Klik

Klik https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346609/bmid_klik-Bpr-346609.jpg 4 86 23

Slavné dílo erotického komiksu! Seznamte se s Claudií, frigidní bohatou mrchou. Stačí ale malý implantát na správné místo a dálkové ovládání a vypuknou vášně. Kdekoliv a kdykoliv! Aktualizované barevné vydání kompletní erotické klasiky!

Literatura světová Komiksy Erotika
Vydáno: , Crew

Il gioco , 1983

martinstefko
20.07.2017 4 z 5

Erotický komiks skutečně může něco sdělit. Něco víc než jen nahotu až pornografii. Tenhle tak rozhodně činí.

Aleen
05.07.2017 4 z 5

Luxusní zpracování v kožence, krásný přebal. Těšila jsem se a opravdu je velmi zajímavý, totálně na hraně mezi erotikou a pornem, s maliličkatými přešlapy. Maličké zklamání nad kresbou. Hodně mně navnadila obálka a uvnitř je kresba, jak mi "kolegyně" čtenářka přede mnou poradila, "digitalizovaná". Prostě globalizovaná, uniformovaná - neoriginální (ale jen trochu, probůh, je to fakt luxusní komiks...). Je mi to líto, i když se mi hodně líbil, k naprosté spokojenosti mi něco chybělo...Ale obohatil mně o nové představy, takže ho budu jen chválit :-)

encyklopedie
16.06.2017 5 z 5

...drahá paráda! ...ale tohle za ty prachy jde. Milo Manara ve skvělé formě . Překlad -není to sice "sprostej" Kopřiva, ale ujde i ten od Šmakalové.... CREW mne zase obohatila o skvostný přírustek....