Moje recepty

Moje recepty https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388214/bmid_moje-recepty-NEw-388214.jpg 4 5 2

Vytvořte si vlastní kuchařskou knihu z receptů, co vás zaujaly, které chcete vyzkoušet nebo podle nichž roky vaříte, ale máte je jen jako výstřižky z časopisů či narychlo zapsané poznámky na útržcích papíru. Pomůže vám k tomu stylový zápisník s třiceti ověřenými rodinnými recepty z kuchyně Táni Keleové-Vasilkové, doplněný citáty z jejích románů.... celý text

Kuchařky
Vydáno: , Noxi

Moje recepty , 2017

Iris30
17.04.2024 4 z 5

Moc pěkný zápisník z dílny paní autorky, líbí se mi vložené citáty z jejich knih a je tam dost místa i na vlastní recepty.

MinaHawke
02.10.2020 5 z 5

Hrozně ráda sbírám různé recepty z časopisů a vlastně ze všeho možného, takže tahle knížka je úplně pro mě. Vždycky jsem si chtěla nějakou takovou knížku koupit, ale překvapil mě můj manžel, když jsme byli v knihkupectví a řekl mi ať si jí koupím. Zřejmě ho už štvaly mé vystřihané recepty :) Pokud jste na tom stejně jako já, tak si určitě knihu kupte, líbí se mi její ilustrace a také je v ní dost místa na recepty. Za mě doporučuji.

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky