Na dně

Na dně https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392641/bmid_na-dne-DeC-392641.jpg 4 449 449

Gina Royalová vede průměrný život šťastně vdané americké hospodyňky se dvěma krásnými dětmi. Když je ale kvůli automobilové nehodě odhalen tajný život jejího manžela, ze kterého se vyklube sériový vrah, musí se Gina stát Gwen Proctorovou – mámou-bojovnicí. Když je její bývalý muž konečně za mřížemi, najde Gwen nový domov na břehu odlehlého jezera Stillhouse. Přestože ji pořád pronásledují internetoví trollové, kteří si myslí, že měla se zločiny svého manžela něco společného, má Gwen konečně pocit, že jsou její děti v bezpečí. Jen co se věci začnou uklidňovat, objeví se v jezeře tělo – a z až příliš dobře známé adresy začnou chodit výhružné dopisy... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Stillhouse Lake , 2017

Jájinka
08.02.2020 4 z 5

Už se těším na druhý díl.

Ráčkajda
07.02.2020 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, zhltla jsem ji raz dva a hned jdu na další díl.

Ajinka79
06.02.2020 4 z 5

První třetina knihy se dost táhla, měla jsem tendence ji odložit. Vydržela jsem a nakonec jsem byla celkem spokojená. Ale na plný počet to není.

Mandlevest
31.01.2020 5 z 5

Po nadšených komentářích jsem měla trošku strach pustit se do této knihy, protože se mi někdy opravdu zvýšená očekávání nevyplatila a já byla z několika velmi vysoko hodnocených knih trošku zklamaná. No, ale to není případ této knihy! Já ji nečetla, já ji přímo žila s hlavní hrdinkou Gwen. Tak moc jsem jí přála, aby mohla někomu věřit, tak moc jsem jí věřila tu beznaděj, ten strach..Jsem prostě nadšená a druhý díl mě nemine.

Bonbonierka
27.01.2020 5 z 5

Velmi napinavy desivy pribeh, cte se lehce, zajimavy pribeh, tesim se na pokracovani...

genie
26.01.2020 4 z 5

Souhlasím s některými z komentářů, že první půlka byla trochu pomalejší a rozvláčná, ale jakmile jsem došla do poloviny, "věci" se daly rychle do pohybu a začalo to být skutečně strhující.

sabina8042
10.01.2020 3 z 5

Ze by to byla uplna pecka se rict neda. Misty mi popisovani prislo prehnane. Ctive to je, dej utika, ale oproti jinym thrillerum davam mensi pocet * jo, a Mel? To je fakt nechutnej magor. Uvidime co nam autorka pripravi do dalsiho dilu!

Pája699
08.01.2020 5 z 5

Za mě opravdu strhující příběh, který má grády a je plný napětí. Gwen je pro mě hrdinka, která se s osudem porvala statečně. Během chvilky se jí změnil život, když zjistí, že manžel je sériový vrah....už se moc teším na druhý díl, který na mě v knihovně čeká :-)

berila
07.01.2020 5 z 5

Tohle se tedy opravdu povedlo, nejde se od příběhu odtrhnout. Hned se vrhám na další díl.

Kája95
31.12.2019 2 z 5

První kapitola mne navnadila. Pak už jen nuda. Prvních asi 150 stranek popis strachu a donekonečna se opakující děj. Dál jsme stránky přeskakovala. Kniha by možná nebyla tak dlouhá kdyby autorka nepoužívala zbytečně detaily jako třeba " telefon mi zazvonil zrovna když jsem čůrala...."

