Láska na hraně

Láska na hraně https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524866/bmid_laska-na-hrane-65330238092bd.jpg 4 283 68

Tiernan de Haasové je všechno jedno. Jako jediné dítě slavných rodičů vyrůstá sice v bohatství, ale zato bez lásky. Když rodiče náhle zemřou, ví, že by měla být zdrcená. Ale změnilo se vlastně vůbec něco? Vždycky přece byla osamělá. Protože Tiernan bude plnoletá až za dva měsíce, stává se jejím poručníkem otcův nevlastní bratr Jake Van der Berg. Tiernan se za ním a jeho syny Noahem a Kalebem musí odstěhovat do odlehlých coloradských hor. Všichni tři ji nakonec vezmou pod svá křídla a ona mezi nimi pomalu najde své místo. Také si však uvědomí, že hranice se stírají a pravidla se snadno porušují, když se nikdo nedívá. Jeden z nich ji má. Druhý ji chce. Ale on On si ji nechá.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Credence , 2020

Kukicka
24.10.2023 4 z 5

Tak tohle bylo hodne zajimavy poctenicko. Do 3/4 knihy jsem si rikala wow, to je na 5 hvezdicek, pak to trochu ztratilo grady a konec cervena knihovna. Rozhodne ale doporucuji, pokud nejste puritani :-D. Ja osobne bych tam zimu stravila :-D :-D. Jen nechapu proc tam jako pul roku byli odriznuty od sveta, to jako autorka nezna snezne skutry?? Ale samozrejme potom by ten pribeh asi nemel takovou atmosferu

andrea-juli
23.10.2023 5 z 5

Na tuhle knihu jsem se šíleně těšila a zvládla jsem ji ani ne za den. Na začátku jsem si říkala, co všechno tam bude, když to má tolik stránek, ale nakonec tam pro mě nic nebylo zbytečné.
Musím ale říct, že jsem ji čekala víc spicy. Nejpikantnější pro mě byly dvě scény, kdy tedy u té druhé jsem četla s otevřenou pusou a tetelila se jak blázen.
Rozhodně knihu doporučuji číst v klidu doma.
U knihy jsem se jinak roztomile culila, protože jeden z mužů je extra roztomilouš! jakože další dva taky, ale tenhle proste aghhh
Jsem ráda jak kniha dopadla. Moji oblíbenci pospolu. Mirai dohromady s dalším oblíbencem a jen mi přijde škoda, že poslední miláček tu lásku neměl, ale aspoň našel jednu u dvou kol.
Jinak jsem se bála spicy scén, co se týče překladu, ale kromě slova kund*čka mi nijak zvlášť problém nedělaly. A ráda si knihu ještě někdy přečtu.

*Jen tedy pro mě jediné mínus u knihy je česká obálka, protože originální je naprosto DOKONALÁ! Na tohle si ale u českých vydání musíme zvyknout. Bohužel ve většině případů ty obálky zkazí a tady to není výjimka.

Jita160
22.10.2023 5 z 5

(SPOILER) Ano tady paní autorka opravdu pustila otěže své představivosti.
Nečekejte žádný sladký románek ani žádnou vanilku. Tento příběh byl v hodně ohledech jiný. Bylo to ujetý, zvrhlý ,divoký prostě síla.
Tiernan se právě stala syrotkem. Ona byla nemilovaná svými rodiči ,vystrašená, ztracená ,zlomená a úplně prázdná. Do opatravnictví se dostává na místo daleko od civilizace ke svému nevlastnímu strýci a jeho dvěma synům.
A tady už začíná ta pravá divočina v divočině. Všichni tři k ní cítí hluboké city i když každý z jiného důvodu. Sexuální touha je cítit úplně ze všech.
Začaly ji měnit ona začala něco cítit a sdílet ,vyvíjela se. Z dívky se stává silná žena.
Zvu vás do bouřlivého a napínavého příběhu kde se střídají nejen emoce :,-)

