Pan Romantik

Pan Romantik https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458300/bmid_pan-romantik-GHF-458300.png 4 889 889

Mistři lásky série

Paul Riley je, stejně jako jeho alter ego Pan Romantik, trošku jiný společník. Žádný sex, jen dokonalé schůzky, kvůli kterým stojí za to i zemřít… Chcete miliardáře, zlobivého kluka se zlatým srdcem nebo sexy motorkáře? Paul to umí zařídit. Přitom si ale velmi pečlivě střeží své soukromí. Na scénu ale přichází investigativní novinářka Eden Tateová. Když se k ní donesou zvěsti o Panu Romantikovi, je rozhodnuta odhalit jeho skutečnou identitu, proslýchá se totiž, že dokáže i obírat osamělé paničky o jejich jmění. Paul se zoufale snaží zůstat v anonymitě, a tak Eden vyzve, aby s ním šla třikrát na rande. S podmínkou, že pokud se do něj nezamiluje, může s jeho svolením celý příběh zveřejnit. Pokud jeho kouzlu podlehne, ze sólokapra nebude nic. Cynická Eden nepochybuje, že jeho rolím odolá, ale když se Paul přizná, že se do ní zamiloval, Eden se musí rozhodnout, jestli jí tenhle profesionální lhář říká pravdu, nebo se jí jen dalším hereckým výkonem snaží zabránit ve zveřejnění celého příběhu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Mister Romance , 2017

Lucyeinstory
14.08.2023 4 z 5

Tuhle knihu jsem měla doma už faaaakf dlouho a pořád jsem ji odkládala. Když mi přišel Pan profesor věděla jsem, že bych se měla pustit do prvního dílu, protože se mi už celkem kupily resty.

Příběh jsem si užila a moc mě bavila romantická linka mezi hlavními hrdiny. Příběh byl napsaný opravdu čtivě a ubíhal rychle. Paul mi byl od začátku sympatický, ale k Eden jsem si hledala cestu do půlky knížky.

Knížka byla super a čtivá, prostě klasická dobrá romantika, která vám vykouzlí úsměv na tváři.

raty
28.07.2023 4 z 5

Potřebovala jsem oddechovku a ke čtení zrovna této mě nalákalo vysoké hodnocení. Tak tedy, účel splněn. Romantika, místy úsměvně naivní, místy totálně neuvěřitelné, ale četlo se lehce. Jako stvořené pro letní čtení. Jen myslím, že je spíše pro čtenářky ve věku pětadvacetileté hlavní hrdinky.

Janulica
14.07.2023 4 z 5

Oddychovka na dovolenou. Děj předvídatelný, příběh sladký jako cumel, ale přesto jsem si to užila.

Books_by_Dee
07.07.2023 5 z 5

IG: @books_by_dee
Už dlouho jsem nebyla tak příjemně překvapená z knížky, jako jsem byla z Pana Romantika. Tahle knížka už mi nějaký pátek, stejně jako zbytek série, leží v knihovně, smutně na mě kouká a přeje si abych ji vytáhla. Romantika je na 10 z 10, ale erotika tak na 1 z 10 (ale sexuálního napětí na milion) :D

Za mě naprosto úžasná romantiku, sedlo mi to krásně do nálady a během jednoho dne jsem tuhle skoro 400stránkovou knížku zhltla. Sedly mě postavy, děj, humorBavilo mě to od začátku do konce. Na začátku jsem milovala tu scénu, kdy se Eden dozvěděla, že Paul je P.R. a pak celá ta jeho pravidla, že ji nepolíbí, pokud nebudeme jít její písemný souhlas. Já se culila jak malá puberťačka. Miluju příběhy, kdy se chlap zamiluje první, ale tady naprosto chápu Eden, že už vlastně ani nevěděla, zda mu věřit. Mě tam chybělo trochu víc sexu, ale jinak jsem naprosto spokojená.

Veruru1981
03.07.2023 3 z 5

Dlouhe, neoriginalni, preslazene... Misty dobre, zaver zbytecne dlouhý. Erotika zadna... Jedine plus je seznameni hlavnich hrdinu...

haWranka
29.06.2023 2 z 5

Bylo to jako na vlnách - chvíli mě to opravdu bavilo, chvílemi jsem se nudila a někdy jsem si říkala, co je to za paskvil (hlavně ke konci se ten cukr už opravdu nedal). Mohlo by to být dobré a originální čtení, ale autorka to zabila dvěma věcmi - pro mě nesympatickou hlavní hrdinkou a právě tou přeslazenou poslední cca čtvrtinou, to bylo utrpení.

