Pod těmito kameny

Pod těmito kameny https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181163/bmid_pod-temito-kameny-B1F-181163.jpg 4 58 15

Mitchellová a Markby série

Dvanáctiletá Tammy Franklinová se příliš brzy setkala se smrtí. Před dvěma lety přišla kvůli vleklé nemoci o matku a nyní je na náspu u železniční trati poblíž Franklinovy farmy nalezeno tělo ženy, s níž se její otec oženil, aby Tammy nahradil matku. Tentokrát však šlo o vraždu. Inspektor, který má případ na starosti, považuje Hugha Franklina za hlavního podezřelého. Ačkoli se Markby nechce vměšovat do vyšetřování, začíná si uvědomovat, že pravda je mnohem složitější, než předpokládal…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi

Má oblíbená série.
Velmi uspokojivé.

Pavlnka
03.08.2022 4 z 5

Příjemné čtení, které jsem i očekávala. Vztah hlavních hrdinů se vyvíjí a jsem zvědavá, jak bude pokračovat.

iška
02.05.2022 3 z 5

Klasická detektivka. Já si příběhy této série vybrala k cestování a plně splňují mé požadavky pro tuto příležitost.

knihomolka525
17.06.2021 5 z 5

celková spokojenost i když další knihy ,které spisovatelka napsala, jsou o třídu výš.Vcelku vynikající překlad

orinka3
11.07.2018 4 z 5

Toto se mi jeví jako docela dobrá detektivka. Čte se jedním dechem, děj je živý, postavy výborné a uvěřitelné. Perfektní čtení na dovolenou. Není to tedy nic světoborného, ale kdo by si chtěl ve dnech volna příliš lámat hlavu?;)

karavela
22.04.2018 4 z 5

Klasická příjemná detektivka s věrohodnými postavami.

alnahu
11.01.2018 5 z 5

Výborná detektivka z anglického venkova,kterou vyšetřuje superintendat Alan Markby a Meredit Mitchellová, která pracuje na ministerstvu zahraničí.Tentokrát se jedná o rodinný příběh,kdy je zavražděna druhá manželka nudného farmáře Hugha atraktivní Sonia.Motiv vraždy je zvláštní a v podstatě na vraha upozorní dcera farmáře.Odpočinková kniha ,kterou jsem přečetla na jeden zátah.

klarence
03.07.2017 3 z 5

dobrá oddechovka

konicekbily
05.04.2017 4 z 5

Nadprůměrná detektivka z anglického venkova, stylem navazující na slavné autorky dvacátého století, mne potěšila.

eiramka
29.01.2017 2 z 5

Průměrná anglická detektivka , postavy celkem zajímavé, každá se potýká se svojí dávkou problémů a neštěstí - rozuzlení zajímavé. Mám ráda detektivky, které se odehrávají na anglickém venkově , a kde netečou potoky krve - takže mně se kniha líbila, ale na druhou stranu žádný zázrak to není.

jarin58
21.11.2016 4 z 5

Stylem psaní mi připomíná českou detektivku.

šipek
25.03.2015 3 z 5

Tak taková klasická detektivka. Srozumitelně napsáno,málo postav takže se nedalo nic pomotat. Dobrá kniha na dovolenou.

jites
11.04.2014 3 z 5

Pořád čekám, že se vztah mezi hlavními hrdiny někam posune či případně skončí, ale stále se nic neděje. Jinak detektivní zápletka průměrná.

Marie F.
19.02.2014 4 z 5

Žádný trhák, nic šokujícího, ale dobře se čte. Na chvíle relaxu ideální. Celkově to rpostředí připomíná Agathu Christie. Ale na ni nemá

Evik30
20.01.2014

Klasická "klidnější" detektivka. I když se v ní jedná o vraždu je čtivá, pěkně napsaná a plná pochopení. Knížka se mi líbila a měla jsem ji přečtenou běhěm pár dní.