Řekni, že mě miluješ

Řekni, že mě miluješ https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/9963/bmid_rekni-ze-me-milujes-Nlq-9963.jpg 4 232 232

Malory Family série

Mladá krásná hraběnka Kelsey Langtonová se po smrti rodičů uchyluje pod ochranu své tety. V jejím domě nachází dočasný domov. Po několika měsících však iluze náhradního domova dostává trhlinu. V rozmluvě mezi čtyřma očima jí strýc sdělil, že přišel o své příjmy a nadělal si velké dluhy, které musí rychle zaplatit, jinak přijde o celý majetek a rodina by živořila. Není čas hledat si nějaké zaměstnání, není čas najít Kelsey bohatého ženicha. Strýc vidí jediné řešení: Kelsey by se mohla stát milenkou některého bohatého lorda, jenž by byl ochoten zaplatit za její mládí a nevinnost dostatečně vysokou částku. Zoufalá Kelsey, která má obavu o svou mladší sestru a o tetu, souhlasí, aby ji strýc odvezl do přepychového londýnského veřejného domu, kde má být vydražena. Při dražbě se odehraje drama: těsně před tím, než je Kelsey prodána úchylnému lordu Ashfordovi, sadistovi, mučícímu ženy pro své potěšení, koupí ji za ohromující částku lord Derek Malory. Ten po takto získané milence netouží, jen nechce, aby Kelsey padla do rukou sadisty ...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , Knižní klub

Say You Love Me , 1993

nani_nka
26.03.2018 4 z 5

Ďalšia z podarených kníh zo série o rodine Maloryovcov. Veľmi sa mi páči, že autorka sa nevenuje len deju okolo hlavných hrdinov, ale takisto približuje aj život celej rodiny a dozvedáme sa ako pokračuje príbeh hrdinov z predošlých častí, ktorých som si veľmi obľúbila.

Enny4
20.09.2017 4 z 5

Moc hezký příběh, o hvězdičku méně dávám za hrozný obal knihy :)

keiko33
28.05.2017 5 z 5

Znovu krasny pribeh, tentoraz menej sarkastickych poznamok Malory bratov ako v predchadzajucich co mi trochu chybalo, ale aj tento pribeh bol super aj s krimi zapletkou.

LilianaFalcon
22.03.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih tohoto žánru. Krásný příběh, ve kterém chápete pohnutky obou hrdinů. Žádná několika set stránková trapná nedorozumění, kdy jeden druhého jen obviňuje... Taky je hezké, jak autorka jednotlivé příběhy na sebe nabaluje :-) většinou ta propojení postav v jednotlivých dílech tak propracovaná nejsou...

petgona
06.02.2017

Kedysi som tieto romanticke jednohubky citala ako na beziacom pase. Rodinu Malloryovcov som z nejakeho dovodu, ktory mi teraz unika, mala vtedy rada. Asi sa mi hadky medzi Jamesom a Anthonym zdali vtipne, ale - spoiler alert - nie su :D Nevadi, stale to povazujem za relaxacne citanie. Dokonca som sa aj par krat pousmiala nad hlupymi dialogmi a jednoduchou zapletkou. A z nostalgie som dala tomu dokonca aj hviezdicku.

Danulka11
12.09.2016 5 z 5

Krásný a nesmírně poutavý děj, který se mi nesmírně líbil a ráda si knihu časem přečtu znovu. Jedním slovem úžasné...:o)

moudivlacek
09.07.2016 4 z 5

Další hezký příběh rodiny Maloryů, Nejen příběh o dvou mladých lidech, kteří jsou silně vázáni svými povinnostmi a společenskými konvencemi, ale i slušný mini detektivní příběh. Ale i zde přes různé překážky si najde svou cestu láska.

avalonek
18.06.2016 3 z 5

Hotovka a zase prostě paráda.

MAXA71
05.05.2016

Cekom ušla.

helenkan
15.07.2015 5 z 5

Dobrodružství,napětí,romantika,rodinné vzahy a hlavně láska,od všeho trochu.Přesně to,co je ve všech
příbězích o rodině Maloryových.Úžasná knížka,přečteno za jedno odpoledne :)

lacerta
08.05.2015

Česky Řekni, že mne miluješ.

VytíVlčice
28.04.2015 4 z 5

Musím říct, že mám opravdu ráda některé z příběhů Johanny Lindsey, jako například tento. Líbil se mi velmi charakter mladé Kelsey, která se možná ze začátku zdála být naivní a hloupá, ale přitom neustále zachovávala dekórum a promýšlela své kroky.
Děj byl napínavý, zejména díky zápletce jistého lorda, který jí chtěl získat pro sebe. Kniha byla příjemně oddychová, romantická a místy velmi napínavá, rozhodně je to jeden z příběhů, který bych od této autorky doporučila.

libuse9035
19.04.2015 4 z 5

oddechovka

havrmoni
10.12.2014 5 z 5

Opravdu velmi hezký a romantický příběh
A zatím nejsympatičtější hrdinka, tedy za mě.

jaja1989
12.11.2014 4 z 5

Zajimave podani otroctvi ikdyz s dobrym ioncem v aristokracii.
Hlavne je dobry napad zapojit do toho i starsi podani milenecke lasky a objevovat kdo je Derekova matka ikdyz to muselo byt vsem jasne

katerina7405
21.09.2014 5 z 5

Tato kniha je velmi povedená a doporučuji.

jaja10
17.09.2013 5 z 5

Tuto knihu jsem četla již hodně dávno, ale byla velmi povedená. Mám ráda celou sérii o rodině Malory.

miruska1
09.08.2013 5 z 5

Veľmi pekny pribeh,ako aj ostatne z tejto serie,

belia7
31.03.2013 5 z 5

Piaty diel Maloryovskej série opäť nesklamal. Dereka mám rada :) krásny, elegantný hrdina, ktorý nie je až taký darebák ako jeho strýkovia či bratranec Jerremy. Aj napriek tomu si kúpi milenku - :) je vtipné sledovať ako s ňou chce neustále byť hoci si to predstavoval úplne inak. Našťastie s pomocou Regginy sa všetko dobre skončí :)

pro ženy romance historické romance

Johanna Lindsey
americká, 1952 - 2019