Moje poslední vévodkyně

Moje poslední vévodkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510566/bmid_moje-posledni-vevodkyne-LMJ-510566.jpg 4 28 28

Lindow Castle série

Vtipný a tematicky neotřelý příběh z aristokratického prostředí druhé poloviny 18. století. Hugo Wilde, vévoda z Lindow, má zámek, kde odevšad táhne a profukuje, osm nezbedných dětí – a nemá ženu. Ophelia, lady Astleyová, má hezký dům, jednu slušně vychovanou dceru – a nemá muže. Hugo poprvé spatří Ophelii na plese a okamžitě ztratí srdce, avšak Ophelia nechce další děti ani zámek. Vévoda se začne dvořit jiné ženě, ale když se opět setká s Ophelií, uvědomí si, že si buď vezme Ophelii, nebo se už nikdy neožení. Čeká ho největší výzva v životě. Musí přesvědčit Ophelii, že je pro ni ten pravý.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy

08.06.2023 5 z 5

Oddychovka....

rampapa
28.03.2023 5 z 5

Moc krásný příběh o vévodovi a o Phee. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

havrmoni
20.03.2023 5 z 5

Taková rychlá krátká jednohubka o poslední vévodkyni vévody z Lindow, otci hlavních postav příběhů z této série.

Arsi
03.03.2023 4 z 5

Taková roztomilá jednohubka.

Zomy
24.02.2023 3 z 5

Tohle je jen taková malá rychlá epizodka. Všechno tady sviští takovou rychlostí, že jsem si nestačila k hlavním hrdinům vytvořit jakýkoliv vztah a děj se taky zrovna nezdržoval. Ale je to takový milý vhled do dětství hrdinů celé série.

biki
19.02.2023 4 z 5

Kniha se dá označit jako jakýsi prequel celé série z Lindow Castle. Roztomilý zábavný nekomplikovaný příběh, ve kterém se setkáme s mladším vydáním hrdinů předchozích knih série a zároveň trochu blíže osvětluje poněkud nepřehledné rodinné poměry onoho vévody. Příjemné relaxační čtení ke kávě a dobrému zákusku.