Pan Romantik

Pan Romantik https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458300/bmid_pan-romantik-GHF-458300.png 4 889 889

Mistři lásky série

Paul Riley je, stejně jako jeho alter ego Pan Romantik, trošku jiný společník. Žádný sex, jen dokonalé schůzky, kvůli kterým stojí za to i zemřít… Chcete miliardáře, zlobivého kluka se zlatým srdcem nebo sexy motorkáře? Paul to umí zařídit. Přitom si ale velmi pečlivě střeží své soukromí. Na scénu ale přichází investigativní novinářka Eden Tateová. Když se k ní donesou zvěsti o Panu Romantikovi, je rozhodnuta odhalit jeho skutečnou identitu, proslýchá se totiž, že dokáže i obírat osamělé paničky o jejich jmění. Paul se zoufale snaží zůstat v anonymitě, a tak Eden vyzve, aby s ním šla třikrát na rande. S podmínkou, že pokud se do něj nezamiluje, může s jeho svolením celý příběh zveřejnit. Pokud jeho kouzlu podlehne, ze sólokapra nebude nic. Cynická Eden nepochybuje, že jeho rolím odolá, ale když se Paul přizná, že se do ní zamiloval, Eden se musí rozhodnout, jestli jí tenhle profesionální lhář říká pravdu, nebo se jí jen dalším hereckým výkonem snaží zabránit ve zveřejnění celého příběhu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Mister Romance , 2017

BarkaS
21.05.2022 3 z 5

(SPOILER) Takové až utopické vyprávění. Neurotická alkoholička (velmi pravděpodobně i) s několika STD okouzlí Pana Romantika… Pořád věřím, že i tenhle žánr může mít celkem inteligentní zápletku a průběh, tohle bohužel nebyl ten případ, byť to nebylo tak strašně “blbé”. Bylo to povrchní, nedůvěryhodné, byť s potenciálem (nevyužitým). Čekala bych třeba, že hrdinka vezme zavděk návrhem Vivian a napíše zcela jiný článek, Nanna i Aisha byly skvělé, bohužel taky ploché postavy. A toho nepravděpodobného až podivného “miluju Tě” bylo na konci až moc. V mých očích stále pomyslnou #1 žánru drží kniha Návrh.

ardeas
20.05.2022 3 z 5

Kniha je velmi "čtivá", v slovenčine taký výraz asi nemáme, alebo o ňom neviem ;) Takže nepopieram, ze je čtivá, ale napriek situácii s Nan mi tam chýbala záverečna gradacia. To rozuzlenie som čakala trochu dramatickejsie a skor to nejako išlo do stratena. Na jednu stranu to vítam, lebo aspon to nie je na jedno kopyto, na druhú je to nuda. Plus mi neda poznamenať tak dokonaly chlap.. to je nevyvazene. To aky bol v minulosti, to je ta tam... ale nemať zle vlastnosti,to je klišé, bodka.

kacenka6144
16.05.2022 4 z 5

Něco mezi 3 a 4*. Nakonec jsem se rozhodla pro lepší 4 a uvidím, jak mě nadchne druhý díl této série. Knížka nebyla špatná, ale zbytečně se táhla. A taky jste měly někdy chuť dát Eden pěstí?!

Raislin
15.05.2022 4 z 5

Tato kniha ničím nepřekvapí, ale je hezky napsaná a milá. Takové nenáročné čtení, když máte svých starostí nad hlavu a chcete prostě snít!

MAU256
14.05.2022 5 z 5

K této knížce snad nemám ani co dodat. Byla krásně romanticky čtivá. Která z nás by nechtěla mít Pana Romantika :-). A Eden, nedivím se jí, že byla tak podezíravá. Kdy lze poznat to, že člověk mluví pravdu, když má takovou "práci"? Jako odpočinkové čtení pro dnešní uspěchanou dobu doporučuji si knížku přečíst.

havrmoni
09.05.2022 4 z 5

Trochu rozvláčný, ale jinak fajn romantika.

Slunečnice322
08.05.2022 3 z 5

Kniha byla pěkná, ale nehltala jsem ji jako některé jiné. Čekala jsem víc. Lepší než průměr, ale nijak zvlášť mě nenadchla.

MarkétaI.
06.05.2022 5 z 5

Chtěla jsem si přečíst nějaký jednoduchý, nenáročný příběh a přesně to jsem dostala. Oddychová kniha, která se dobře čte.

petulkapeta
02.05.2022 5 z 5

„Počkejte," vydechnu užasle, ,,vy si myslíte, že se do vás zamiluju?"
Zachechtá se. ,,Nemyslím." Usrkne si vína a s úsměvem dodá: ,,Vím to."

Vidím, jak rychle mu pulsuje žíla na krku. „Je mi líto, že vás musím vyvést z omylu, slečno Tateová, ale ta takzvaná droga, ze které jste tak nabuzená, jsem já."

