Síť přízraků

Síť přízraků https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210381/bmid_sit-prizraku-210381.jpg 4 149 25

Kladivo na čaroděje série

Před pěti sty lety uzavřela čarodějnice svoji duši do svitků s kouzly a hned nato byla upálena. Nyní se vrací a chce svá kouzla zpět. Jejich současní vlastníci se jich však nechtějí jen tak vzdát. Nejenom že si na nich založili živnost, ale rovněž je známo, že má-li kouzlo změnit pána, ten starý musí zemřít. Po kouzlech ovšem pase více stran z různých důvodů. A nebyl by to Felix Jonáš, aby do toho zmatku neskočil po hlavě. Nejenže ho čekají souboje s čaroději, ale také se bude muset vypořádat s Vincencovou krizí identity, Klaudiinou touhou po dobrých skutcích a jednou pubertální holkou v nesnázích.... celý text

Dandulka
21.02.2015 5 z 5

Mám ráda tuhle sérii. Asi proto, že se odehrává "u nás".

viclef
13.01.2015 3 z 5

Za me jeden ze slabsich dilu. Po predchozich Drsnych snech znatelne ubylo hlasek. Spis se pouzivaji odkazy na aktualni deni ve svete (serialy a osobnosti). Dej je propracovanejsi/komplikovanejsi, ale na tuto oddechovou serii si myslim, ze az moc.

Budulman
10.10.2014 5 z 5

Skvělý díl patřící k tomu nejlepšímu ze serie.
První kapitola, u které jsem si přišel, že čtu parádní horor, poslední zasazená tam kam je zasazená a naprosto skvělý nápad s "aktéry" z onoho místa :-)
Velice dobře jsem se bavil a o to šlo.
Za mě spokojenost

witko
25.09.2014 4 z 5

Kladivo je zpět v celé své síle a humoru. Po minulém trochu slabším díle, je to opět to staré, dobré počteníčko. Nejvíc mne dostal Vincent co by pes a hlášky kolem toho.

Schobul
25.07.2014 4 z 5

Zatím asi nejlepší díl série. Vtipné, přímočaré, má to spád a navíc dobrou myšlenku. Už jsem pomalu začal lámat hůl nad celou sérií, ale díky tomuto dílu budu rozhodně pokračovat.

Praha magie

Ondřej S. Nečas (p)