Na konci číhá smrt

Na konci číhá smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21972/na-konci-ciha-smrt-21972.jpg 3 38 3

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Všechno začne tím, že auto, v němž se Natálie a její kamarádi vracejí z večerní párty, narazí v temné ulici do stojícího vozu. Vylekaná pětice z místa nehody ujede… a druhý den se dozví, že v nabouraném voze zemřela starostova sestra! Rozhodnou se mlčet, ale svědomí jim nedá spát. Jenomže těm, kteří se nakonec odhodlají jít na policii, se vzápětí také stanou nehody. Smrtelné nehody. Kdo z nás je vrahem? ptá se vyděšená Natálie a netuší, že všechny její domněnky jsou mylné a že sama se ocitá na pokraji smrti…... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Signet

Dead End , 1995

uzivatel83509
23.02.2023 5 z 5

Knížka byla super, i když jsem u tohoto příběhu už od první chvíle tušila, jak to asi celé bylo... i tak mě ale bavila, rychle se četla a konec mě alespoň potěšil (když ne překvapil) že jsem měla pravdu :-)

Martin82
02.08.2022 4 z 5

Tenhle příběh byl fajn a závěr ještě o kapku lepší, protože vysvětlení postavilo příběh úplně do jiné roviny. 75%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Tak tohle byla fakt hustá jízda. Nakonec se vše vysvětlilo, ale chudáci hlavní aktéři této jízdy.

dopravní nehody

Robert Lawrence Stine
americká, 1943
2005  82%Hororland
1992  66%Nůž
2005  82%Maska
2017  71%Ostrov strachu
2005  79%Půlnoční přízrak

Kniha Na konci číhá smrt je v