Manželova zlatíčka

Manželova zlatíčka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47595/manzelova-zlaticka-47595.jpg 3 39 8

Když Lucy zjístí, že jí její o osmnáct let starší manžel podvádí, okamžitě od něj odejde. Zanedlouho se však dozví, že těžce onemocněl. Bude se muset o něj postarat, ale neměla by na to být sama. Vezme manželův adresář a začne obvolávat jeho zlatíčka, aby jim oznámila, že Artie umírá. A také je vyzve, ať přijdou držet službu u jeho smrtelné postele. Některé odmítnou, ale pár se jich objeví na prahu jejich domu. Ta, která ho nenávidí, ta, která mu vděčí za život, nebo ta, která díky němu pochopila, že dává přednost lesbické lásce. Nechybí černý humor, romantika a erotika.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

My Husbands Sweethearts , 2008

pegasek
20.01.2024 5 z 5

Na mě celý příběh působil hodně silne emočně. Každá postava v této knize byla velice zajímava. Vlastně mám dost smíšené pocity, na jednu stranu byl Arti neskutečný proutnik a nadruhou stranu se,, díky,, tomu stalo spoustu pozitivních důležitých veci

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Hlavní hrdinka, Lucy, stojí před těžkým rozhodnutím - opustí manžela, který ji podvádí, ale záhy těžce onemocní. Svědomí jí nedovolí se o něj i přes to všechno příkoří, které jí způsobil, se o něj nepostarat. Ale proč to dělat sama, když má po ruce adresář se všemi manželovými zlatíčky? Užívaly jste si s mým mužem, tak teď se o něj starejte taky!!!

Dreisii
12.03.2019 3 z 5

Když jsem si tuhle knížku zakoupila v antikvariátu v lázních , protože jsem už neměla co číst, tak podle recenzí jsem trošku litovala svého výběru, ale zbytečně, knížka je čtiva,neurazi a podle mě příjemná oddychovka.

rajen
22.06.2015 1 z 5

Velmi málo uvěřitelný příběh. Přečetla jsem, abych věděla, jak to dopadne, ale ani konec žádné překvapení nepřinesl. Takové o ničem.

terka95
21.06.2015 3 z 5

Knížka je oddychová, taková - půjčit z knihovny a zase vrátit, nebudete na ni dlouho vzpomínat a mít ji stále v mysli. Ale mě se docela líbila, i když tahle story je málo věrohodná (námět mi ale příjde zajímavý). Další knížku od autorky Láska v Provenci bych si chtěla přečíst, i přesto, že jsem z této knížky tak moc nadšená nebyla :)

Hanichka
03.09.2013 odpad!

Knížka vlastně o ničem, plná klišé a umělých rozhovorů už od začátku. Třeba postavy jsou typické - (milovaný) muž, který je hajzl, ale má pro to nějaké ospravedlnění/vyrovnání, divná matka, napravená hřišnice,...
Konec se mi taky vůbec nelíbil, to co se přihodilo mi přijde strašně nevěrohodné.
Ani jsem to pořádně nečetla, jen tak pročítala, abych zjistila, jestli se tam nebude dít něco zajímavějšího...nedělo.

Adriana.82
29.09.2012 2 z 5

Kniha mi nic nedala,nutila jsem se číst a zvědavost - jak to dopadne - jsem u sebe postrádala hned od začátku.

Agi
13.04.2012 2 z 5

Umierajúci päťdesiatročný muž, jeho žena, milenky a kvázi syn - celú mdlú dejovú líniu tvorí rozpitvávanie ich vzťahov, je to príliš chladné, odosobnené a nevierohodné.

Bridget Asher (p)
americká, 1969