Případ nevěrné manželky

Případ nevěrné manželky https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5887/pripad-neverne-manzelky-5887.jpg 4 39 7

Kincaid - Jamesová série

Detektivka, v níž Gemma Jamesová a Duncan Kincaid řeší nejen vraždu... Inspektorka Gemma Jamesová dostala za úkol vypátrat vraha Dawn Arrowoodové – mladé, bohaté, vdané ženy. Podobná vražda se v Londýně stala už před několika měsíci. Tenkrát ji vyšetřoval Gemmin kolega a přítel Duncan Kincaid. Co – kromě způsobu provedení – obě vraždy spojuje? Měly spolu zavražděné ženy něco společného? Zdá se, že jediným pojítkem byl jejich zájem o starožitnosti... A kudy se bude vyšetřování ubírat, když hlavní podezřelý taky zemře násilnou smrtí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

And Justice There Is None , 2002

Hemingway178
14.03.2023

(SPOILER) Tak tady vážně nejsem cílovka! Případ vyšetřuje zamilovaný páreček detektivů. Kdyby to aspoň byla sranda, ale bohužel není. A když se vražda odbude na třech řádcích, a nové hnízdečko lásky se vybírá na třech stránkách, něco je špatně. Ohledání místa činu a místo sbírání stop obava, jestli toho není na těhotnou partnerku moc, zvláště když nedávno málem potratila při záchraně jiné těhule !???? Určitě se fandové najdou, ale na to kolik posbírala autorka ocenění, pro mě velké zklamání.

ninano
02.05.2021 4 z 5

Trochu lepší detektivka z pera této autorky. Bohužel dvojici detektivů nějak nemůžu přijít na chuť.

helcab
26.03.2019 5 z 5

Opět velmi zajímavý a zamotaný příběh. Četlo se velmi pěkně a mělo to spád. Trochu smutný závěr knihy, ale určitě doporučuji a těším se na další díl....

malen
28.02.2018 5 z 5

To mě bavilo, docela prima detektivka. Nemělo to sice takový spád, jako současné severské krimi, ale početla jsem si.

Katuska001
16.05.2013 5 z 5

Další skvělý detektivní příběh o Duncanovi a Gemmě, odehrávající se ve dvou časových rovinách a napnutý do poslední chvíle.

jasmína
14.05.2013 5 z 5

Moje první kniha od této spisovatelky a musím uznat, že píše výborně. Líbily se mi i úvodní článečky o obyvatelích a životě v Portobellu Road.

Detektivka jak má být, napínavá do konce, možná sice na někoho už natahovaný závěr, ale pro mě má tato autorka dar, že se její knihy čtou schválně pomaleji, aby tak zajímavě psaný příběh rychle neskončil.

Těším se, až si přečtu další knihu od D. Crombie !!

Selinute
10.12.2012 4 z 5

Výborná detektivka od mé oblíbené spisovatelky.

Deborah Crombie
americká, 1952
2007  74%Podíl na smrti
2004  88%Případ nevěrné manželky
2014  86%Zvuk rozbitého skla
2003  87%A odpočívej v pokoji
2002  88%Hlas pomsty

Kniha Případ nevěrné manželky je v