Pan Romantik

Pan Romantik https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458300/bmid_pan-romantik-GHF-458300.png 4 888 888

Mistři lásky série

Paul Riley je, stejně jako jeho alter ego Pan Romantik, trošku jiný společník. Žádný sex, jen dokonalé schůzky, kvůli kterým stojí za to i zemřít… Chcete miliardáře, zlobivého kluka se zlatým srdcem nebo sexy motorkáře? Paul to umí zařídit. Přitom si ale velmi pečlivě střeží své soukromí. Na scénu ale přichází investigativní novinářka Eden Tateová. Když se k ní donesou zvěsti o Panu Romantikovi, je rozhodnuta odhalit jeho skutečnou identitu, proslýchá se totiž, že dokáže i obírat osamělé paničky o jejich jmění. Paul se zoufale snaží zůstat v anonymitě, a tak Eden vyzve, aby s ním šla třikrát na rande. S podmínkou, že pokud se do něj nezamiluje, může s jeho svolením celý příběh zveřejnit. Pokud jeho kouzlu podlehne, ze sólokapra nebude nic. Cynická Eden nepochybuje, že jeho rolím odolá, ale když se Paul přizná, že se do ní zamiloval, Eden se musí rozhodnout, jestli jí tenhle profesionální lhář říká pravdu, nebo se jí jen dalším hereckým výkonem snaží zabránit ve zveřejnění celého příběhu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Mister Romance , 2017

M_00
02.11.2022 2 z 5

Byl to originální příběh, ale některé dialogy, zvlášť na konci knihy, na mě byly až moc kýčovité a nepřirozené.

anndrra
29.10.2022 5 z 5

Musím říct, že jsem v šoku. Čekala jsem tuctovou romanci a dostala originální nářez.

ElInWonderland
26.10.2022 4 z 5

Od této knížky jsem moc neočekávala vzhledem k anotaci, ale byla pro mě milým překvapením. Je to taková “pohádková” romanťárná, ale účel splnila a četla se velmi rychle. Docela neobvyklé bylo v tomto žánru , že hlavní hrdinka nevěřila v lásku a v podstatě využívala chlapy jen k sexu, no a pak si “zázračně” uvědomí jak potřebuje lásku k životu, většinou to bývá naopak. To byla zajímavá změna. No i když je to stejně pořád klišé, mě to prostě baví.

Tejna
07.10.2022 5 z 5

Co dodat, nápad parádní, místy vtipný (ráda se u knížek zasměju). Velké plus pro mě, jakožto milovníka zvířat, byl Moby a samozřejmě velká dávka romantiky, a i když byl děj půlce knihy očekávatelný, kniha mě pomalu nenechala se odtrhnout. Prostě taková příjemná oddechovka před tím, než se vrhnu na nějakej složitější a delší série.

adela.hol
30.09.2022 5 z 5

To byl přesně ten typ romantiky, který mám ráda. Pomalé sbližování plné sexuálního napětí a poté už jen výbuch, který nelze zastavit. Ano, bylo to předvídatelné, ale jak zabránit tomu si Paula, Kierana nebo Caleba nezamilovat? Eden mohla sama se sebou bojovat, jak jen chtěla, ale neměla sebemenší šanci.

U knížky jsem se odreagovala, dostala jsem řádnou dávku romantiky i nějakých peprnějších scén a zároveň jsem se i pobavila (jako např. u kliků s kachnou :-D ).

Těším se až si dám jako oddechovku, mezi nějakými vážnějšími tématy, druhý díl.

Ivanka83
28.09.2022 5 z 5

Každý potřebuje občas trochu romantiky. A Pan Romantik ví jak na to.
Mně se kniha moc líbila. Zamilovala jsem si Kierana, Caleca i Paula. Ani se nedivím, že byla Eden tak zmatená.
Další díl si nenechám ujít.

Vknihách
30.08.2022

Začiatok sa mi páčil. Eden bola novinárkou, ktorá sa túžila presadiť dychberúcim článkom. Aktuálna pracovná pozícia ju nespĺňala. Večery trávila v neďalekom bare, odkiaľ si nosila na noc obete :D Bola presne tým, ako väčšinou autorky vykresľujú chlapov, ktorí si robia pomyselné zárezy. Náhodou sa dopočuje o luxusnom (iba) spoločníkovi. Necháva si kráľovsky platiť za čas strávený s paničkami z vyšších vrstiev. Presne naňho sa Eden zamerá a je odhodlaná ísť si za svojim. Odhaliť jeho činnosť, meno a aj klientelu. To by bol trhák! A tie titulky v novinách s jej menom!

