Vstříc temnotě

Vstříc temnotě https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113923/mid_vstric-temnote-She-113923.jpg 4 297 37

Lovkyně snů série

Některé noční můry nekončí. Zvlášť když se nechtěně dostáváte do snů druhých. Jmenuju se Janie. Je mi teprve sedmnáct, ale skutečnost pro mě začíná být horší než sny. Na Fieldridgeské střední škole se dějí znepokojivé věci. Přesto nikdo nechce promluvit a ani vyšetřování nikam nevede. Co je však ještě horší, začínám odhalovat pravdu o sobě a o mých schopnostech - a ta je pochmurná. Vážně, krutě pochmurná.... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Fade , 2009

TheB
09.07.2014 4 z 5

Takhle kniha se mi líbila asi nejvíce z celé série. Byla taková nejakčnější. Taky jsem se u ní párkrát se srdce zasmála. Jinak kniha samozřejmě vtipná nebyla. Mně se kniha líbila moc :)

Laf
30.03.2014 4 z 5

Moc pěkná. Už se těším na pokračování :). Strašně rychle to čtení ubýhá :)

vlkove
26.11.2013 3 z 5

První kniha byla lepší ale ani tato nebyla špatná, jdu na další díl.

Desire_Lydon
18.08.2013 4 z 5

Velmi zajímavá zápletka, i když jsem už od poloviny knihy věděla, kdo je ten úchyl. Ale to nevadí, i tak mě to bavilo číst. Pravda o schopnostech lovců snů mě docela zaskočila, ale tak trošku jsem to tušila. Alespoň, že je dál s Cabelem. Líbí se mi, jak se navzájem škádlí a tak. Jsem zvědavá, jaký bude poslední díl ;)

andulka1406
14.07.2013 5 z 5

Možná ještě lepší, než první díl. Janie už se tu nepropadá tak často do snů. Zjišťuje nové skutečnosti o jejím údělu lovkyně snů. Navíc pracuje pro kapitánku Komiskou. Kauza se týká školy. Učitelé se mimo školu možná odvázali víc, než by měli. Cabel se tady k Janie dle mě nezachová moc pěkně, jsem zvědavá na další díl.

trynitrix
17.06.2013 4 z 5

Znova opět zajímavý příběh který se vyvíjí ohledně snové schopnosti Janie a i jejího vztahu s Cabelem jen tak dál a už jsem zvědavá na třetí dil :-)

BooksLucyKing
11.06.2013 5 z 5

Bezvadné pokračování téhle série. Cabel a Janie jsou úžasný pár a ta akce kolem pedofilů se mi taky líbila, byla mnohem akčnější než v tom prvním díle. A jsem ráda, že se tady i pohlo dál, co je vlastně zač ta Janiina schopnost, i když je to docela smutný. Těším se na další díl.

Enefersis
07.04.2013 3 z 5

Na rozdíl od prvního dílu zde není o zajímavou zápletku nouze (no dobře, sice bylo od začátku jasné, kdo ten úchýlák je, ale knize to v žádném případě neubírá na čtivosti). Bylo mi líto Janie, když se dozvěděla, co všechno obnáší být lovkyní snů. Doufám, že se to v posledním díle nějak vyřeší a ona bude moct prožít plnohodnotný život.

Peace
14.03.2013 2 z 5

Cesty autobusem kniha sice zkrátí, ale jinak z ní žádné závratné zážitky nemám.. Škoda tak dobré hlavní myšlenky...

pikilo
06.03.2013

Já si myslela, že když si to všichni kupujete že to bude něco... Měli jste mě varovat.. Něco tak trapného a dětinského jsem v životě nečetla. Bože těm lidem je 18 (nebo tak nějak), chystají se na vejšku a chovají se jako malé děti. Nápad s lovkyní snů je super. Ale jako příběh je to nechutný. Skvěle se tím zabavíte při dlouhých chvílích na záchodech. A pokud vám dojde toaleťák, můžete si pár stránek vytrhnout, vůbec to tomu neublíží.

Posli
02.02.2013 4 z 5

Líbí se mi, že nás autorka vrhá přímo do příběhu. na autorčin styl psaní jsem si zvykla a začala ho mít ráda. Nebyly tam žádné složité postavy a autorka rovnou nechávala postavy jednat, a to se mi líbí. Lise McMann se podařilo do takové malé knihy vložit spoustu zajímavých myšlenek a to také na knize oceňuji.

Kate.S
15.12.2012 3 z 5

Lepší jak první díl. Konečně se tu něco děje, je tu více napětí. Nejvíce se mi ale líbilo pár stránek na konci knihy, jak se JAnie dozvídá pravdu o svých schopnostech.

ciniminisek
29.11.2012 5 z 5

Určitě lepší jak první díl. Vážně mě to překvapilo, jelikož se to moc často nestává. Nejen lepší příběh ale i styl psaní.Jsem spokojená a doporučuji. Těším se další díl.

Omy
29.05.2012 4 z 5

Ze začátku mi vadila ta strohost, se kterou je kniha napsaná podobně jako u prvního dílu, ale pak jsem si asi zvykla, navíc se mi zdálo, že se to celkově do příběhu hodí narozdíl od Procitnutí, kde to bylo prostě jen nudné a nijaké. A co je zajimavé, vůbec mi nevadilo, že padouši byli od začátku jasní :)

sarekaslukova
06.05.2012 5 z 5

Docela mě to bavilo, no bavilo mě to víc jak ten první díl. To asi proto že jsem si už zvykla na to jak je to psaný. Trochu mi to připomnělo ten seriál jak se té ženský taky zdají sny a potom ty případy řeší. Až na to že téhle holce je 18.

dqenisa
15.04.2012 4 z 5

Mě to docela bavilo a přiznávám, že víc něz první díl, akorát mě nesedí k tomu ten název, ale to je jen můj názor.

Juditha
31.03.2012 2 z 5

Stejně jako první díl mi ani druhý nenabídl nic, čím by mě překvapil nebo ohromil.
Ale jako oddechová knížka je to dobré.

sny pro mládež noční můry

Lisa McMann
americká, 1968