Mosty osudu

Mosty osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140008/mosty-osudu-140008.jpg 3 32 11

Justine Nolanové se dostal do rukou tajemný dopis bez zpáteční adresy. Ten obsahuje šokující odhalení týkající se její babičky, která je už deset let mrtvá. Jedinou stopou zůstává razítko na obálce – Istanbul. Justine se vydá do Turecka, avšak pátrání po tragické minulosti její rodiny nevede nikam. Pak zasáhne nejen šťastná náhoda, ale i osudový muž…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Letter from a Stranger , 2011

Inas
26.10.2022 5 z 5

Knížka se četla pěkně a rychle. Je pravda, že příběh babičky je docela smutný. Příběh na mne působil hluboce a velmi emocionálně. Moc pěkná knížka, ale v půlce čtení to bylo celkem smutné, což se tak u příběhů stává, že něco je nejdříve krásné a potom se stane v příběhu něco překvapujícího a rázem je to smutné. OPravdu tam byly části, které jsme nečekala, ale tahle knížka stojí opravdu za přečtení.

Ana72154
30.11.2020 3 z 5

Kniha se četla dobře. Příběh babičky je velmi smutný. To co se stalo mezi Justin a Michaelem se mi zdálo moc rychlé, prakticky na to, jak dlouho se znali.

radus
16.10.2019

Po několika desítkách stránek odkládám, nějak mě čtení nezaujalo.

helenkan
29.06.2019 3 z 5

Docela pěkné čtení.

lucie2371
24.03.2018 3 z 5

Kniha mě začala bavit až na 170 stránce, proto dávám 3 hvězdičky. Nebyla špatná ale nenadchla mě tak, jak jsem očekávala.

modranka
09.03.2016 3 z 5

Pre mňa príliš vykonštruovaný a zároveň predvídateľný príbeh, ktorý skĺzol do naivnej jednohubky, ktorá mala byť romantická. Postavy na mňa pôsobili príliš dokonalé a aj samotné tajomstvo bolo nakoniec plytké. U mňa len priemer.

sabca
01.10.2015 4 z 5

Kniha byla moc pěkná a hlavně druhá část byla zajímavá. Doporučuji

Aaloha
20.06.2015 4 z 5

Kniha se četla rychle, příběh plný emocí, odpočinkové čtení.

HedušKoč
30.01.2015 4 z 5

Pro mě příjemná oddychovka, moc hezky se četla.

polly43
02.01.2015 3 z 5

Mě se kniha líbila i když je pravdou,že pravá Bradfordová se ukázala až v příběhu babičky.

svitim
06.05.2014 2 z 5

Šokující odhalení? Nic takového jsem v knize nenašla. Jakoby knihu psaly dvě autorky-přiběh hlavní hrdinky jako ze špatné červené knihovny, příběh babičky hlavní hrdinky byl zajímavý a úplně by mi stačil.