Batman versus Soudce Dredd: Zemřít smíchy: Kniha druhá

Batman versus Soudce Dredd: Zemřít smíchy: Kniha druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7082/modra-crew-batman-vs-soudce-dredd-zemrit-smichy-7082.jpg 4 43 4

Modrá Crew série

Na plný plyn hned od začátku - Mortis se v těle zástupce Herrimana dostává do Megakoule a zbylí Temní soudci se nechali doručit jako expresní čtyřzásilka kanadských žertíků. Ano, čtyřzásilka - Joker je pátým Temným soudcem a jeho smíchové vibrato funguje přímo excelentně, jak poznají všichni, jimž z jeho smíchu prasknou hlavy. Grandiózní hedonistický masakr začíná a Dredd s Batmanem to stihli jen tak tak. To nejtěžší je ale teprve čeká...... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Batman/Judge Dredd: Die Laughing: Book Two , 1999

OldaB
02.01.2024 5 z 5

Ani druhý díl neztrácí grády. Finále vynikající.

Norri
02.12.2023 5 z 5

Perfektní! Nevím, jestli to je lepší než Rozsudek nad Gothamem, jak hodně lidí píše, ale je to skvělé. Je to dobře ujeté a skvěle nakreslené. Všichni jsou tady krásně temní a drsní. Těžko říct, jestli se mi více líbilo, když po sobě Batman s Dreddem šli, anebo když tady spolupracovali, ale ta část, kdy spolu na motorkách projíždí Megakoulí, je prostě super. No a moment, kdy se z Jokera stane temný soudce paráda! Fakt jsem se dobře bavil a už vím, že Legendy DC: Batman/Dredd prostě potřebuju.

Disease
11.02.2019 4 z 5

Pořád to funguje, i když tolik špeků jako v Rozsudku tam není.

Kapis
13.01.2014 2 z 5

Hmm, lepší než Rozsudek nad Gothamem, ale ten otřesný Dortův překlad jako prdím na to apod. ufff. Nic hlubokého, pro oddych po ránu dejme tomu

komiksy DC Comics Batman

Autoři knihy