Léčebné síly v nás

Léčebné síly v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120833/bmid_lecebne-sily-v-nas-ARd-120833.jpg 5 6 1

Toto dílo slouží jako nepřeberná klenotnice rad, jak z vlastní síly čerpat energii i optimismus a tím si upevňovat zdraví a životní vyrovnanost.

Damato
02.11.2020 5 z 5

Murphy a jeho knihy- to je studnice moudra. Pro mě naprosto TOP čtení. Jediné, k čemu bych měla výhrady je to- já ač člověk hluboce věřící nemám problém s odkazem na citace Bible. Ale chtěla jsem knihu půjčit člověku, kterému by možná poznání sebe sama a své duše alespoň trochu pomohlo k pochopení nejen právě sebe sama ale i k pochopení světa okolo. Není jen zlý a necitelný, je a dokáže být i veselý a milý ten svět venku před prahem , jen se umět okolo sebe koukat a umět se smát, smát se i třeba sám sobě. Což zrovna Murphy skvostně dokáže. Ale jak to má pochopit ateista. To nezapadá do sebe. To prostě nejde. A nebo jde , ale dá to hodně síly. Člověk věřící se svěří Bohu a věří mu, ateista si tohle musí vyřešit sám v sobě a pro sebe. Moc podvědomí v tomto byla o vous benevolentnější.