Lituji, čekají mě

Lituji, čekají mě https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336192/bmid_lituji-cekaji-me-Xzz-336192.jpg 4 305 86

Ambiciózní Yael žije jen svou prací a nemá čas ani na přátele. Pak potká bývalého kamaráda Marca, který před lety bez vysvětlení zmizel. Yael i díky němu nachází cestu ke svému zapomenutému bezstarostnému já. Uvědomuje si ale, že její city k Marcovi nejsou kamarádské. To ji staví před nelehký úkol - najít rovnováhu mezi láskou a kariérou. Jak má obstát v náročné práci a zároveň věnovat dostatek času novému vztahu, aby Marca znovu neztratila?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Désolée, je suis attendue

Beruska18
08.08.2019 4 z 5

Mě se kniha moc líbila, příjemná a čtivá oddychovka. A přitom i poučná, že práce není v životě člověka to nejdůležitější, že své důležité místo má rodina, přátelé, láska ....

Chika
12.03.2019 4 z 5

Super oddechovka a náhled do života, kde je pro člověka práce prioritou, až zapomíná na své blízké a hlavně svůj vlastní život. Bavilo mě to, líbilo se mi. Knihy této autorky mám ráda. Tohle už je čtvrtá, co jsem četla. Líbil se mi lehký odkaz na knihu "Štěstí mi uniká mezi prsty". Posledních 100 stran jsem musela přečíst jedním dechem.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Od autorky jsem četla už dvě knihy, takže to byla tak trochu sázka na jistotu. Svým způsobem byla knížka také plná smutku jako ty předchozí, ale tady úplně jinak. Moc se mi líbilo toulat se s Yael po francouzském jihu, někdy bych ráda všechna ta místa viděla osobně, nejen na google mapách.

martinkaLLL
06.12.2018 4 z 5

Super odpočinková. Rozhodně budu doporučovat. Jen jsem dala za závěr o hvězdičku méně, zrovna ten bych chtěla mít více rozepsaný, ale jo, budu doufat v pokračování.

okeey
09.11.2018 5 z 5

Co s člověkem udělá věčný pracovní stres a žádný odpočinek? Nejen o tom je tahle kniha, která se četla jedním dechem. Yaël je naprostá workoholička, nic jiného než práce ji nezajímá, až se to dostane do takové fáze, že se to podepíše na jejím zdraví, neví co je za roční období apod. Po 4 letech, co neměla ani jeden den dovolené, jí šéf nařídí 3-týdenní dovolenou a tam právě pořádně začíná příběh. Skvělé čtení, doporučuji!

petula22
06.11.2018 4 z 5

Velmi čtivá, příjemná oddychovka. Příjemné překvapení : propojení postav z knížky Štěstí mi uniká mezi prsty. Líbil se mi popis stylu života ve Francii.

cukrovka
09.09.2018 5 z 5

Velmi čtivá knížka. Hlavní hrdinka mě zpočátku velmi štvala tím, jak byla pohlcena jenom prací a vše ostatní pro ní nemělo smysl. Postupně přichází na to, že v životě je potřeba si udělat místo pro rodinu a přátele. Příjemný a poučný příběh.

kudrdlinka
08.09.2018 4 z 5

Je to příjemná a čtivá oddychovka. Hlavní hrdinka mě chvíli štvala, chvíli jsem ji fandila, chvílemi mě dojala. Konec byl docela rychlý, ale třeba se někdy s Yael ještě někdy setkáme :)

Monni
27.08.2018 5 z 5

Po kriminálkách jsem měla chuť úplně na jiný žánr a sáhla jsem po této knize a rozhodně nelituji. Kniha mě úplně dostala. Dokonce musím přiznat, že i slzička ukápla. Jediné co mě mrzí je , že na začátku mi příšlo zbytečně moc rozepsaná ta její pracovní náplň a schůzky a potom co mě teda úplně dostalo je ten konec.... tam sem si říkala jen PROČ? proč je tak utnutý, proč autorka nepřidala třeba ještě jednu nebo dvě kapitolky. To jsem docela nepobrala, ale i tak si kniha zaslouží 5* a rozhodně ji doporučuji :)

Rosana
26.08.2018 5 z 5

Skvělá knížka, stejně jako i ty ostatní od Agnès M. - L. Doufám, že jich ještě hodně napíše.

Verchrob
24.08.2018 4 z 5

Pěkné oddechvé čtení - kniha vhodná na dovolenou. Hodně jsem se sblížila s postavami, dostaly se mi pod kůži. Kniha je čtivá. Už teď vím že si přečtu od autorky i něco jiného.

Makyny
19.08.2018 4 z 5

Skvělá, dobře čtivá, oddechovka :-)

Zubanka
15.08.2018 4 z 5

Moje první knížka od této autorky. Postava Marca - tak do té jsem se platonicky zamilovala hned na začátku knihy. Dobře popsaný hektický život dnešní doby. Prostě to bylo fajnový čtení :)

attila1
01.07.2018 4 z 5

Trošku slabší než šťastní lidé od autorky, ale i tak dobrá oddechovka.

xindl007
14.06.2018 3 z 5

Kniha se mi vcelku líbila, mám ráda Francii. Přesto mě kniha nechytla tolik, jako minulé díla autorky. A trošku jsem nepochopila ten konec, byl zvláštní a nějak si ho ještě přebírám v hlavě.

veromat
11.06.2018 4 z 5

Po této knize bych normálně nešáhla. Ke knize jsem se dostala náhodou a spíše ze zvědavosti jsem se do ní pustila. Ze začátku mi přišla nudná, ale s postupem děje, jsem se začetla a byla zvědavá, jak kniha dopadne. Knížka byla zajímavá, ale nepatří mezi můj žánr. Hodnotím kladně.

Eleanor-ka
29.03.2018 4 z 5

Stejně jako Šťastní lidé, i toto byla další skvělá oddechová kniha od Agnes, která v sobě nese mnohem víc. Avšak ve srovnání s předchozím dvoudílným příběhem, je tento poněkud více všední a připomíná mi zde autorčin styl psaní tvorbu mé oblíbené německé autorky Kerstin Gierové, která ve svých dílech jako jsou Každé řešení má svůj problém a Nevinné lži také komicky vyobrazuje (ne)všední příhody, strasti, radosti a tragédie hlavních hrdinek pomocí humoru a nadsázky.
Kniha se četla velmi dobře a hlavní hrdinka mi zpočátku svým nezdravým workoholismem lezla přímo na nervy. Děj ovšem plynul moc hezky, nic nebylo unáhlené. Musím zde podotknout, že jsem velmi ocenila zasazení děje nejen do Paříže, ale i do ostatních krás Francie, narozdíl od Šťastních lidí, kde bylo prostředí vyobrazené spíše z Irska. Dala bych 5 hvězd, ale ten nic-nevysvětlující rádoby happyend rozhodl jinak. Přesto doporučuji :)

Kerberos
26.03.2018 3 z 5

Chtěla jsm si přečíst něco lehčího,ale moc mě to nebavilo.Hlavní hrdinka si mě nezískala.

hopen
13.03.2018 3 z 5

Celkem čtivé ,ale pro mě docela nudné čtení.

Renda
03.03.2018 1 z 5

Jak chudinka workoholička zjistila, co je v životě důležité. Za mě děs. Kniha o ničem, naprostá ztráta času.