Pain
21.04.2023 4 z 5

Romantika jak vyšitá. Konec sladší než med. Zajímavý domácí mazlíček. Hlavní hrdinka mi šla občas pěkně na nervy - někdy jsem si říkala, že je už taková poloviční lehká děva a alkoholička v jednom. Zkrátka úplně "urvaná" z této knihy nejsem. Občas jsem se do čtení musela nutit a říkala si, tak ať už jsou spolu. Osobně bych si asi nikdy nebyla jistá, zda to na mě chlap hraje (je to jeho role) nebo ne. Reálnost se samozřejmě nedá hodnotit. :-) Tady bych to viděla tak na 3,5 *.

Erinien
21.03.2023 4 z 5

Tak tohle byl dost originální a neotřelý nápad na romantickou knihu. Vážně si nejste jistí, jaký vlastně hlavní hrdina je, vždyť pořád hraje nějaké role. Kromě toho že je ve všech perfektní a sexy. První půlka knihy mě bavila asi víc ale od autorky si ráda něco dalšího přečtu.

B.Wilde
09.03.2023 5 z 5

Na odreagování je tahle kniha vážně skvělá, příběh se mi moc líbil a Paul je neskutečně sexy a zajímavý charakter. Nebudu lhát, Eden mi naopak první kapitoly byla dost nesympatická a ani jsem jí to moc nepřála, ale jak se to rozjelo a začala se měnit, změnil se i můj názor na ni. Nakonec jsem si užívala, jak se to mezi nimi krásně vyvíjí a rozhodně mezi sebou měli tu správnou chemii. Taková moderní pohádka pro velké holky, za mě spokojenost.

tynavodanova
08.03.2023 5 z 5

Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Moc hezká kniha :)

Niu
06.03.2023 4 z 5

Tento typ knih moc nečtu, ale nalákal mě název a příběh plný romantických schůzek (jo a ta obálka se fakt povedla). A sakra, fakt jsem měla pocit, že se to děje i pro mne. Kniha byla plná humoru, který je mi blízký, a při jedné pasáži jsem dostala záchvat smíchu na dobrých deset minut a nešlo přestat. Užila jsem si opravdu větší část knihy, kdy to bylo napjaté. Ty poslední kapitoly byly slabší. Závěr ok. Nanabeth a Moby super :o) Hlavní hrdinka a její minulost: neoblíbila jsem si a nemastné/neslané.

Surikatka2308
07.02.2023 4 z 5

Knihu jsem si do seznamu dala kvůli obálce, která mě zaujala. Kniha v podstatě splňovala i to, co jsem od ní očekávala - lehké čtení (taková pohádka pro ženy). Ději v podstatě jí nemám co vytknout, ale zároveň mě kniha neoslovila tak, že bych po ní znovu šáhla.

Míša2584
22.01.2023 3 z 5

Tuto autorku jsem neznala, knihu jsem dostala v rámci vánoční akce v jedné skupince. Spolu s touto knihou jsem měla v balíčku i pokračování s názvem Profesor Sympaťák. Musím říct, že kniha pro mě splnila vše, co jsem hledala - únik z reality. A to se povedlo. Kniha mě bavila, styl psaní mi sedl, mělo to spád, nutilo mě to číst dál. :) Není to přeplácané popisy sexuálních scén, kdy kolikrát nevíte, zda se smát, nebo se tlouct do hlavy, co to zase je. ;) Sexuální scéna je až ke konci, ale řekla bych, že decentně popsaná, avšak sexuální napětí v průběhu celého děje je hned několikrát. Navíc to není klasické klišé, kdy se chudá a nevýrazná holka zamiluje do neuvěřitelného boháče. Za sebe doporučuji, pokud hledáte pohodové čtení s erotickým nádechem.

Peetullka
11.01.2023 3 z 5

Průměr a až moc kýčovité až nereálné.

