Tajomstvo prsteňa

Tajomstvo prsteňa https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508438/bmid_tajomstvo-prstena-QVX-508438.jpg 4 64 7

Lakeová-March série

< 3. díl

Mladá vdova Lavínia Laková a jej partner Tobias March spolu riešia nielen prípady záhadných úmrtí, ale aj svoj netradičný ľúbostný vzťah. Vo vidine spoločne strávených vášnivých nocí prijmú pozvanie na zámok lorda Beamonta. Už v prvú noc sa však namiesto Lavínie zjaví pri dverách Tobiasovej komnaty Aspasia Grayová, snúbenica Zacharyho Ellanda, jeho bývalého spolupracovníka. Vystrašená Aspasia ho prišla požiadať o pomoc, pretože na prahu svojho domu našla tajomný prsteň, ktorý podľa legendy zanechával po sebe zloduch, prezývaný Memento Mori. Keďže Lavínia dorazí k Tobiasovi práve v okamihu, keď objíma svoju vyľakanú návštevníčku, urazená ujde. Len čo sa Tobiasovi podarí Aspasiu uchlácholiť, navštívi Lavíniu v jej izbe, aby jej všetko vysvetlil. Keď sa zdá, že už nič nestojí v ceste dlho očakávanej náruživej noci, desivý výkrik spoza okna ukončí ich ľúbostnú hru. Lavínia a Tobias sa rozhodnú zistiť, čo sa stalo. Ich podozrenie, že ide o vraždu, však nehrá do kariet ich hostiteľovi, ktorý ich vypoklonkuje zo svojho sídla. Ale to by neboli Lavínia a Tobias, keby ich to odradilo od pátrania. Popri vyšetrovaní si však nájdu čas aj na lásku...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Late for the Wedding, , 2003

LenkaVes
19.03.2024 3 z 5

Tahle série se mi docela líbila. Bylo to takové jiné, netradiční. Oba hlavní představitelé mají moje sympatie :-)

Kudík
20.03.2022 5 z 5

Nepřekvapující, ale potěšující závěr. Duo Lakeová ani March nezklamali a opět padlo hodně hroznového džemu. :) I původní "Fantom prstenů" měl něco do sebe. Řekla bych, že se jednalo o nejlepší díl celé série.

petraj30
29.09.2020 5 z 5

Moc pěkné zakončení. Těm chlapům to prostě déle trvá, tak se jejich námluvy vlečou i přes tři díly:-) Nechyběly ani rozinky z minulého dílu.
Vtipný děj s detektivní zápletkou, řekla bych, že tato zápletka byla nejpovedenější. Ten začátek o těch dohadech na zámku ohledně vraždy neměl chybu, to byla dokonalost sama a Lavinie tomu nasadila tu správnou korunu. Opravdu hodně povedený příběh a velká škoda, že poslední. Moc pěkně strávené dopoledne.

moudivlacek
22.11.2016 5 z 5

Super, mám dočtenou sérii a mohu ji vřele doporučit. I tady je napětí až do konce, a to je prostě prima. Rovněž vztah mezi hlavními hrdiny se skvěle vyvíjí a budete jim fandit nejen v jejich profesním životě, ale hlavně v osobním.
Docela mě mrzí, že ta série končí.

TaLu
26.05.2016

První knihy od autorky, které jsem kdysi četla.
Svůj komentář vztahuji na celou sérii a já se opravdu dobře bavila.
Detektivní zápletky, vtipné dialogy ústřední dvojice, romantika, další prokreslené postavy a to vše od první do poslední kapitoly napsáno čtivě a svižně.
Co víc si pro chvíle odpočinku přát ?
A právě pro takové chvíle doporučuji.

kika 13
26.02.2013 4 z 5

Zajímavý a táhlý děj,ale jinak dobré čtení.

ivule85
01.09.2012 5 z 5

Musím říct že serie Lakeová-March se mi moc libila doporučuju je čist pěkne tak jak jdou za sebou pač se celý jejich namlouvání tahne přes cele 3 knížky :-)

Amanda Quick (p)
americká, 1948