Ale… všetci vieme ako to skončí. Musím povedať, že nápad s článkom a týmto živobytím je vcelku originálny. No u mňa toto spojenie nefungovalo. Eden sa prezentuje ako bezcitná, sexu si užívajúca párty žena, ale na prvý pohľad sa zamiluje do chlapa, ktorý jej pomôže postaviť sa na nohy vo fitku :/ …a čo sa týka Pána Romantika…no, tak tento chlapík by bol dokonalý muž… Keby nebol schyzofrenik XD Toľko postáv do ktorých sa vžil ako lusknutím prsta…Prezliekal sa, nahodil prízvuk, raz bol motorkár, potom spevák vychýrenej kapely, zazobaný biznismen…No… Ja byť Eden, upaľujem od neho, akoby mi pod zadkom horelo. Eden ale zostala. A nie len to.Nemala problém, keď Pán Romantik dobíjal (nielen) jej srdce a popritom naďalej robil svoju prácu. Samozrejme, že ju to zožieralo ako kyselina,ale hrala formu. Pre lásku. Okrem toho chudáka kolegu využila toľkokrát a ten truľo jej vždy pribehol k nohe ako ratlík…ono by to akože malo byť priateľstvo, ale podľa mňa TAKTO rozhodne priateľstvo nevyzerá.
Zhrňme si to:
· jeden kus sebeckej novinárky
· jeden kus schyzofrenického akožeherca
· super sestra
· perfektná babka
· kačka(domáci miláčik babky)
Síce chémia u postáv fungovala, ale celý ten vzťah bol veľmi divný. Čítanie zachránil humor autorky a babka s kačkou.

adela2230
30.08.2022 4 z 5

Kniha je napsaná dobře. Příběh je klasická romantika až bohužel s přehnaným koncem, což se dá očekávat u tohoto typu knih. V některých částech mi malinko neseděla hlavní postava. Myslím, že pohled z druhé strany na tento příběh by rozhodně dodal knize větší šťávu.

veverrka11
29.08.2022 4 z 5

Knížka je napsaná velmi čtivě, i když ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem se začetla. Ze začátku mi i nesedla postava Eden, ale to se naštěstí v průběhu změnilo. Paula jsem si zamilovala a velmi postrádám kapitoly z jeho pohledu.
Knížka je typická romanťárna a je v ní spousta klišé. Postavy jsou sympatické a jde o jednu z mála knížek, kde se chovají úměrně svému věku. Za mě byl trochu zvláštní zvrat ke konci knihy, neumím si představit, že by se to skutečně odehrálo.
Doporučuji všem romantickým duším, ale i cynikům nevěřícím na lásku. Koneckonců Eden jím ze začátku byla taky.

Lofda
20.08.2022 3 z 5

Váhám nad hodnocením, nakonec to vidím tak na 3,5*. Bylo to čtivé, milé, ale tak nějak nevím? Začátek mě bavil, a to dost, ale čím víc se blížil konec, tím méně se mi vše zdálo reálné a oba dva mě začali víc štvát než bavit. Ale tentokrát mě hodně bavily vedlejší postavy, takže jdu zkusit druhý díl a třeba ještě nějakou tu hvězdičku přihodím? ;-)

romantickaduse
11.08.2022 2 z 5

Neurazí, nenadchne. Četlo se to dobře, ale nevadilo by to tak o 100 stránek ztenčit, nic by se nestalo, místy to bylo poněkud nudné. Eden byla trubka, nevím, na co si neustále hrála. Paul byl celkem fajn. Celý příběh by klidně mohl být víc učesaný a doladěný. Takový lepší průměr.

meda2007
06.08.2022 3 z 5

I kdyz mě ze začátku nadchl námět, musím říct že žádný waw efekt se nekonal. Představa Pana Romantika byla spíše skvělá, ale něco tomu chybělo. Stejně jako celé knize. A upřímně Eden mě děsně štvala.

wielka
18.07.2022 4 z 5

Na túto knihu som natrafila úplnou náhodou. Hm, oceňujem celkom zo začiatku zaujímavý námet, ktorý sa však neskôr stával klišé. Ale vôbec mi to neprekážalo, postavy ma bavili, aj keď musím uznať, že niektoré situácie najmä v Edienom zamestnaní boli dosť nelogické. Ale ako celok bola kniha dobrá.

Annkag
29.06.2022 3 z 5

Kniha s duší náhod a snů.
O představě dokonalého rande.
O splněných snů.
O temné minulosti kterou dokáže vyléčit jenom sám čas a vlastní odpuštění.

evineckY
19.06.2022 3 z 5

Budu za škarohlída, byla asi špatná konstalace, protože jsem se u knihy hrozně nudila.
Novinářka, která napíše jeden článek za měsíc a hned je povýšená...
K Paulovi ani výhrady nemám, ale nějak mi ta jejich láska připadala umělá.