Květ
28.12.2019 4 z 5

Tento thriller mě trošku odrazoval rozvláčným začátkem, ale bohatě to vynahradil svojí střední částí i závěrem. Hlavní hrdinka Gina je na útěku, náhodná automobilová nehoda odhalí, že celý její život byl jedna velká lež. Její manžel je obviněn ze série vražd mladých žen a ve vězení čeká na popravu.Mnozí nevěří, že Gina o jeho zrůdnostech nevěděla a pronásledují ji v honbě za pomstou a zdá se, že i manžel ve vězení má dlouhé prsty. Román se čte sám, stránky ubíhají pod rukama, napětí stoupá, ze stránek čiší strach Giny o svůj život i životy svých dětí, nedůvěra ke každému. Závěr by nebylo na škodu dovysvětlit, co a proč, to mi trochu chybělo. Konec je otevřený a já se s chutí pustila do druhého dílu... Za mě spokojenost.

zuzana2599
21.12.2019 5 z 5

Thriller místy ostrý jako břitva. Gwen se skutečně ocitá na dně. Z jejího manžela se stalo vraždící monstrum a ona se snaží chránit své dvě děti.
Příběh se velmi dobře četl, místy byl velmi napínavý a zlo a strach se táhly celou knihou.
I když to bylo dosti děsivé čtení, těším se až sáhnu po dalším dílu této série !

Medovnice
15.12.2019 1 z 5

Obrovské zklamání. Neustálé monology hlavní hrdinky o tom, jak je silná a jak musí chránit své děti. Pachatel vcelku jasný už od začátku a konec předvídatelný. Do druhého dílu se moc nepohrnu. Jsou lepší thrillery.

YA-girl
03.12.2019 4 z 5

Kniha byla opravdu napínavá, o tom žádná. A líbilo se mi i celým dějem táhnoucí se "zamyšlení" nad tím, jak sociální sítě můžou dnes snadno zničit život i nevinným lidem. Co mi trošku vadilo - takové to, že hrdinka si dává takový pozor a je tak posedlá tím, aby měla vše pod kontrolou... a pak prostě něco přehlédne nebo jí něco dojde až příliš pozdě a vznikne z toho megaprůšvih. Ale vem to čert, tyto "náhody" postrkují děj dopředu ve spoustě knih a filmů, ono to možná často ani jinak vymyslet nejde. Za co ovšem ubírám hvězdičku, je ten otevřený konec - já to prostě nemusím, je to, jako kdyby někdo na poslední stránku napsal tlustou fixou: "A zbytek v druhém dílu!"

Nikol117
28.11.2019 4 z 5

Zajimave cteni, napinavy dej a necekany zvrat.

Pavlnka
13.11.2019 4 z 5

Hodně dobrá kniha, ale nedám pět hvězdiček. V některých momentech se mi to táhlo a někdy mi to přišlo trochu přitažené za vlasy.

PetraVlckova
26.10.2019 5 z 5

Kdyz porovnam tuto knihu s knihou 18 pod nulou, co dostala 88% tak tato kniha je jiny kalibr. Precteno za jeden vecer. Kniha se nedala dat z ruky. Cetlo se to samo. A za mne davam plny pocet a doporucuji precist. Obdobne napeti jako kdyz ctete knihy Larse Keplera. I kdyz tematicky je to jine. Jsem zvedava na druhy dil.

Olous1
22.10.2019 4 z 5

Děsivé, napínavé, dobře napsané. Akorát ten konec je trochu divný. Ale jinak chválím. Určitě doporučuji přečíst, čte se to samo.

Prateri
15.10.2019 5 z 5

To je příběh! Je to hrůza, když musíte čelit nebezpečí na několika frontách. Jak se vyrovnat s tím, že blízký člověk je nestvůra, jak s tím žit, když na to nelze zapomenout? Mysl to nedovolí a společnost také ne. Velmi čtivé.

akšuram37
20.09.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem dočetla včera a teď jí má před sebou a přemýšlím, co napsat. Kniha se četla hezky, do děje se dostanete hned. Co bylo občas delší, tak byly monology, ale zase to vše dávalo smysl. Ginu/Gwen obdivuji za vše, co dokázala a nevzdala to!
Kniha mě bavila, četla jsem jí ve všech možných chvílích a už teď musím říct, že se těším nad druhý díl! Jen co vyjde, budu si ho muset pořídit!
Co mě tedy zklamalo, bylo velké množství překlepů.

boj o přežití útěk sérioví vrazi tajemství jezera thrillery pro ženy

Rachel Caine (p)
americká, 1962 - 2020