V pasti

V pasti https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4715/mediator-v-pasti-4715.jpg 4 559 559

Mediátor série

V pátém pokračování Mediátora se Susannah Simonová, studentka misijní akademie v Carmel-by-the-Sea, která je nadána mimořádnou schopností pohybovat se mezi reálným světem a světem nebožtíků, dostává do pasti. Její noční můra se zhmotní a ten, který všechno spískal, se začátkem školního roku objeví v jejich třídě s potměšilým úsměškem na tváři. Doma na ni zase čeká její pečlivě utajený spolubydlící Jesse. A k tomu spousta obvyklých starostí Předposlední díl duchařské série rozhodně není chudý na dramatické situace a nečekané zvraty. Příběh spěje k vyvrcholení, ale konečnou odpověď na všechny neodbytné otázky přinese až závěrečná část s názvem Čtvrtý rozměr lásky, která vyjde začátkem příštího roku.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

A Tale of the Mediator - Haunted , 2003

Lusa
06.08.2015 5 z 5

Skvělý další díl, tohle nemělo chybu, už se nemohu dočkat posledního dílu.

Nelly
27.02.2015 4 z 5

Pěkně našlápnuto k poslednímu dílu v sérii - doufám, že autorka nastudovala něco o reinkarnaci a okultismu, aby se z posledního dílu nestala vyloženě slátanina. Nechám se překvapit.

Aléda
02.12.2014 5 z 5

Týjo! Tenhle díl byl stejně dobrý jako ten předchozí! Paul se mi začal docela líbit, ale Jesse je Jesse :) Tenhle díl byl spíše o tom, kdo získá Suze...přišlo mi že se tam nedělo nic moc napínavého s duchama, bylo tam víc toho: miluju toho, ale on mě nemiluje, nebo on mě miluje, ale já jeho ne..., ale neříkám, že mi to nevyhovovalo, naopak se mi tento trojúhelník líbil a oživil celý děj, myslím že právě toto mi v prvních dílech chybělo. :)
Byla jsem napjatá jak se nakonec Suze rozhodne a jak to dopadne s ní a Jessem, ale to už nebudu prozrazovat :) Samozřejmě 5*

Damonka18
10.09.2014 4 z 5

Užasný! Bombastický! Trochu se mi líbi Paul, jen trošku. Pořád je to padouch, pro mě. Ale Jesse je prostě nejlepší. Ta rvačka byla dobrá. A jako vždy roztomilej konec. Jen je blbý že je Jesse mrtvej. To mě na tom štve nejvíc.

ElisR1
21.08.2014 5 z 5

Tohle byl asi nejlepší díl celé série. Už se nemůžu dočkat toho dalšího, i když tuším, co se tam semele.

1v8na
07.08.2014 5 z 5

tenhle díl je jeden z nejskvělejší za všech dílu zároveň se šestým - posledním

muchomurka
16.02.2014 4 z 5

Skvělý díl, pro mě zatím nejlepší ze všech. Jsem hrozně moc zvědavá, jak to celé dopadne.

Kate.S
30.07.2013 5 z 5

Tak tohle čtení jsem si naprosto užila a musím říct, že to byl fantastický díl. Nejlepší část pro mě naprosto jednoznačně byla rvačka mezi Paulem a Jessem. To nemělo chybu. Konec byl moc hezký. Konečně bude vztah mezi Suze a Jessem na nějaké vyšší úrovni. Prozatím u mě z celé série vede tento díl a ještě ten předchozí. Při čtení nemusím myslet na nic jiného a plně si to užívám. Jesse mě okouzlil již v prvním díle. Těším se na poslední díl.

anibeni
30.07.2013 4 z 5

No, tento díl mi přišel trošku slabší než předešlé 2 díly.. Přesto to ale bylo super čtení.. A těším se na pokračování..

suze
03.05.2013 5 z 5

Tenhle díl mi sice příjde z celé série nejslabší, ale neznamená to to, že by podle mě nebyl suprovní.... A hlavně byl důležitý, měl hlavu a patu, nebylo to tak, jak to u některých knížek bývá, že autorka napíše nějaký slabší díl jen proto, aby natáhla sérii...

bookcase
20.03.2013 4 z 5

Tentokrát mi trochu dýl trvalo než jsem se pořádně začetla, ale stálo to za to. Už teď jsem zvědavá, jak to se Susannah a Jessem dopadne.

Nikol18
08.12.2012 5 z 5

Musím přiznat, že jsem se nemohla do začátku přečíst, možná to bylo tím, že jsem byla unavená, takže možná tím, ale je fakt, že tenhle díl nebyl tolik akční. Přesto byl důležitý. Věci, které v něm byly řečeny určitě osvětlí mnohé situace v posledním díle, který bude nabit akčností. Suze se zde potácí mezi dvěma chlapci, živým a mrtvým a jak to tak bývá, víc k ní tíhne ten, kterého z duše nenávidí. I když to nebylo akční, dozvěděli jsme se věci o mediátorech v moderním pojetí, i když mám dojem, že to stále není všechno. A přiznávám, Jesse mě okouzlil už od začátku, nedivím se, že se do něj Suze zamilovala. Je milý, pozorný a nedá na sobě nic znát, což Suze rozčiluje. Tak jsem zvědavá, jak se to po poslední stránce v této knize v té další vyvine.

johisa
26.04.2012

Velmi velmi pěkné a povedené!!!!

Sussanah
08.01.2012 5 z 5

Celá série Mediátor je to nejlepší, co jsem kdy četla! Taky jsem si podle knih vytvořila svou přezdívku =)

Jill
30.11.-0001 5 z 5

Možná to byla jen výplň, ale sakra dobrá!

Okřídlená li
30.11.-0001 4 z 5

Působila na mě jako výplň mezi dvěma peckami... Ticho před bouří :)