,,Jsme její domov. Vraždili bychom pro ní"

monika0181
22.10.2023 5 z 5

Přemýšlím jak hodnotit. Tato kniha bude patřit mezi ty, které mají dva naprosto rozdílné tábory čtenářů: skvělá kniha - odpad. Já patřím mezi první skupinu. Snažím se vnímat, co chtěla autorka předat. Kniha rozhodně není jednoduchá, plytká. Přitom děj velmi lehce běží a nutí Vás číst a chcete vědět, co bude dál. Kdo si moc nepotrpí na erotiku a erotiku opravdu na hraně, tak asi neberte ani do ruky, budete patřit do druhé skupiny čtenářů. A co je právě na té hraně, aniž bych prozrazovala víc než anotace - vztah Tieran a jejího nevlastního strýce (opravdu nevlastního ne polorodného) a jeho synů. Moc se mi líbil příběh, jeho vývoj a i poučení, které nám má předat. Každý z nás touží po tom, aby nás někdo měl rád a co to znamená pro nás, když nám život nadělí naprostý opak. Nevím proč, tajemný Kaleb mě přitahoval jako postava již od počátku knihy. Jeho tajemství/životní zkušenost, to asi nechce zažít nikdo z nás. Neumím si představit jeho rozhodnutí/blok mluvit. Přesně je vidět na postavě, že pokud nepoužíváte jeden cit, vnímáte jinak. Jeho pozorovací schopnosti a citlivost pro emoce, bezděké pohyby a pohledy očí a jak je vše popsáno, mě uchvacovalo. Celkově popisy autorky, jak přírody, tak i charakterů postav, obdivuji. Jen epilog mi přišel jak trochu vytržený, dějově nám sice ukázal konec příběhu, ale najednou to mělo jinou energii jako by vyprávěl někdo jiný. Ale kniha se mi moc líbila a i přestože má přes 500 stran, přečetla jsem jí jedním dechem. Kdo si chce užít vyhrocené emoce, erotiku na hraně a krásný příběh, tak to bude kniha pro Vás.

sarka9171
21.10.2023 5 z 5

Dokonala emocni houpacka, pocitove srovnatelne s Hejnem havranu

Paja1709
21.10.2023 5 z 5

Kniha urcite neni pro kazdeho.Kdo nema rad trochu vic erotiky v knize nebo kdo si rad precte takovou sladkou cervenou knihovnu,tak vubec nedoporuciji knihu zacit cist.Myslim ,ze tady bude jednoduche hodnoceni.Bud se kniha libila nebo to bude pro ctenare odpad,ale stejne si budou knihu pamatovat :-)Podle me autorka chtela ctenare sokovat a to se ji urcite povedlo.A kdyz si odpustim v knize tu erotiku,tak proste umi psat.Tady si priznivci autorky Amo Jones prijdou na sve :-)Takze za me plny pocet.

KlosKa
19.10.2023 5 z 5

Když jsem začala knihu číst (včera a ano mám už přečteno), hodnocení bylo kritické - odpad, odpad. Na rozdíl asi od některých, jsem zhruba věděla, do čeho jdu a co mě tam čeká. A ano, není to rozhodně pro každého, ale mi se kniha líbila. Život v pustině, jiné zvyky, jiné všechno. Neotřepané, nové, čtivé... Takže, kdo se toho nebojí, nevadí mu trošku více erotiky a dokáže zkousnout dejme tomu trošku zvláštní "uspořádání", směle do toho. Kdo ne, ani to neotevírejte - bude to pro vás určitě odpad ;) P.S. mimochodem už jsem četla i horší věci ;)

evineckY
18.10.2023 5 z 5

Sodoma Gomora Cecilko!
Tak toto byla divočina se vším všudy...
Chvílemi emotivní, ale bavila jsem se do samotného konce.

Chci být venku, pokračoval Kaleb. Chci být strom. Chci být mokrý.
Chci ležet v lese, když prší a déšť dopadá na listí v korunách stromů.
Ten zvuk mám rád.
Chci, aby mi bylo teplo. Chci něco držet. Chci mluvit s tátou.
Chci být unavený, abych mohl víc spát, a chci chodit.
Chci to mít za sebou.
Chci, aby se mi hlavou přestaly honit ty věci.
Chci být vším, co vidí.
Chci se zamilovat. Chci být v bezpečí.

Colorado

Penelope Douglas