Kvůli tobě i zhubnu

Kvůli tobě i zhubnu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360833/bmid_kvuli-tobe-i-zhubnu-EfO-360833.png 4 146 146

Pětačtyřicetiletá Niki je kulatá a spokojená. Náhle se jí však zhroutí svět. Mladičká podvyživená zmije jí chce odloudit manžela. Niki je konfrontovaná s osudovou otázkou všech žen: Jsem příliš tlustá? Po létech baculaté idylky se rozhodne bojovat. Naordinuje si odtučňovací pobyt, kde najde útěchu nejen u obézních družek v neštěstí, ale i u Lea, muže velikosti XXL. A je tu také Mario, vysoce erotický masér shiatsu. Je snad hubnutí nový druh sexu? A co vlastně je a není sex? Niki svádí nelítostný boj o pravou lásku.... celý text

Humor Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Das bisschen Kuchen , 2012

xena2711
19.06.2018 3 z 5

Ideální kniha na dovolenou. Vtipně psaná, odpočinková.

Brembelik745
18.06.2018 4 z 5

Vtipná odpočinková kniha na dovolenou. Od půlky ale už trochu nuda.

NymphMaeve
29.05.2018 4 z 5

Kniha psaná s nadsázkou, skvělé téma i gradace příběhu. Pěkně čtivá a zábavná kniha, mě se líbila jako oddechovka, ale na zadek jsem si z ní nesedla, ani se mi nestalo, že bych se nemohla odtrhnout, proto jen 4 *

tchiwawa
18.05.2018 4 z 5

Jednoduchá , vtipná knížka. Lehké čtení které sem tam potřebuji...

lenkaabooks
16.05.2018 4 z 5

Vtipná kniha o Niki ve středním věku, která si chce získat zpět manžela tím, že zhubne. Na klinice toho ovšem získá mnohem více, ztracenou sebedůvěru, víru sama v sebe, přátelství a možná i lásku.

veri-beri
11.05.2018

Super knížka,i když jsem nepočítala s takovým nadšením,ale za 2 dny přečteno a pochváleno.

attila1
08.05.2018 5 z 5

Pěkná knížka na odpočinutí, milá,vtipná, ze života.

Kačík
24.04.2018

Zajímavé odpocinkove čtení

lenkavildomcova
08.04.2018 5 z 5

Milé, vtipné...

mariva
23.03.2018 4 z 5

Prima knížka na odreagování a pobavení, nenáročná, ale zábavná.

AnetV
14.03.2018 3 z 5

Dobrá oddechovka, ale předchozí knihy od autorky se mi líbily více.

perpe2a
04.03.2018 4 z 5

Krásné, milé a oddechové. Moc hezky napsáno, je to prostě ze života. U této knihy jsem si báječně odpočinula, mohu doporučit.

Analady
27.02.2018 3 z 5

Bylo to takové pohodové, místy opravdu vtipné čtení. Byla místa, kdy jsem z knihy byla nadšená a chtěla jí dát pět hvězdiček. Pak bohužel nadšení zase upadlo. Celkově knihu hodnotím jako slušný průměr.

MinaHawke
19.02.2018 4 z 5

Vážně jsem se bavila, taková oddechová kniha.

Nuny
13.02.2018 3 z 5

Kniha vlastně řeší jeden z největších existenčních problémů - obezitu a drogu jménem Jídlo. Ačkoliv je příběh napsaný s hodně velkou nadsázkou, neřekla bych, že je úplně nereálný. Rozhodně se v tom spoustu žen najde, nejen kvůli váze, ale hlavně kvůli sebevědomí, které časem zanikne a zmizí tak ze světa i sama žena, i když stále žije.
Možná to někdy chce, dostat od života pořádnou pecku a dát se do kupy a vzít ho do vlastních rukou.
Neříkám, že je to mistrovské dílo, ale téma je závratné.
Navíc postavy jsou sympatické a příběh nenudí.

Barbucha12
12.02.2018

Ale jooooo, bylo ta fajn čtení. Taková milá a celkem vtipná oddychovka.