Batman versus Soudce Dredd: Zemřít smíchy: Kniha první

Batman versus Soudce Dredd: Zemřít smíchy: Kniha první https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7081/modra-crew-batman-vs-soudce-dredd-zemrit-smichy-7081.jpg 4 45 5

Modrá Crew série

Interdimenzionální pás je nebezpečná hračka - zvlášť v rukou takového magora, jako je Joker. A zvlášť, když se s jeho pomocí přemístí do Mega City One v okamžiku, kdy probíhají dvě důležité události. Zaprvé, hedonistická sekta se hodlá hermeticky uzavřít v takzvané Megakouli, aby ji už nikdy nikdo nerušil ve věčných radovánkách. A zadruhé, zrovna probíhá transport Temných soudců: Smrtě, Žhnece, Děse a Mortise. Znají tajemství nesmrtelnosti a Joker se chce stát jejich manažerem, výměnou za onu nesmrtelnost. V Netopýří jeskyni leží postřelená telepatka Anderssonová, Na Dredda je vydán zatykač a Batman právě přibyl do Mega City, aby zabránil masakru deseti tisíc nevinných, užívajících si obětí...... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Batman/Judge Dredd: Die Laughing: Book One , 1998

OldaB
02.01.2024 5 z 5

Vynikající. Skvělá kresba a divoká jízda celým příběhem.

Norri
02.12.2023 5 z 5

Perfektní! Nevím, jestli to je lepší než Rozsudek nad Gothamem, jak hodně lidí píše, ale je to skvělé. Je to dobře ujeté a skvěle nakreslené. Všichni jsou tady krásně temní a drsní. Těžko říct, jestli se mi více líbilo, když po sobě Batman s Dreddem šli, anebo když tady spolupracovali, ale ta část, kdy spolu na motorkách projíždí Megakoulí, je prostě super. No a moment, kdy se z Jokera stane temný soudce paráda! Fakt jsem se dobře bavil a už vím, že Legendy DC: Batman/Dredd prostě potřebuju.

Disease
11.02.2019 4 z 5

Pořád to funguje, i když tolik špeků jako v Rozsudku tam není.

Cryptkeeper
06.10.2015 4 z 5

Perfektní díl Modré Crew.
Pěkně ilustrovaný první díl z řady Batman vs Soudce Dredd.

Kapis
13.01.2014 2 z 5

Hmm, lepší než Rozsudek nad Gothamem, ale ten Dortův otřesný překlad jako prdím na to apod. ufff. Nic hlubokého, pro oddych po ránu dejme tomu.

komiksy DC Comics Batman

Autoři knihy