Démoni z hor

Démoni z hor https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12151/bmid_demoni-z-hor-Uv7-12151.jpg 4 35 2

Mark Stone je pověřen velmi obtížným úkolem: má tajně proniknout na planetu Terrania XXII, kde Galaktická společnost pro důlní těžbu těží vzácný minerál narium. Používá přitom nezákonných metod vůči domorodému obyvatelstvu a právě tomu je třeba zabránit…

Romány Sci-fi

vyrazili na cestu
a večer už jsi ženatý,
ty opravdu
trháš rekordy.!

Nevím, zda když napíšu klasika, tak to každý, kdo kdy tuto sérii četl, pochopí. Opět jednoduchá příběhová šablona, piráti, nahé ženy a další. Jenže tento příběh tak nějak postrádá některé momenty, které jsem očekával. V tomto dobrodružství není moc napětí, je to takové vláčné a bez humoru. Ano, všechny ty situace, které zde Mark Stone a jeho přítel android Ray, prožívají jsou už známé věrným čtenářům, ale tady to pan spisovatel Jean-Pierre Garen trochu překombinoval. Tím se z toho stává jen průměrný příběh, který sem sice velmi rychle přečetl, ale na obsah zároveň velmi rychle zapomenu.

Citát: Nesmíš věřit všemu, co ti kapitán Stone řekne, je to největší sukničkář v naší Službě. Je to s ním tak vážné, že jeho android musí vypínat nahrávání, sotva se k Markovi přiblíží nějaká žena. Všichni už z něj začínáme mít komplexy.

cziss
21.10.2020 5 z 5