Prach prachu

Prach prachu https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233694/prach-prachu-233694.jpg 4 68 13

Kovac a Lisková série

Dvě sebevraždy v jednom týdnu, navíc v jedné rodině, vzbudí u seržanta Kovace podezření, že něco není v pořádku. Spolu s kolegyní Liskovou, která má stejný dojem, se pustí do pátrání. Nitky vyšetřování je zavedou až ke dvacet let starému zločinu a na povrch začnou vycházet okolnosti, jež se leckdo z minneapoliského policejního sboru snaží udržet pod pokličkou. Do okoralé duše seržanta Kovace vstoupí po mnoha letech osamělosti láska, nenadálý milostný vztah však končí překvapivým rozuzlením, které zároveň vnese světlo do komplikovaného kriminálního případu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha ,

Dust to Dust , 2000

jprst
23.04.2024 4 z 5

Docela vydařená detektivka, od této autorky jedna z těch lepších, má spád, nenudí a rovněž závěr je povedený, takže četbou příjemně strávený čas.

Jiho226
21.08.2023 5 z 5

Výborná, skvěle napsaná kniha. Zajímavá zápletka, super závěr, moc mě bavila.

Jakubadavid
05.04.2021 5 z 5

Knížku jsem četla hned po Popel popelu a opět jedním dechem. Závěr?!... nevim, jak vyjádřit, abych neprozradila konec. Děj prolinal přítomnost i minulost, kterou chtěli někteří nechat spát. Hrdinové jsou mi sympatičtí. Určitě se vrhnu na další díl.

ivoiro
03.09.2020 5 z 5

Opět to byla dobrá kniha. Nápad to byl zajímavý.

Ava365
09.08.2020 4 z 5

Slušná detektivka s Kovacem a Liskovou.

Kortez
14.11.2019 3 z 5

Průměrná detektivka která nenadchne, ale ani neurazí. Od autorky jsem četl lepší kousky, proto jsem sáhl i po této knížce.

Lusa
09.02.2018 5 z 5

I když tuhle sérii čtu víceméně od konce, jak se ke mě zrovna knížky dostanou, nemohu jí nic vytknout. Prach prachu je další skvělé, napínavé a povedené dílo.

sramkovamichala
21.11.2017 4 z 5

Kniha skvěle napsaná, stejně jako Popel popelu. Rozuzlení se prolíná celým dějem, na konci pouze vyvrcholí. Proto se mi více líbil první díl, jehož rozuzlení bylo více nečekané.

SimonaP
23.08.2017 2 z 5

Zdlouhavé, moc postav, nebavilo mě to. Ke čtení jsem se vyloženě nutila.

Janeee
17.10.2016 4 z 5

Opět další super kniha od této autorky. :-)

ivusse
13.06.2016 4 z 5

Bezva počtení. Zprvu pomalejší rozjezd, chvilku jsem se ztrácela v "bouchačích", ale pak to dostalo spád a já stránky hltala... jen mi bylo trochu líto Kovace, přála jsem mu lepší konec...

RADOST
11.07.2015 4 z 5

Propracované, napínavé, nabízí se jednoduchá i složitější řešení, nepostrádá zavádějící i odlehčující dějové uličky. Ale nenavnadila mě k okamžitému přečtení dalšího dílu série.

Elisa.Day
10.12.2011 5 z 5

Výborná krimoška, přesně podle mého gusta. Taková ta knížka, od které se prostě nemůžete odtrhnout a čtete a čtete.... Kromě kriminální zápletky si autorka opět neodpustila ani zápletku milostnou, kvůli které jsem na konci příběhu dokonce i uronila slzu. Jsem holt cíťa. A nějak se nemůžu zbavit pocitu, že ten Kovac je fakt děsnej lůzr! :-)

Tami Hoag
americká, 1959