Knížka pro kočku a nejen pro ni od Pavla Kantorka

Knížka kresleného humoru, která zahrnuje vtipy staré přes čtvrt století, které ani s odstupem času neztratily na aktuálnosti a dokáží dodnes pobavit s předmluvou Josefa Kučery.

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84482/knizka-pro-kocku-a-nejen-pro-ni-od-pavla-kantorka-84482.gif 4.722
Humor, Literatura česká
Vydáno:, ANNONCE

Kniha Knížka pro kočku a nejen pro ni od Pavla Kantorka

Ctv

Podle mě v oblasti kresleného humoru není nad pana Kantorka. Knížka pro kočku je už v mé knihovně léta, je to salátové vydání, listy z lepené knížečky s měkkými deskami častým prohlížením vypadaly, ale má své čestné místo. To, jak dokáže pár jednoduchými tahy vyjádřit výraz obličeje naštvané kočky, manželky, psa nebo myši, nechápu.
... já ji cítím, tu bestii bakteriální ..... děti, pojďte se podívat, blbost kvete .... :-D

Vidlička
24.10.2017

Myš: "Venku je kočka!"
Druhá myš: "A co chce?"
:-)))

Medunkavera
14.07.2016

I já jsem si tuto knížku uložila dnes do knihovny. Koupila jsem ji zde na Databázi knih v bazaru. Paní mi ji zaslala hned druhý den po zaplacení. A pečlivě zabalenou. Vyndala jsem ji ze schránky, přišla domů, všeho jsem nechala a začala ji prohlížet. No, takhle jsem se už dlouho nezasmála. To nemá chybu. Miluju tenhle humor. Kbyby se mě někdo zeptal, která ta malůvka a text pod ní se mi líbil nejvíce, tak bych nebyla schopná odpovědět. Prostě všechny jsou perfektní. Uvádím alespoň jeden, kdy kočičí maminka stojí před koťátky a za rohem je vidět kocour s obrovskou boulí na hlavě a maminka koťátkům důrazně říká: "Proboha děti, tiše!! Tatínek už zase spadl ze střechy." A ještě jeden: Předem se omlouvám za ten černý humor, jo? Tak ... Stojí dvě myši a ta jedna říká druhé: "Cítíš? ... Z lesa voní pečená kočka!" Když se moje kočička zeptala: " Čemu se tak směješ?" Tak jsem jí řekla: "Oggynko, ani se neptej."

medvedice3
29.02.2016

Nestarnoucí vtipy!

qwill
29.02.2016

Knížka právě skončila v mé příruční knihovničce. Nádhera!! Atomový fyzik u mě opravdu zabodoval.

ThomasRuhe
17.11.2015

Další vtipná knížka od Pavla Kantorka,tentokrát v hlavní roli kočky a myši.

nightlybird
15.10.2011

K úpravám a doplnění tohohle útlého spisku mne inspirovala elfos vložením linku na Simonovy kočky u mne v pubu. Zvířecí a nejen zvířecí kreslené vtipy Pavla Kantorka v časopisech a novinách provázely generaci dříve narozených vlastně i v dobách, kdy moc důvodů k veselí nebylo a knižním vydáním udělal Kudláček nejen dobrý skutek, ale určitě i dobrý obchod. A myslím si, že by pobavila i dnes, ty vtipy jsou nadčasové a vzhledem k výši nákladu ba mohla být i dosažitelná.

Pavel Kantorek

Pavel Kantorek