Květiny pro Lauru

Květiny pro Lauru https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258743/bmid_kvetiny-pro-lauru-258743.jpg 4 233 61

Mladí manželé Laura a Ivan si vychutnávají své štěstí... až do chvíle, kdy jim zemře jediný syn, sedmiletý Tomášek. Jejich životy a vztah jsou podrobeny té nejtěžší zkoušce. Dokážou ji zvládnout? Budou umět přijmout bolest, kterou jim život nadělil? Jak se bude vyvíjet jejich další osud?

Radka1911
25.04.2019 5 z 5

Velmi smutné, velmi krásné, a velmi uvěřitelné.

knihovniceS
04.02.2019 4 z 5

Přečetla jsem, i když to bylo smutné. Autorka píše krásné přiběhy.

JancaMia
04.12.2018 2 z 5

Tahle knížka i přesto že se krásně četla , tak byla velice hořká .. ale i tak to bohužel někdy je ..

knihovniceS
09.09.2018 4 z 5

Zatím jsem odložila - nemám sílu, ale ke knize vrátím, nedávná tragedie v rodině je stále živá

hrosulik
28.08.2018 5 z 5

Super, krásná, čtivá, ze života. Mohu doporučit.

Aleh
12.04.2018 4 z 5

Další z knih této slovenské autorky. Osud se s Laurou a Ivanem nemazlil. Čeká je těžká životní zkouška. Přišli o svého jediného syna. Jak přijmout tuto nezvratnou skutečnost? Jak se s tím mají mladí manželé vyrovnat? To jim nikdo neřekne. Smutný a dojemný životní příběh mladého manželského páru. Doporučuji především pro čtenářky, které si oblíbily styl psaní Táni Keleové Vasilkové.

ladaol
25.03.2018 5 z 5

Pěkně napsané, čtivé, Kdo si chce poplakat, ať si to určitě přečte.

Květi62
01.01.2018 5 z 5

Tak tohle byla hodně dobře napsaná kniha. Na pozadí velké tragédie je popsán uvěřitelný příběh hlavní hrdinky, která přes velkou bolest je ve skutečnosti velmi silná.
Spisovatelku jsem objevila teprve nedávno /v doporučení pro výzvu 2018 - kniha od slovenského spisovatele/. Stává se mojí oblíbenou.

Helča17
25.11.2017 5 z 5

Moc pěkný příběh, dojemný a krásně napsaný. Autorka se mi opět trefila do vkusu a nálady. Za mě je to jeden z jejích nejhezčích příběhů.

domcabu
21.09.2017

Ačkoliv je příběh o tragédii, na můj vkus velmi přeslazené.

micha-ella
04.09.2017 3 z 5

Trochu přeslazené.

Lalina3
07.08.2017 5 z 5

Krásná kniha!
Jako ostatně každá od autorky. Tato byla obzvláště dojemná. Sice jsem nebrečela, ale to mělo na svědomí to, že jsem věděla, že příběh nakonec (jako vždy) dobře dopadne. :)
Krásná oddechovka, která zahřeje u srdíčka.

mariva
27.06.2017 4 z 5

Čekala jsem hodně smutnou knihu, ale autorka zkušeně dávkuje smutek, radost i naději, takže výsledkem je příjemný a čtivý příběh.

Jirinamac
14.03.2017 3 z 5

Knížka se čte dobře. Příběh který se opravdu mohl stát. Jen mě tam chybí také nějaký vztah Laury s jeho dcerou. Laura mi moc sympatická nebyla. I přes tragedie, je to taková slaďárna.

Pajina68
27.02.2017 4 z 5

Knížka se mi líbila, působila na mne ale hrozně depresivně.

1v8na
10.02.2017 5 z 5

Příběh na mě hodně zapůsobil. Hodnotím ho velmi pozitivně a kladně. Velmi mě fascinuje, jak spisovatelka popsala charaktery mužů a žen v knize a jak poukazuje na řešení problémů - na to, jakým způsobem řeší problémy muži a jakým ženy.
Hlavní hrdinku velmi obdivuju - po tom, co si prožila je i tak plná naděje a optimismu. Neumím si představit, jak bych na všechny situace reagovala já a jak bych je zvládla.
Určitě tohle není poslední kniha, kterou jsem od autorky přečetla.

Milena2017
23.01.2017 5 z 5

Knížka je hezká ale moc smutná. I když jsem jí probrečela tak i přesto ji doporučuji.

bookmania
04.12.2016 5 z 5

Moje prvotina od této spisovatelky. Moje maminka četla všechny její knihy a opravdu tuto spisovatelku miluje. Já si prostě řekla,že je na čase poslechnout moudré rady moji maminky a knihu si také přečíst. A tak sem tady. Dokonalá kniha plná smutku,bolesti a trápení! Knihu jsem zhltla za jeden den,protože jsem se nemohla odtrhnout. Skvělé!!!

popeluška
01.09.2016 5 z 5

Moc krásné oddechové čtení .....

majík1
04.07.2016 5 z 5