Bavilo mě to,myslela jsem si,že to bude jine a o to to bylo lepší...paul byl super uz od začatku i Eden,ktera nevěřila v lasku,ale jen v sex bez lasky...

WaN635
30.04.2022 3 z 5

Kniha, u které od začátku víte, jak skončí, ale to je pro tento typ knih typické, takže mi to nevadilo.
Ovšem kniha na mě působila takovým, já nevím, jak to napsat, dojmem, že se snaží za každou cenu líbit. Prostě byly tam pro mě pasáže, u kterých jsem si říkala, že jsou takové na oko líbivé.
Jinak pan Romantik, no, která by nechtěla takového muže potkat, cítit se s ním jako jediná na světě. Já určitě ano a chvílemi jsem Eden velmi záviděla. Samotná Eden mi nijak extra sympatická nebyla, ale ani mi nevadila. Knihu jsem dočetla jen kvůli panu Romantikou a představě, že je jenom můj .

Pája699
26.04.2022 4 z 5

Jako pokud chcete romantiku a trochu se zasnít a odskočit si od běžných denních starostí, tak proč ne. Je to jednoduchý příběh sexy Paula Rielyho a cynické Eden, která nevěří na lásku. Pan Romantik byl na můj vkus až moc dokonalý - nereálný.Těch to milostných příběhů je tolik, že to ani nespočítám. Bohužel tento se ale nijak neliší a nevybočuje od jiných knih na toto téma. Za mě lepší průměr. Krásné 4 hvězdy si zaslouží. Četlo se to samo….

Knihožroutka23
23.04.2022 2 z 5

Knihu jsem si přečetla, protože sem na ni viděla jenom samé dobré recenze. A za mě tahle kniha teda rozhodně ne. Strašně mě to zklamalo. Hlavní hrdinka byla strašná husa a vůbec nebyla otevřená tomu jak s ní pan Romantik jednal. Za mě tedy tahle kniha rozhodně ne.

Micandy
13.04.2022 4 z 5

Knihu jsem si přečetla na základě recenzí a mile mě překvapila. Přečetla jsem ji za dva dny. Konečně trochu jiné téma než sexy šéf a jeho naivní sekretářka, těch je už plno.
Paula jsem si oblíbila , příběh hezky plynul, vůbec jsem nemusela přeskakovat stránky.
Zkrátka, pokud chcete romantiku a trochu se zasnít , proč ne?

NicaCola
10.04.2022 4 z 5

Kniha byla příjemná oddychovka:))

Verunka926
07.04.2022 4 z 5

Tak tohle byla jízda. Strašně moc mě kniha bavila a takto originální téma jsem již dlouho neviděla. Příběh byl vtipný, rychle odsýpal a velmi jsem si ho užila.

Coucouha
05.04.2022 2 z 5

Proč já si tohle dělám?!
Předem vím, jak primitivní to bude kniha a i tak se do ní pustím. Dobře mi tak…

jana5696
03.04.2022

Proč je v originále Max a v češtině Paul????

manasx
31.03.2022 5 z 5

Ohromně jsem si příběh užila. Asi nejoriginálnější námět (romantické knihy), který jsem v poslední době četla. Úplně mě to pohltilo, nemohla jsem přestat číst. Takže kniha padla za jeden den. :)

Domkoslavka
28.03.2022 2 z 5

Knihu jsem si koupila hlavně kvůli recenzím, které jsem četla a také mě zaujala anotace. Ale děj mě vůbec nevtáhl do knihy, přišlo mi to zdlouhavé a moc mi to nesedlo. Na to jak jsem se těšila, tak to bylo pro mě zklamání.
Nejvíce se mi snad líbil Moby ;)

monishek
28.03.2022 5 z 5

(SPOILER) Ackoliv tohle neni muj běžný žánr knihy, tak pribeh jsem si celkem uzila. Anotaci jsem necetla a tak jsem se nechala prekvapit o cem Pan Romantik bude. Pribeh je opravdu ctivy, nechybi ani zvrat a samozrejme hromada lasky, romantiky a i spetka toho sexu. Musim uznat, ze celkový napad je moc dobry a i vykreslene postavy mi byly sympatické. S hlavni hrdinkou jsem nejednou souhlasila. A ted SPOILER !! .. Musim se tedy priznat, ze jsem mela takovy zvlastni pocit, jestli ji nakonec Paul opravdu nelze a jakmile se mu přizná, ze ho miluje, tak ji odkopne. Tu nesmírnou a rychlou lasku jsem mu nejak nemohla porad uverit. Porad jsem cekala, kdy ji podrazi a vubec si neuzivala jejich ,,radostne chvilky’’. Nemohla jsem se toho pocitu zbavit. Ze bych byla taky prilis cynicka/skeptická? Nicméně po vydání článku mu uz verim, ze je do Eden blazen :D

romantika

Leisa Rayven