Knížka pro kočku a nejen pro ni od Pavla Kantorka

Knížka pro kočku a nejen pro ni od Pavla Kantorka https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84482/bmid_knizka-pro-kocku-a-nejen-pro-ni-od--vpN-84482.jpeg 5 38 8

Knížka kresleného humoru, jež zahrnuje vtipy staré přes čtvrt století, které ani s odstupem času neztratily na aktuálnosti a dokáží dodnes pobavit s předmluvou Josefa Kučery.

Alma-Nacida
09.10.2022 5 z 5

Knížku mi kdysi dávno dal manžel, když ještě zdaleka nebyl mým manželem. :) Tím osvědčil dobrý vkus hned dvakrát. :) Knížka je to moc pěkná, s laskavým humorem. Už se trochu rozpadá a z některých vtipů se staly naše rodinné vtípky. ;-)

Ctv
10.01.2019 5 z 5

Podle mě v oblasti kresleného humoru není nad pana Kantorka. Knížka pro kočku je už v mé knihovně léta, je to salátové vydání, listy z lepené knížečky s měkkými deskami častým prohlížením vypadaly, ale má své čestné místo. To, jak dokáže pár jednoduchými tahy vyjádřit výraz obličeje naštvané kočky, manželky, psa nebo myši, nechápu.
... já ji cítím, tu bestii bakteriální ..... děti, pojďte se podívat, blbost kvete .... :-D

Vidlička
24.10.2017 4 z 5

Myš: "Venku je kočka!"
Druhá myš: "A co chce?"
:-)))

Medunkavera
14.07.2016 5 z 5

I já jsem si tuto knížku uložila dnes do knihovny. Koupila jsem ji zde na Databázi knih v bazaru. Paní mi ji zaslala hned druhý den po zaplacení. A pečlivě zabalenou. Vyndala jsem ji ze schránky, přišla domů, všeho jsem nechala a začala ji prohlížet. No, takhle jsem se už dlouho nezasmála. To nemá chybu. Miluju tenhle humor. Kbyby se mě někdo zeptal, která ta malůvka a text pod ní se mi líbil nejvíce, tak bych nebyla schopná odpovědět. Prostě všechny jsou perfektní. Uvádím alespoň jeden, kdy kočičí maminka stojí před koťátky a za rohem je vidět kocour s obrovskou boulí na hlavě a maminka koťátkům důrazně říká: "Proboha děti, tiše!! Tatínek už zase spadl ze střechy."

medvedice3
29.02.2016 5 z 5

Nestarnoucí vtipy!

qwill
29.02.2016 5 z 5

Knížka právě skončila v mé příruční knihovničce. Nádhera!! Atomový fyzik u mě opravdu zabodoval.

ThomasRuhe
17.11.2015 4 z 5

Další vtipná knížka od Pavla Kantorka,tentokrát v hlavní roli kočky a myši.

nightlybird
15.10.2011 5 z 5

K úpravám a doplnění tohohle útlého spisku mne inspirovala elfos vložením linku na Simonovy kočky u mne v pubu. Zvířecí a nejen zvířecí kreslené vtipy Pavla Kantorka v časopisech a novinách provázely generaci dříve narozených vlastně i v dobách, kdy moc důvodů k veselí nebylo a knižním vydáním udělal Kudláček nejen dobrý skutek, ale určitě i dobrý obchod. A myslím si, že by pobavila i dnes, ty vtipy jsou nadčasové a vzhledem k výši nákladu ba mohla být i dosažitelná.

kreslený humor

Pavel Kantorek