Vražedný rej

Vražedný rej https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501044/bmid_vrazedny-rej-QZS-501044.jpg 5 147 147

Maarten S. Sneijder série

< 4. díl

Sneijder a Nemez znovu vyšetřují. Poté, co řada kolegů spáchala sebevraždu brutálním způsobem, začne být Sabine Nemez – inspektorka a školitelka BKA – podezřelá. Mnohé ukazuje na desítky let staré spiknutí a oběť hnanou pomstou. Sabine požádá o pomoc svého bývalého kolegu, suspendovaného profilera Maartena S. Sneijdera. Ten odmítá spolupracovat s varováním kolegů, aby se případem přestal zabýval. Pak Sabine beze stopy zmizí a Sneijder sám zasáhne. Do cesty se staví nejen nenávistnému vrahovi, ale i jeho bývalým přátelům a kolegům, kteří by udělali cokoliv, aby hříchy ze své minulosti jednou provždy smazali... Čtvrtý případ pro Sneijdera a Nemez.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Todesreigen , 2017

TerezaaBaarova
22.11.2023 5 z 5

Kdybych mohla téhle knize dám 10*!
Maarten S. Sneijder a Sabina Nemezová jsou jednoznačně moji nejoblíbenější knižní hrdinové.
Andreas Gruber patří k mým TOP 5 autorům! Už se tetelím nedočkavostí na další jeho knihu!, bude nový tým a bude to stopro jízda jako sviňa!

čef
13.11.2023 5 z 5

Geniální detektiv s kolegyněmi řeší sérii vražd policistů, kteří byli v dávné době příslušníky protidrogové jednotky šesti. Jejich metody nebyly vždy čisté a teď si je minulost našla. Líbilo se mi rozdělení děje do dvou časových rovin, oproti jiným to zde mělo svůj smysl. Napínavých scén (zvláště ta závěrečná) a dedukce zde bylo mnoho a to se nám příznivcům detektivek musí líbit.

ctenarkaEva
10.11.2023 5 z 5

Skvělé čtení. Dlouhý příběh nabitý událostmi, které byly více či méně uvěřitelné, ale vše bylo postupně objasněno a vysvětleno a zapadlo do sebe. Sabina Nemezová a Maarten S. Sneijder jsou zárukou výborného čtení. Nenudila jsem se ani chvíli.

marekB78
05.11.2023 5 z 5

Rozhodně se mi tato série líbí...ale... jak tu někdo psal, je dlouho jasné, kdo je pachatel. Chybí mi tak v závěru takové to "woooooow", kdy jste překvapeni, kdo za tím stál. Ale kniha je skvěle napsaná, dobře se čte a má spád.

Pája699
01.11.2023 5 z 5

Celá série s Maartenem S. Sneijderem je senzační a vážně povedená. Kdo ještě nečetl, tak hurááá do toho a upřímně vám závidím, že to dobrodrůžo máte před sebou .-)

Sama jsem byla zvědavá, jak to bude navazovat po skončení předešlého dílu. Krásně to autor zaobalil a Maarten je pořád na scéně .-)

Příběh plný napětí a zvratů. Já jsem zase skoro celou knihu nedýchala jak jsem byla napnutá. Záhadná úmrtí a sebevraždy policejních kolegů....pravda se nachází až v daleké minulosti..

Prostě to byl napínák jak prase :-D

Už teď nedočkavě vyhlížím nový díl. Nemůžu se dočkat nového Sneijderova týmu .-)

klokan.1905
31.10.2023 5 z 5

Vražedný rej...
Jestliže jste doposud nesáhli po knihách Andrease Grubera a jste nadšenci thrillerového žánru, tak to co nejdříve napravte... ;-) Série nazvaná Maarten S. Sneijder je totiž skvělá a odpovídá tomu i hodnocení knih zde na databázi... ;-)
Doporučil bych Vám číst sérii chronologicky, tedy začít Vražednou lhůtou, poté Vražedným rozsudkem, následují Vražedné pohádky a pak se již dostanete k Vražednému reji... ;-)
K samotné knize...
Několik zkušených policistů a jejich rodinných příslušníků spáchá sebevraždu nebo zahynou za záhadných okolností...
Nový případ pro Sabinu Nemezovou a Maartena S. Sneijdera...
Vážení, knihy Andrease Grubera jsou neuvěřitelně čtivé a mohu Vám je s klidným svědomím doporučit k přečtení... Thrillerová dokonalost...

