Kryon kniha 12 - 12 vrstev DNA

Kryon kniha 12 - 12 vrstev DNA https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287423/mid_kniha-12-12-vrstev-dna-7Yo-287423.jpg 5 6 2

Toto je dvanáctá kniha z Kryonovy série. Je to první kniha svého druhu a mohla by završit více než 20 let spolupráce mezi Lee Carrollem a Kryonem. DNA je naším chemickým plánem (blueprintem), ale Projekt výzkumu lidského genomu objevil, že více než devadesát procent z ní není kódováno. Ve skutečnosti pouze přibližně čtyři procenta vytvářejí 23 000 genů v lidském těle. A zbytek? To je naprostá hádanka. Dodnes neexistuje odpověď na to, proč většina DNA nemá žádnou symetrii či kódy jakéhokoli druhu. Vlastně se to zdá být naprosto nahodilé. Kryon nám předal plně channelované vysvětlení. Je možné, že DNA tvoří převážně kvantové instrukce - informace, které hovoří k lidskému tělu? A pokud ano, co je v těchto instrukcích? Bylo by možné, aby v naší DNA byl celý náš akášický záznam? Co dalšího by zde mohlo být zastoupeno? Začíná to dávat smysl a většina nedávných objevů v kvantové fyzice pouze rozšiřuje potenciály této kvantové molekuly. Kryonovo úplné odhalení současných dvanácti vrstev či energií DNA vám předkládáme v této knize. Její součástí je i předmluva badatele v oblasti DNA - Dr. Todda Ovokaityse, komentáře Lee Carrolla a také plně barevné, channelované ilustrace každé vrstvy, které vytvořil americko-izraelský umělec Elan Dubro-Cohen. Tato kniha je ezoterickým průlomem.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus , New Age

Vydáno: , BEN - technická literatura

The Twelve Layers of DNA: An Esoteric Study of the Mastery Within , 2010

Ophelie
03.09.2023 5 z 5

Moje druhé setkání s Kryonem a už se těším na další knihu. Tato kniha mě naprosto ohromila! Otevřela mi úplně nové obzory a chápání a vnímání nás coby lidských bytostí s tak jedinečným darem - naší DNA. V žádné knize jsem se toho o DNA (nejen z biologického, ale především z duchovního hlediska) nedozvěděla tolik, tak moc mi tato kniha rozšířila mé obzory a hranice mého vnímání skutečnosti Rozhodně doporučuji a za nějaký čas si ji přečtu znovu, protože to rozhodně stojí za to a neomrzí.

sira
21.12.2017 5 z 5

Další skvělá kniha, nad kterou stojí za to se zamyslet. Určitě mohu doporučit všem, kteří si kladou otázky sami o sobě a o tom, jak se mohou posunout dál.

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Carroll Lee - Kryon