Vražedná lhůta

Vražedná lhůta
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395523/bmid_vrazedna-lhuta-7m9-395523.jpg 4 494 494

Maarten S. Sneijder série

Pokud během 48 hodin zjistíte, proč jsem tu ženu unesl, zůstane naživu. Pokud ne, zemře. Tímto poselstvím začíná perverzní hra sériového vraha. Nechává své oběti vyhladovět, utopit v inkoustu nebo je zaživa zalije do betonu. Mnichovská komisařka Sabine Nemezová hledá nějaké vysvětlení, motiv. Poté co začne spolupracovat s nizozemským kolegou, objeví alespoň východisko: pachateli slouží jako strašlivá inspirace stará dětská kniha – a ta skrývá ještě spoustu dalších nápadů...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Todesfrist , 2013

konicekbily
01.01.2020 4 z 5

Další nový autor v mém zorném poli. Nenáročná odpočinková četba splňuje účel: příběh upaluje kupředu a stále se něco děje. Téměř vše nám autor objasnil, kde, kdy a proč - ale, jak to mohl vrah časově, materiálně a prostorově zvládnout, to už neřešil. A to je dobře, zbytečně by tím knihu natahoval.

knihomolkadorfa
15.12.2019 5 z 5

Tak tohle bylo hodně dobrý. A Marteen S. Sneijder mě faaakt bavil. Netrpělivě čekám na další autorovu knížku.

lalaserka
07.12.2019 5 z 5

Další skvělá a napínavá detektivka. Líbil se mi motiv, kde se vrah inspiroval dětskou knížkou. Přečetla jsem jí jedním dechem. Maarten S. Sneijder byl skvělý, jeho povaha se mi hodně zamlouvala. Už se těším na pokračování.

Hell_Rihova
22.11.2019 4 z 5

Tak tahle kniha předčila má očekávání, námět zajímavý, zápletka taky, hltala jsem snad každou stránku. Napínavé, místy dost drsné, ale k tomu ději to patřilo a dodávalo mu to ten správný ráz. Maarten S. Sneijder byl skvělý, jeho povaha se mi hodně zamlouvala, budu netrpělivě čekat na druhý díl, který doufám bude stejně dobrý.

martin3554
05.11.2019 4 z 5

Další nová thriller série, vrah vraždí podle dětské knihy. Velmi rafinovaně se mstí ženám svého dětství. Velmi netypický vyšetřovací tým.

vladimirah
14.10.2019 2 z 5

Průměrná detektivka pro velmi nenáročné čtenáře.

Agida
29.09.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších detektivek za poslední dobu, co jsem četla. Zaujal mě příběh vraha, který se inspiroval dětskou knihou. Napínavý děj, který velmi rychle ubíhal, až mi bylo líto, že už je konec....Moc se těším na pokračování :)

Olous1
28.09.2019 5 z 5

Opět zajímavá série. Musím říct, že to byla opravdová bomba. Nestačila jsem otáčet stránky. Téma bylo hodně podobné u těchto detektivek, ale nijak to nepokazilo čtení této knihy.Už se těším na další díl, na který si musím chvilku počkat.

Pája699
10.09.2019 4 z 5

Tak za mě určitě super detektivka, která stojí za přečtení. Nechybělo tomu skoro nic, jen mi svým způsobem vadilo, že vrah byl odhalen strašně brzy a tím mi tam chybělo takové to napětí, jak se snažíte číst a číst, aby jste vraha odhalili. Jinak slušný námět :-)

metalan
08.09.2019 5 z 5

Výborná detektivka,byla napínavá od začátku až do konce.Velice dobře se četla.Mohu jen doporučit.

jasmína
05.09.2019 5 z 5

Kniha se mi četla dobře, a ač člověk ví brzy, kdo je vrah, nedokázala jsem se od knihy odtrhnout, a tak to má u těch správných thrillerů být..

mirka2558
03.09.2019 5 z 5

velmi sa teším na ďalšiu časť! kniha sa číta sama a stále sa niečo deje. za mňa top ????

Astarothh
21.08.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších kriminálek, jaké jsem kdy četla. Čtivá od první stránky až do konce, navíc obohacena velmi "sympatickým" vyšetřovatelem. Jeho hlášky a bonmoty mě bavily. Velmi povedená kniha!

wendulka321
15.08.2019 5 z 5

Nejdříve to vypadlo na propadák, ale pak se to rozjelo. Šílený vrah, svérázný vyšetřovatel prostě thriller jak je mám ráda.

čef
08.08.2019 5 z 5

Respektuji knihy, které vycházejí z mnohokráte použitých schémat, vždyť každý příběh byl už v mnoha obměnách vyprávěn nesčetněkrát. Také v tomto thrilleru je mnoho propriet, které známe z jiných románů – blázen v dětství týraný, vraždy podle nějaké knihy…atd. atp. Rozhodující pro moje kladné hodnocení je celkový dojem. Příběh, jakkoliv nepravděpodobný, má přesto určitou logiku, vyprávění je čtivé, nepřetížené psychologickými úvahami, ačkoliv k tomu děj přímo navádí. Samozřejmě nelze očekávat velkou literaturu, ale trochu zábavy určitě.

kacaba77
05.08.2019 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Doporučuji ????

biairicia
01.08.2019 4 z 5

Tato kniha má dokonalý obal, ktery navnadí. Nakonec to není taková pecka, jak se dle obalu a anotace zdálo, ale za přečtení určite stojí. A vlastně se mi líbila :) Úplně to člověka nepohltí, ale čtivé to je, hlavně v závěru.

Evišťátko
15.07.2019 3 z 5

Ach jo,docela zajímavý námět na thriller ale autor ho podle mého pohřbil.

Wargo
10.07.2019 5 z 5

Milé prekvapenie. Thrillerov a detektívok som už prečítal zopár, a nie vždy je príbeh originálny. Tu sa mi ale páčilo asi všetko, od detailov jednotlivých prípadov, páchateľ a jeho príbeh, pátranie na viacerých frontoch, S. Sneijderova neznesiteľnosť až po uspokojivé finále. Slušné. Dvojke by som nepovedal nie.

luksky
06.07.2019 3 z 5

Jo, fajn příběh..

detektivní a krimi romány thrillery rakouská literatura

Andreas Gruber
rakouská, 1968