se mi, velice dobře se to četlo.

Charmedka
19.03.2013 3 z 5

Čekala jsem opět knihu plnou humoru, u které se zasměju. Přesně na tkové knihy jsem u Sophie Kinselly zvyklá, tahle ale taková bohužel neni. Je poměrně vážná, nehoda dcery a s tim spojené problémy a komplikace. Knížka ale i přesto byla hezká, jen jsem prostě očekávala něco jiného.