Ne! řeklo strašidýlko

Ne! řeklo strašidýlko https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298446/mid_ne-reklo-strasidylko-3NI-298446.jpg 4 19 19

Série kreslených příběhů strašidláka a strašidýlka se stala v severských zemích fenoménem. Posbírala řadu cen ve Skandinávii, ale také např. ve Francii a její překlady vyšly v několika zemích. Prostřednictvím jednoduchých příběhů dvou kamarádů, který je každý docela jiný, se děti seznamují se situacemi, kterým budou muset někdy v životě čelit, a učí se poznávat rozmanitost mezilidských vztahů.... celý text

Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Argo

Nei! sagdi litla skrímslid , 2004

cyril.gando
16.02.2024 5 z 5

Byla to zajímavá knížka. Hodně se mi líbila v tom, že byla hodně poučná, že když nebudeš škodit a nebudeš se bát, všechno dobře dopadne.

ještěrka38
05.01.2024 2 z 5

Kniha se mi nelíbí ani obrázky v ní.

Abulafia
10.12.2023 5 z 5

Jediná chyba knížek o Strašidýlku a Strašidlákovi je, že u nás zatím vyšly jenom dvě. Děti je milují a baví i nás. Doporučuju i "Strašidláci nebrečí".

Bonda
07.09.2022 5 z 5

Výborná knížka pro děti, které potřebují povzbudit, aby dokázaly zvednout hlavu a postavit se proti špatnému zacházení. Doporučila bych zvlášť mladším sourozencům, dětem plachým, introvertním nebo citlivým a potomkům dominantního rodiče. Umět se postavit proti bezpráví je jedna ze základních schopností, kterou si může dítě v rodině osvojit.

Litocha
09.09.2020 3 z 5

Hezká knížka na pár minut, doma čteme opakovaně. Líbí se mi výtvarné provedení, příběh o tom, že se člověk (nebo strašidlo) musí umět sám za sebe postavit, se podle mého povedl o něco lépe než ten o Strašidlákovi (druhý ze série).

Taťka Hraboš
14.11.2016 5 z 5

Jednohubka na pár minut. Ani na to večerní počtení před spaním to nebylo. Navíc jsou v této knize text a obrázky v rovnováze, takže je dobré, když dítko může přihlížet. Obě naše děti byly z knížky nadšené a mne taky příjemně překvapila.