Manželský omyl

Manželský omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191947/bmid_manzelstvi-s-miliardarem-manzelsky--Vdl-191947.jpg 4 841 114

Některé věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela. Shodou okolností se přesně v té době ujímá pozice ředitele společnosti Max Grey, Michaelův nejlepší kamarád a mimochodem také muž, do kterého byla Carina v dětství bláznivě zamilovaná. Max sice ví, že Carina je z mnoha důvodů „zakázané ovoce“, jenomže oba to k sobě přitahuje více, než by bylo v této situaci zdrávo. Když je po společně strávené noci přistihne Carinina matka, je jasné, že se podle staré italské tradice musejí vzít. Max je zoufalý, Carina rozzuřená, oba ale smýšlejí stejně – tohle se nemělo stát, tohle byl omyl…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Mistake , 2012

malazluta
01.07.2014 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale podle mě má úroveň jednotlivých dílů této série klesající tendenci. První díl mě bavil, ale toto je pro mě pouze slabším průměrem.

Samira
27.06.2014 4 z 5

Knížka je moc příjemná, perfektní oddychovka. Líbila se mi určitě víc, než druhý díl, ale ne více než díl první. První polovina byla jasně pěti hvězdičková, škádlení mezi ústřední dvojicí mělo náboj. Pak přece jen zápletka s manželstvím nebyla tak přirozená jako u prvního dílu. A ke konci to trošku ten náboj ztratilo, ale celkově hodnotím velmi pozitivně a ráda si přečtu čtvrtý díl, kde je asi jasné, kdo bude hlavní mužský hrdina.

Nel-ly
21.06.2014 3 z 5

Tak do poloviny knihy dobrý, pak nastala ta divná chvíle (matka a tak, víme), a najednou je to pošahaný, přehnaný, stupidní a tak. Kdyby série neměla název "Manželství" celé by to stouplo. Takhle průměr...

SindyEM
18.06.2014 3 z 5

Nijako neprekvapila, ani nesklamala.... o trolišinku slabšia od prvého dielu, ale inak veľmi vyvedená. Super oddychovka, ktorá zabaví...také nenáročné čítanie. Bola som vďačná, že sú všetky príbehy prepletené a v každej ďalšej knihe sa nemusíte lúčiť s predchádzajúcim párom...Druhý diel som vynechala, nejako ma nenadchol obsah a preskočila som rovno z jednotky na trojku. Ale po tom, čo táto kniha nebola nejakým sklamaním sa s radosťou pustím do dvojky :)

barca8336
01.06.2014 4 z 5

Můj názor je takový, že to rozhodně na první díl nemá. Ale zase byl o něco lepší než druhý. Taková pohodička na 2 večery. :-)

kacaaba
31.05.2014 5 z 5

Líbili se mi všechny díly. Takové pohodové čtení na večer. Romantika s dobrým koncem. Líbilo se mi, že pokračovala i v příběhu hrdinů z 1 a 2 dílu. Romantické duše rozhodně neurazí. Těším se na další díl.

JajaAP
27.05.2014 4 z 5

Moc pěkné pokračování dobré série. Už se těším na další díl.

Mi-šu-le
21.05.2014 5 z 5

Paní Probstová opět zabodovala, knihu jsem přečetla jedním dechem, skvělé. Doporučuji a už se těším na čtvrtý díl. :)

MisuleB
18.05.2014 5 z 5

Tak myslím, že jednička byla stejně nejlepší, ale tenhle díl byl taky dobrý (jako dvojka), zvlášť mezi "přestřelkami" hlavních hrdinů.

fidáš
18.05.2014 5 z 5

Tak jsem právě dočetla a moc se mně líbila. Klidně bych si dala říct i se čtvrým pokračováním.

machrus
18.05.2014 4 z 5

No asi jsem tady neměla číst ty ohlasy. Čekala jsem totiž, že to bude opravdu na stejné úrovni jako 1. díl ne-li lepší. A nebyl ani jedno. Řekla bych zhruba stejně s 2.dílem. Což není ani špatný,ale ani výborný. Je to prostě relax čtení. Ideální na deštivou sobotu nebo na dovolenou. Ale jednička vede.

Beni
15.05.2014 5 z 5

P A R Á D A!!! Předchozí díly skvělí (první o něco lepší než druhý), ale tohle mě fakt dostalo :-) Mělo to šmrnc... hrozně mě bavilo špičkování mezi hlavními hrdiny... přesně u tohohle typu knih se člověk krásně zrelaxuje :-D Určitě znovu brzy vytáhnu z knihovny :-D Za mě 5*

trynitrix
15.05.2014 4 z 5

Konečně trochu oddechovka od těch mých fantasy toto jsem shltla za den :-D Příběh parádní bylo to velmi čtivé a už se těším co nám přinese další a asi už poslední díl.

Morsie
13.05.2014 3 z 5

Inu do třetice všeho dobrého a zlého. Nebo tentokrát bych spíš mohla říct fakt dobrého. Dvě předchozí knihy jsem četla a bavily mě, jenže tahle? Ta mi fakt sedla do noty!

Vlastně ani nevím čím, je to docela průhledný romanťák. Ale na druhou stranu má pár svých vážně světlých chvilek a především pak úžasné hlavní postavy. Ty jsem si fakt zamilovala a užívala si každou stránku.
Jistě, Manželský omyl asi nikdy nevstoupí do dějin literatury jako nějaké úžasné, nevídané dílo, ale to by člověk asi ani od knížky s takovým názvem nečekal. Pro mě to byla příjemná, vtipná oddechovka na dvě odpoledne. Moje očekávání bylo navíc předčeno, takže já jsem vážně spokojená.

Zkrátka, občas to chce knížku pro relax.