Malý bílý koníček

Malý bílý koníček https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26279/maly-bily-konicek-26279.jpg 4 246 51

Dobrodružné fantasy pro děti o Marušce Merryweatherové, která se spolu se svou vychovatelkou musí odstěhovat z Londýna na venkov. Tady na ni čeká zcela nový svět, plný tajemství, jež po kouskách odhaluje.

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

The Little White Horse , 1946

eletrika03
06.03.2014 4 z 5

No asi doopravdy by se to nestalo ale ve fantasy, anebo knihách to jo. Ta hle kniha je spíš pro menší, ale taky se mi líbila.

Netty17
26.01.2014 3 z 5

Knížka mě moc nezaujala ale jsem přesvědčená že není chyba v ní ale ve mně.... ta věková kategorie trochu nesedí. Jinak je moc hezky napsaná a zpracovaná :)

Njzy
13.10.2013 4 z 5

Kniha mě vážně dostala, nejvíce mě pobavil výstup Robina když se bavili koho si Maruška vezme. Oproti filmu je kniha ohodně lepší protože ve filmu vynechali několik hlavních postav je úplně jiný děj.

Enefersis
03.04.2013 5 z 5

Nádherná kniha :) Kdybych měla děti, tohle je pro ně povinná četba aneb "vedeme k fantasy už odmala"

Indysa
18.03.2013 5 z 5

Úžasná knížka plná velmi napínavých scének pro slečny 10+, je mi 15 a je to moje nejmilejší kniha, vážně mě nadchla :) Doporučuji ;)

Janea777
11.01.2013 3 z 5

Četba vhodná pro nejmladší slečny. Kouzelné prostředí, uchvacující popisy, charisma tajemství... Dějově je však kniha o něco slabší, staví hlavně na atmosféře míst. Vhodná pro dívky, které ještě žijí sněním o zámcích a jednorožcích. Jako malá holčička bych si knížku určitě užila a zamilovala, teď už jsem na ni trochu stará :) Knihu jsem četla, protože mě zajímalo, které dílo bylo největší inspirací pro autorku Harryho Pottera.

Katrys
15.08.2012 5 z 5

Hezký, velice hezký. Pěkný je i seriál.

dqenisa
14.05.2012

Jo jako knížka dobrý. Moc se mi líbila.

Lucisatko
11.11.2011 5 z 5

Opravdu kouzelný příběh. Takový slaďáček, až se tomu nechce věřit... ale jedno vím jistě, je to kniha ke které se vrátím se svými dětmi :-)

lakme
01.11.2011 4 z 5

Řekla bych, že je to opravdu kouzelný příběh.

Nikoleta'
23.08.2011 3 z 5

Není to špatná knížka jako malá bych ji brala, ale že by mě to čtení nějak chytlo to ne..

Anglie zfilmováno sirotci

Elizabeth Goudge
anglická, 1900 - 1984
2007  88%Malý bílý koníček
1948  70%U zeleného delfína
1947  90%Kouzlo ostrova

Kniha Malý bílý koníček je v