Květiny pro Lauru

Květiny pro Lauru https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258743/bmid_kvetiny-pro-lauru-258743.jpg 4 233 61

Mladí manželé Laura a Ivan si vychutnávají své štěstí... až do chvíle, kdy jim zemře jediný syn, sedmiletý Tomášek. Jejich životy a vztah jsou podrobeny té nejtěžší zkoušce. Dokážou ji zvládnout? Budou umět přijmout bolest, kterou jim život nadělil? Jak se bude vyvíjet jejich další osud?

Hakl54
14.03.2016 2 z 5

Nenáročné čtení do dopravního prostředku. Lepší červená knihovna, kde autorka zvolí nejprve tragédii, aby mohlo na konci knihy vše dobře dopadnout. Ostatně jako většina knih od Keleové-Vasilkové.

Janin
08.02.2016 5 z 5

Krásně citlivá ,čtivá knížka.S hrdinkou jsem prožívala všechny,jak krásné,tak i smutné chvíle jejího života,plného zvratů.Snad nikdy jsem toho u knihy tolik nenabrečela.

ditul
18.01.2016 5 z 5

Krásný čtivý příběh - jen jsem ho celý probrečela.....

aninka.b
29.12.2015 5 z 5

Velice krásná knížka, silný a dojemný příběh, který se může stát každému z nás. Kniha je velkou motivací pro přemýšlení o svém životě a vážení si každé malé drobnosti. Člověk nikdy neví, jaký bude jeho život za minutu, hodinu, den, měsíc, rok atd.

Petule5
12.11.2015 5 z 5

Snad všechny knížky od paní Vasilkové jsou úžasné a tato není výjimkou :-)

matilda74
22.08.2015

Opět krásně napsaná kniha. Silný a hodně smutný příběh. Četla jsem ji o dovolené a na koupališti jsem brecela jako želva!!!?

Jajina555
08.04.2015 5 z 5

Hezký, ale velmi smutný příběh ze života.

Šánka
01.10.2014 5 z 5

Krásně napsaná kniha, velká porce emocí a citů. Ještě teď o ní musím přemýšlet a nějak mi nejde z hlavy. Místy velmi smutné, ale i tak se dá z tohoto příběhu načerpat velká životní síla a vážit si toho, co člověk v životě má.

knihamouder
16.09.2014 5 z 5

Velmi silný příběh. Knížka smutná, hezky napsaná. Pobrečela jsem si jako želva.

Verika
18.07.2014 5 z 5

Velice pěkná knížka. Smutný příběh, který mě osobně ovlivnil.

ina77
04.07.2014 5 z 5

Kniha je naprosto úžasná,děj je perfektní a hlavně nepředvídatelný!
Až na konci se člověk dozví jak to vše je.Nemohla jsem dát míň než pět hvězdiček!

Prateri
17.05.2014 5 z 5

U mě je to za pět hvězdiček.

dubakm
23.04.2014 4 z 5

Přečíst tuhle knihu mi trvalo déle, než obvykle. Psaná je hezky, čtivě, ale celý děj se nese na hodně smutné vlně. A s komentářem Weil si dovolím nesouhlasit, každý kdo knihu přečetl určitě ví proč, tahle kniha byla smutná, smutnější i nejsmutnější, ale určitě ne klišoidní.Hvězdičku dolu jsem dala za (pro mne) hodně rychlý a obrovský zvrat v charakterech osob.

mája1970
07.03.2014 5 z 5

poutavý příběh

VladkaBU
02.10.2013 5 z 5

Smutný příběh se šťastným koncem. To, co prožila Laura si určitě nikdo z nás neumí představit, a po tom všem zvednout se a jít dál, je strašně těžké. Ona to dokázala.

renataab
16.09.2013 4 z 5

Velmi pěkná kniha.

serafína
30.04.2013 5 z 5

Velmi silný příběh, v mnoha situacích jsem se našla a proto na mě prožitek čtení působil hodně intenzivně. Žít není lehké a proto děkuji za každy okamžik štěstí, za každou hezkou knihu. Děkuji p. Vasilková!

Lenka 13
31.03.2013 4 z 5

Opět pěkná kniha,mám rády knihy od paní Vasilkové,jsou čtivé a ze života.

kika 13
28.10.2012 5 z 5

Nádherně psaná knížka a sice místy smutné čtení,ale alespoň si člověk váží toho co sám má v životě.

1alena1
20.09.2011

Nevím, jestli je to mým složitým životním obdobím, které právě prožívám, ale celou knihu jsem probrečela a přesto to bylo jedno z nejhezčích čtení poslední doby. Život je jeden z nejtěžších .............................. Kdo má rodinu bez problémů, dobré zaměstnání, dům apod. třeba nepochopí, jak složité je někdy žít a přežít, musí se do toho vložit celá duše a hodně síly.
Vřele doporučuji.

láska