Dvě malé lži

Dvě malé lži https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47608/dve-male-lzi-47608.jpg 4 39 5

MacLachlanovi série

Hrabě z Wynwoodu byl příliš lehkovážný na to, aby dokázal ovládnout tak rafinovanou ženu, jakou je Viviana Alessandri. A krásná operní pěvkyně byla příliš slavná na to, aby se stala paní na Wynwoodu. Zdrcená Wynwoodovým odmítnutím sňatku, nabídla Viviana svoji ruku dalšímu bohatému hraběti. Ale osud si najde cestu, jak si pohrát se srdci milenců a zažehnout plamen vášně. Nyní, když má být oslaveno Wynwoodovo nedávné zasnoubení, dostane Viviana poslední šanci, aby získala zpět jeho lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Two Little Lies , 2005

Ála1968
15.05.2023 3 z 5

Tento díl se mi nelíbil tolik jako ty dva předchozí.Moc italského temperamentu a trochu jiné prostředí.Nepřišel mi tak zajímavý.

munka
01.09.2020 4 z 5

Romantická oddychovka, ktorá potešila a nesklamala.

havrmoni
06.10.2015 4 z 5

Tak tohle se mi líbilo docela celé nejen od půlky. Na mě však bylo toho italského temperamentu u hl.hrdinky moc. Ne toho v mládí,to byli výbušný a paličatý oba a je to výsada nezkušeného mládí,ale v pozdějším věku. Taky jsem nějak nepobrala,jak někdo s jejím ,,elánem" dovolila,aby se jí dělo to co se dělo(divná věta,ale nechci prozrazovat ) a pak se nasmyslně oháněla slovy i bičíkem. To je asi to jediné co mi nesedlo.

gabca007
01.01.2014 5 z 5

Tak tomu říkám vášnivá romance.
Kdo by nechtěl zažít takovou spalující vášeň? :)

VladkaBU
15.07.2013 5 z 5

příběh druhého z trojice kamarádů, pohodvé čtení