Minutová moudrost

Minutová moudrost https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124502/minutova-moudrost-124502.jpg 4 42 5

Čtení každého kratičkého příběhu v této knize Vám zabere pouhou minutu. Mistrův jazyk Vás bude pravděpodobně mást, provokovat či se Vám bude zdát přímo nesmyslný. Žel tato kniha není snadná! Nebyla napsána jako návod, ale aby probouzela.

Duchovní literatura Náboženství Literatura naučná
Vydáno: , Cesta

One minute wisdom

berau
30.08.2022 4 z 5

Některé autorovy moudrosti jsou skvěle využitelné, jako argumenty pro přesvědčení nevěřících a hledajících ... jako odpovědi na jejich nejobvyklejší pochybovačné otázky.

Zuck01
29.01.2019 5 z 5

Nebezpecna kniha... Postupne mi zacala menit pohled na zivot.

Mimir
14.03.2018 4 z 5

Pri tejto knihe som musel zápasiť sám so sebou, pretože som mal veľký problém ostať pri jednom príbehu na deň, ale spätne musím povedať, že je to tak správne - aj keď originalita príbehov navádza na zhltnutie knihy. Vyvarujte sa toho!!! :) Prinesie Vám to ovocie!

bleska
11.07.2014 5 z 5

"Neštěstí mohou přinést růst a Osvícení," řekl Mistr.
Pták měl svůj úkryt v uschlých větvích stromu, který stál uprostřed rozlehlé pusté planiny. Jednou vichr strom vyvrátil, a tak musel ubohý pták letět stovky mil, aby si našel nový úkryt - až nakonec dorazil k celému lesu stromů a všechny byly obtěžkané ovocem.
Kdyby uschlý strom přežil, nic by ptáka nepřimělo, aby se vzdal svého bezpečí a odletěl.

vipera
07.06.2013 3 z 5

Krátké příběhy pro hloubavé momenty...