Nové priateľstvo

Nové priateľstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72648/mid_medzi-nami-dievcatami-nove-priatels-Rlh-72648.jpg 4 20 20

Medzi nami dievčatami série

Vykorčuľuje Katie z nečakaných problémov ? Katie Campbellovej sa splní veľká túžba. Bude súťažiť v synchronizovanom krasokorčuľovaní na Zimných olympijských slávnostiach, ktoré sa každoročne konajú v Acorn Falls. Aké veľké je však jej sklamanie, keď sa dozvie, že jej partnerkou bude jedno z najnamyslenejších dievčat, aké kedy poznala.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Príroda

Peer Pressure , 1991

Hradčiatko
30.04.2024 5 z 5

Pridávam sa k ďalším dospelým komentujúcim, že skutočne sú veci a knihy, ktoré sa zapíšu do srdca svojou čistotou mladosti. Táto séria medzi ne neodmysliteľne patrí a som rada, že som ju čítala. Stacy bola tá správna záporáčka, dosť namyslená, aby jej človek nefandil až moc, ale pritom trochu ľudská, že sme boli ochotné vziať ju na milosť ;)

uzivatel4895
15.03.2023

Daura, som rada, že nejaká ,,dospeláčka,, priznáva, že pre tieto knihy má slabosť aj po rokoch, aj ja tie knihy čítam aj v dospelosti, vždy, keď mám ťažší deň v práci, tak mi zdvihnú náladu, v nich je totižto všetko príjemné - vzťahy medzi kamarátkami, vzťahy chlapcov a dievčat, vzťahy v rodine - tak krásne podané, rozprávkovo. Ale veď o tom je čítanie, že unikáme do iného sveta, príjemnejšieho :) I keď áno, je tu Stacy Veľká a jej povýšenosť, ale to ma vôbec neruší. Patrí tam, nie? Bez nej by to nebolo ono, a hlavne prispela k vymysleniu mnohých vtipných situácií, chichi

Daura
17.05.2021 5 z 5

Toto je proste moje detstvo. Vždy som tie knihy milovala, a aj teraz v dospelosti mi stále sedia.