SBH
13.06.2022 1 z 5

Nalákala mě anotace a vysoké hodnocení na Databázi, ačkoli vím, jak je toto měřítko ošidné.
Ze začátku všechno vycházelo. Eden mi byla sympatická svým lehkým cynismem a skepsí, zaujala mě zápletka, dokonce mi přišlo, že autorka příjemně ohýbá zajetá schémata. Kierana jsem podezírala hned a přišlo mi to vtipné. Jo, sem tam humorná hláška a „moudro“ mě taky bavily.
Bohužel od scény v restauraci, kdy Paul odhalí svou identitu, se dobrý dojem začal vytrácet, a to švihem. Následovaly stovky stran, kdy se Eden chovala jako kráva a řešila pouze své rozhárané emoce. Jak je v tomto typu literatury více než běžné, vůbec nebrala v úvahu city nebo dobro svého partnera, ne, muž je vykreslen vždy jako padouch a musí se setsakra snažit, aby tuto nálepku smyl, zato jakkoli sobecká a bezohledná žena je automaticky královnou. Uf.
Ke konci jsem už tloukla hlavou o zeď. Eden mi vůbec nepřipadla jako osoba, která pracuje osm hodin denně, v průběhu cirka měsíce vypotila s bídou jednu reportáž, jo, možná geniální, ale jednu? Jako fakt? A to jí bude stačit do konce dní? Přičemž by stačilo, aby ve velkorysé časové dotaci, kterou jí šéf umožnil, napsala něco jiného a Paula tak ochránila.
Jen na okraj, Nannabethina promluva o škodlivosti single života, kdy tvrdí, že si člověk sice připadá v pohodě a je spokojený, ovšem jedná se o něco povrchního a umělého, mi silně připomněla agitační kecy totalitních politiků, kteří tvrdili, že svoboda cestování a plné obchody v kapitalistické cizině jsou pouhým pozlátkem a vlastně se tu máme mnohem lépe. Asi tak.
Ale co se rozčiluju. Do toho samozřejmě všichni srkali a usrkávali od polévky až po šampaňské, paní Ludvíková zjevně vůbec nezná sloveso "pít“, bohužel opět nic nového či překvapivého.
Jo, a abych nezapomněla, ty „žhavé“ situace, kdy stačilo, aby se hrdinové dotkli pravítkem a už jim vzplanuly spoďáry/boxerky, mi lezly příšerně na nervy, snižovaly hodnotu jakékoli romance a láska se v těch záchvatech chtíče dočista vytratila. Erotické scény (které jindy fakt miluju) byly upocené a kýčovité.
Tohle se vážně nepovedlo.

Petra00
06.06.2022 2 z 5

Tak tohle za mně vůbec. Absolutně nereálná romantická linka. No zkrátka mi to celkově vůbec nesedlo.

martina7620
02.06.2022 5 z 5

Tak tohle byla pecka ! Čekala jsem další průměrnou romanťárnu, která potěší, ale nepřekvapí... Ale toto bylo SKVĚLÉ! Hrozně jsem se bavila, hltala jsem každou stránku slovo od slova. Prostě jsem vůbec netušila, jak to skonci, byla jsem celou dobu napjatá a musím rict, že to bylo ukončeno skvělé. Vůbec jsem to nečekala. Strašné krásné napsané scény, někdy jsem měla husí kůži.... Úplně jsem se do toho umělá vžít a cítit to co cítila hlavní hrdinka. Knížka přečtená za půl dne, takže není co dodat :)

knihomolkaMist
28.05.2022 5 z 5

Čekala jsem vše, ale to že mě to bude tak bavit jsem nečekala ani v nejmenším. To bylo prostě suprové! Čtivé, vtipné a samozřejmě trochu peprné, ale zároveň i jemné a milé. Skvělé počtení a já se těším na další díl :)

TVer
27.05.2022 4 z 5

Kniha se mi upřímně moc líbila. Nečekala jsem to, čekala jsem něco podobného jako byl Pan Slušňák, což byla naprostá katastrofa. Tohle bylo ale hezké, námět byl sám o sobě hodně zajímavý a hodně se mi líbilo budování napětí v knize, to mě chytlo. Jediné co na knihách vysloveně nesnáším je, když se někdo odvolává a zmiňuje své hormony stylem "moje hormony se potřebovali uklidnit". To mi tam vadilo. Jinak hezká knížka, pěkné oddechové čtení.

romantika

Leisa Rayven