Kryon 2: Nemyslete jako člověk

Kryon 2: Nemyslete jako člověk https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306145/mid_kryon-2-nemyslete-jako-clovek-V5t-306145.jpg 5 10 3

Kryon je milující andělská energie a Lee Carrloll je "původní" Kryonův channeler. Více než dvě desetiletí jejich spolupráce nám přineslo skutečně mnoho informací, které nám toho hodně vysvětlily o právě probíhajících časech změn. Toto je druhá Kryonova kniha napsána již v roce 1994 a později ještě doplněna. Jsou v ní obsaženy jedny z prvních Kryonových channelingů, které byly zapsány pouhé dva roky poté, co Lee a Kryon s těmito živými channelingy začali. Kniha Dvě se snaží odpovědět na mnoho naléhavých otázek té doby... otázek, které kladou i ti, kteří v dnešní době objevují svou duchovní stránku.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus New Age
Vydáno: , WIKINA

Don't Think Like a Human: Channelled Answers to Basic Questions (Kryon Book 2) , 1994

petra7210
29.10.2019 5 z 5

Kniha si najde své čtenáře.

Jeronym
15.09.2019 5 z 5

Uvědomělé.
Jsem skeptik (ostatně jako býval Carroll sám). Nemohu říct, že věřím na 100% všemu uvedenému v knize (někdy jsou slova volená dost nekonkrétně a zmíněné události těžko dohledatelné i v dnešní době internetu), ale přesto mě její čtení způsobovalo příjemné pohlazení po duši a pozitivní pohled na svět. Dualitou by se ledacos vysvětlovalo - myslím, že člověk svádí boj se zvířečími touhami na jedné straně a osvícenými myšlenkami na straně druhé. Současný život jedince i celé společnosti má najednou větší smysl. Učíme se, ovlivňujeme okolí, šlapeme po cestě (a tedy i překonáváme strach). Pochopením, dáváním si dohromady spojitostí, život pak nabývá více na lehkosti. Je dobré dívat se na věci více ze široka. Lidstvo se snad přeci jen vyvíjí správným směrem.
Zmíněná podobenství jsou velmi silná a moudrá.
Takže i kdyby Kryon nebyl channelovaná "vyšší bytost", ale "pouze" podosobnost Lee Carrolla, oslovil mě, rezonuje se mnou a na něco jako intuice a "společné vědomí" bych i věřit mohl.
Svým osobitým stylem je kniha originální a čtivá. Myslím, že zaujme spirituální osoby i filozofické typy.

sira
17.10.2017 5 z 5

Kniha je plná informací, které jsou na mne chvílemi až moc technické. Magnetismu příliš nerozumím, takže pro mne bylo náročné se prokousat technickými pasážemi a proto mi to trvalo déle, než jsem knihu přečetla. Každopádně zásadní myšlenky jsou přínosné, takže knihu mohu vřele doporučit.

Carroll Lee - Kryon
americká, 1944