Na prahu touhy

Na prahu touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46687/bmid_na-prahu-touhy-8le-46687.jpg 4 86 8

Klub Bastion série

Nejtěžší chvíle v životě Christiana Allardyceho, markýze z Dearne, nastala v okamžiku, kdy musel volit mezi povinností a láskou. Odešel sice sloužit králi a vlasti, ale na lady Letitii Randallovou a její hebké rty nikdy nezapomněl, i když byl přesvědčen, že ji již nikdy nespatří. Když tedy od ní přichází prosba o pomoc, jeho srdce se téměř zastaví. Letitia sice nemůže zapomenout na Christianovu zradu a obrací se na něj jen velice nerada, ale slíbila svému bratrovi, že pomůže očistit jeho jméno za každou cenu. A teď jí nezbývá, než se pokusit znovu svést svého bývalého milence Z cyklu Klub Bastion... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Edge of Desire , 2008

miruska1
04.09.2021 5 z 5

Za mňa, zatím, najlepšia část serie...

Ála1968
10.05.2020 5 z 5

Konečně jsem se dočkala a tento díl byl super.Napětí,romantika,padouch,prostě paráda,stejně jako druhý díl i tady byl příběh čtivý od začátku do konce.Ani na chvíli jsem se nenudila.

moudivlacek
27.04.2020 5 z 5

Mám a měla jsem ráda všechny členy Klubu a miluji celou sérii, Letitia se snaží dělat imunní vůči Christianovi, protože se cítí ukřivděná kvůli minulosti. To samé ale Christian vůči ní. A mýlí se samozřejmě oba. Otázkou je, kdy a jak upřímně dokážou odpustit tomu druhému.
Do toho podivná vražda manžela Letitie a její bratr Justin, který má problém držet se stranou.
Nejvíc si ale užívám tajemnosti bývalého velitele Dalziela. Moc se těším na tento poslední díl a doufám, že bude skvělou tečkou série.

narisa
15.01.2020 5 z 5

Moc pěkný příběh, chvílemi opravdu napínavý. Jen Leticia mi úplně nesedla.

rampapa
10.06.2019 5 z 5

Překrásný příběh. Knížku velmi doporučuji.

havrmoni
16.07.2015 4 z 5

Kromě posledního dílu této série jsem četla vše od této spisovatelky. A všechny se mi líbily, tento taky. Jen mě byla hl.hrdinka víc nesympatická než bych chtěla. Někdy to vypadalo,že se už smířím s jejím charkterem a pak hups a zase nic. No prostě jsem jí nepřišla na chuť a to jako jediné ze všech sérií. Těším se na Dalziele, je to má oblíbená postava.☺ 2020 doplnění: ještě jedna zajímavá postava tu je Neville Roscoe. Ten by mě moc zajímal a konečně se v srpnu o něm v jeho příběhu dozvím.

jaja1989
17.04.2015 5 z 5

Musím říct, že se Chris k Letitii nezachoval zrovna nejlíp, tak nevím proč se cítí uražený.

jaja10
21.06.2013 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Plná napětí, vášně, lásky.....četla se moc dobře.