Anor505
06.01.2023 3 z 5

Nevím proč mám pocit, jako by byla kniha složená ze dvou částí. Začátek mě moc neoslovil a trochu jsem bojovala se stylem psaní. Zhruba v polovině se něco změnilo nebo jsem si možná zvykla, protože druhá část knížky byla mnohem čtivější.
Vlastní příběh byl docela pěkný, mezi hrdiny to jiskřilo... ale na můj vkus autorka trochu moc tlačila na pilu. Velmi kladně hodnotím propracované vedlejší postavy - včetně domácích mazlíčků.

Kacatko86
12.12.2022 5 z 5

Jo, tak tohle bylo povedené. V rámci tohoto žánru si kniha zaslouží plný počet hvězdiček. Nechyběl ani humor, víc než sexu tam bylo sexuálního napětí a očekávání a určitě byl v knize minimálně jeden zvrat, který mě překvapil. A jak mě v knize občas štvou happy endy, tady jsem si ho vyloženě přála.

eliska2126
11.12.2022 4 z 5

Když jsem na tuhle knížku narazila, říkala jsem si, že je to celkem originální námět. Sledujeme novinářku Eden, která do časopisů Pulse píše samé clickbait hovadiny. Najednou narazí na námět na super článek a jde si za ním. Ve městě se totiž pohybuje Pan Romantik, který je ale jen společník a uskutečňuje osamělým paničkám ta nejromantičtější rande, o jakých se jim ani nesnilo. Za astronomickou částku peněz ale ženy dostanou pouze to rande, nic víc, nic míň.

Nápad knihy vést investigativní pátrání pro odhalení tajemného pana Romantika byl zajímavý. Nicméně ze začátku jsem měla nějaký problém se začíst. Vůbec mi neseděla hlavní hrdinka Eden, která se prezentuje jako bezcitná cynička, která dost často chodí do baru, kde loví chlapy na pomyslné zářezy. Nevím proč, ale její až posedlost napsat článek i po určitých situacích, které zde nechci spoilerovat, mi byla krajně nesympatická. Mnohem sympatičtější mi byla postava Paula Rileyho aka pana Romantika. Byl trpěliví a snažil se eden ukázat, co je doopravdy zač a proč vlastně dělá to, co dělá.

Děj je celkem předvídatelný, ale to se u těchto knih už tak nějak očekává, takže to zde vůbec nezazlívám. Byly zde pasáže, které jsem opravdu hltala, ale ty bych mohla napočítat na prstech ruky, jinak se děj tak nějak táhl a prvních 150 stránek jsem se do čtení trochu nutila. Pak už se to zlepšilo, nicméně výsledný efekt to moc nezachránilo.

Takže za mě spíš takový průměr, bohužel. Druhý díl Profesora Sympaťáka mám taky doma, ale dám si spíš menší pauzu, než se do něj pustím.

Eva_Skala99
29.11.2022 5 z 5

Co to zase jako bylo? Když už si člověk myslí, že ho žádný román nemá čím překvapit, tak zjistí, jak moc se plete.
Co k tomu napsat. Tato kniha mě naprosto pohltila, začala jsem číst ráno a večer mi poslední stránky prolétly mezi prsty. Čl
Čtivě napsáno, úžasný příběh, romantika s trochou toho erotického jiskření. Doporučuji!!

Blueberry.hd
25.11.2022 3 z 5

Ten nejkrásnější dar, co nám kdy byl dán,
je milovat a být milován
Podobná slova jsem kdysi použila ve své vlastní básni, ale ta neměla takovýhle příběh.
Děkuji za hezky strávený den :)

zp87
20.11.2022 5 z 5

Hodně velké překvapení.
Často se mi v tomto žánru stává, že mám pocit, že něco podobného jsem už četla, ale tady ne, po dlouhé době to byl opravdu originální příběh.
Navíc tam bylo hodně vtipu a romantiky plus sexy hrdina, který ví, jak alespoň mentálně uspokojit každou ženu - a s opravdu zajímavým podnikatelským záměrem.
A pro mě byla příjemným zpestřením hrdinka - ač mě štvala svou urputností (a někomu možná nebyla sympatická), mně se líbilo, že to byla silná, sebevědomá, cílevědomá žena, z prvu s poněkud neromantickým přístupem k lásce.
Bez debat 100%.

romantika