alzbeta4340
31.10.2023 5 z 5

Zatím nejlepší díl této povedené série. Trochu jiný než předchozí - výraznou roli zde hraje především vyšetřovatelka Sabine Nemezová, ale ani o Sneijdera čtenáři nepřijdou. Děj se točí kolem určitého spiknutí a nedá se brát jinak než s nadsázkou, přesto je hodně napínavý.
Knihu jsem přečetla v podstatě na jeden zátah. Doporučuji!

vera4669
14.10.2023 5 z 5

Mě tahle dvojka tak moc baví, nedokážu říct, který díl je top, protože každý má něco a všechny mají společné to, že se nedá přestat číst :)
Autor je v mojí topce právem:)

Katulinka69
09.10.2023 5 z 5

Další skvělé pokračování

Zdenas5
07.10.2023 5 z 5

Už dlouho jsem nepřečetla čtyři díly jedné série tak rychle za sebou, většinou je prokládám jinou knihou. Tady jsem doslova zhltla vše, co zatím vyšlo, a ještě nemám dost. Chci další díl. Myslím, že to je vypovídající hodnocení. Jak už jsem psala v předcházejícím komentáři, každý díl je lepší a lepší.

berila
02.10.2023 4 z 5

Povedený thriller, ale předchozí díly se mi líbily více. Nejvíce mi vadilo, že v polovině knihy je prakticky odhalen pachatel, i když na samém konci nám to autor malinko poupraví. Určitě doporučuji k přečtení, ale za brzké odhalení * ubírám.

ArwenAragorn
01.10.2023 5 z 5

85%
Sneijder rozeznal tělo dospělého člověka schoulené do klubíčka. A dvě děti. Mozek mu pracoval na plné obrátky. Schovali se do šatny a udusili? To sotva. Spíš by se snažili utéct. Zřejmě je někdo uvnitř zabarikádoval židlí. Otázkou bylo, jestli po vypuknutí požáru ještě žili. Bylo žhářství jediným zločinem nebo se někdo snažil zamaskovat vraždy?
______________________________________________________________________________
Je vidět, že ani u čtvrtého dílu s Maartenem S. Sneijderem a Sabine Nemezovou autorovi nedochází dech. Naopak, je fantastický. Děj má spád, příběh je napínavý, s mnoha zvraty. Ve skvělém závěru se Sabina po boku se Sneijderem a ještě jedním člověkem pouští do boje o život se svými protivníky.

Určitě doporučím!

veronika4001
29.09.2023 5 z 5

"Kdo chce prodat draho, musí své zboží porovnávat s něčím ještě dražším."

"Minulost ho někdy začíná dohánět."

"Lidská psýché je nejdůležitější."

(Maarten S. Sneijder)

astra3
24.09.2023 5 z 5

Autor opět nezklamal. Napínavé, čtivé.

Sančez
19.09.2023 5 z 5

Andreasi ty jsi prostě génius! Takhle famózně vystavěný příběh to byla čtecí lahůdka. Hltala jsem stránky jak divá. PROSTĚ PECKA. A ŠUP ŠUP CHCI NÁŠUP - DALŠÍ DÍL ! Kdybych mohla tak dám deset a ne pět hvězdiček.

Susan94
18.09.2023 4 z 5

Mám v živé paměti předchozí díly a je vidět, že se autor pokaždé posune o velký kus dál. Čtivý děj se zajímavou zápletkou a opět a náznakem pokračovaní.

Sarrah
04.09.2023 5 z 5

Já chci další, Sabina a Maarten super dvojka. Promiňte, Maarten S. Sneijder :-)

Nelly
02.09.2023 4 z 5

Trošku slabší než Vražedné pohádky, ale stále super čtivé.

Hella
01.09.2023 4 z 5

Nenapadá mě co více o knize říci než že je to více než důstojné pokračování série se Sneijderem a zcela jistě si zachovává vysoko nastavenou laťku.

daja51
22.08.2023 5 z 5

Super, super a ještě jednou super počteníčko - šup s knihou do doporučených.

detektivní a krimi romány thrillery

Andreas Gruber
rakouská, 1968