Krajina plná stínů

Krajina plná stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4714/bmid_krajina-plna-stinu-97C-4714.jpg 4 804 105

Mediátor série

Svět šestnáctileté středoškolačky Susannah se hemží duchy, zbloudilými dušemi, které potřebují pomoc, aby se dostaly do "země stínů". Pomoci jim mohou "mediátoři", lidé se schopností zesnulé vidět a hovořit s nimi. Suze je jinak normální 16letá středoškolačka, která se musí vyrovnávat s matčiným sňatkem, přírůstkem tří nevlastních bratrů, stěhováním z New Yorku do Kalifornie a změnou školy...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

The Mediator - Shadowland , 2000

Vendiii1
12.08.2011 5 z 5

No páni. :) Opravdu jsem nečekala, že to bude až tak dobré! :) Ne, je to úžasné! :)

Klarv
22.07.2011 5 z 5

Tak to jsem nečekala :) ani jsem to nechtěla vůbec začínat číst a tedˇ se od toho nemůžu odtrhnout :) :D Během dvou dnů už čtu třetí knížku a jsem někde za půlkou :D

Honey0105
12.07.2011 4 z 5

První díl a já ho četla skoro jako poslední. Nebo nebudu kecat, četla jsem ho jako třetí v pořadí. Nejdřív jsem totiž přelouskala šestý a potom pátý díl (aby to dávalo smysl, že).
Abych pravdu přiznala, tak jsem se ze začátku nemohla moc začíst. Nakonec to ale moc dlouho netrvalo a hltala jsem text. Je sice pravda, že to je smyšlenina pro teenagery, ale třeba moje maminka tyto knížky také četla a říkala, že se jí líbily. Mě moc. A jsem si jistá, že se v budoucnu k této sérii vrátím, protože se mi opravdu líbila. Už první díl je dost zajímavý. Vlastně tam všechno pořádně začíná a je to docela i napínavé.

Okřídlená li
30.11.-0001 5 z 5

"Gangsterka" Susannah se z mlhy obestřeného NY stěhuje do Californie a už předem se děsí zdejších povinností... :)

Jill
30.11.-0001 5 z 5

Zvláštní, že zrovna tohle má plných 100% ale nemůžu s tím nesouhlasit, protože přesto, že nečtu dívčí romány ani nic podobného a nikdy mi to nic neříkalo, tohle je moje top 1!

pro dívky duchové a přízraky pro mládež záhrobí

Meg Cabot
americká, 1967
2004  87%Krajina plná stínů
2012  74%Mezi láskou a smrtí
2001  76%Princezniny deníky
2004  87%Andělé smrti
2011  66%Nenasytná

Kniha Krajina plná stínů je v

Přečtených1 279x