Když ptáčka lapají

Když ptáčka lapají https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120540/kdyz-ptacka-lapaji-120540.jpg 4 189 54

Hlavní hrdinové románu Jordana a Vojtěch jsou pro své okolí ideální pár, ale teprve manželství ukáže, jaký kdo je, po čem touží, jak se zachová, až přijdou kritické situace a bude nutné slevit ze svých požadavků a představ. Jejich partnerské vztahy se ostře vyhrotí přesně podle přísloví Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.... celý text

palka452
11.02.2020 5 z 5

Nejde mi upravit komentář, tak musím psát tady znovu její knížky se čtou pěkně Bohužel již za týden. Nevíte o čem to bylo? Takhle si tedy kvalitní knížku nepředstavuji. Nejsou to časopisy, ale knihy.

palka452
11.02.2020 5 z 5

Poprvé a naposledy jsem asi autorce Dala pět hvězd a to jenom proto, že prostředek knihy mi nějak navozuje dětství to vaření Aby bylo všechno zaopatřené mě nějak uklidňuje a vrací do dětství. Jinak by to byly maximálně tři. Knihy jsou pořád na jedno brdo . Je to asi dobrá obživa hlavně.. Ale tady těch 5 hvězd musím dát to se mi stalo jenom asi u dvou knih.

Nunynka
10.11.2019 5 z 5

Knihy autorky se mi snad líbí víc a víc. V knize byla super zápletka a hlavně se mi líbí,že to není vše až tak moc přitažené za vlasy a opravdu se takové věci můžou stát. Prostě jako kdyby jste četli třeba o svých sousedech nebo příbuzných. Právě proto její knihy tak ráda čtu.

ErikaJ
14.09.2019 5 z 5

Tato knížka se mi ze všech knih, co jsem od této autorky prozatím četla, líbila nejvíce. U pí. Váňové miluju jak dokáže postupně bravurně proplétat osudy hrdinů tak, že si vždycky myslím, že víc už to snad ani nejde, a ona mě přesto ještě do konce příběhu dokáže párkrát překvapit.

ritz
12.09.2019 5 z 5

Výborná knížka o velmi nesympatických lidech, i hlavní hrdinka mě svou nerozhodností a uměním "vláčejte a orejte si se mnou jak chcete, já to vydržím" příšerně lezla na nervy.

JancaMia
18.08.2019 5 z 5

Paní Váňové jsem přišla na chuť teprve "nedávno" (cca. 1/2 roku zpátky) , ale co kniha to klenot, rozhodně se nebojím říct že paní Váňová je "novodobá" paní Frýbová co se psychologie postav týká a propletenosti zápletek , kolikrát se člověk musí zamyslet nad tím coby kdyby .. a že cesty osudu jsou opravdu nevyzpytatelné ... ale tak to zkrátka chodí ..

Jane100
09.07.2019 5 z 5

Kniha o nechutném synovi, jeho ještě nechutnější matce, jejich úchylném vztahu a zvrácených pletichách. Po celou dobu mi z nich bylo dost nevolno. Jinak určitě stojí za přečtení.

Liilith
21.01.2019 3 z 5

Skvěle psaný román,kde se postavy a jejich osudy vzájemně prolínají.

broskev28
16.01.2019 3 z 5

Velmi čtivý příběh ze současnosti - ne všechny autorčiny knihy jsou tak vydařené a přesvědčivé. Pro mě má tato kniha jedinou chybu - ještě ji nemáme v naší obecní knihovně - a přitom čtenářky by z ní byly nadšené. Takže to hned spěchám napravit!

zdenaR
11.01.2019 5 z 5

Můžu jenom opakovat to, co u předchozích knih:
moje oblíbená autorka nezklame - má jen jednu vadu: je vysoce návyková :-)))

kneslova
27.11.2018 5 z 5

Já se připojuji k těm, kterým se kniha líbila. Je totiž velmi čtivá a jednání postav je fascinující.

certik003
02.08.2018

Autorčiny knížky mám ráda a většinou si je půjčuju aniž bych si přečetla anotaci. Dokáže hezky vylíčit mezilidské vztahy a i tentokrát se jí to povedlo. Přestože mi Jordana občas lezla na nervy svojí nerozhodností a naivitou, tak jsem doufala, že konečně prozře. V knížce nechyběla i spousta intrik, které dělaly příběh o to víc čtivější. A konec, s pro mě nejméně sympatickou osobou, byl už jenom taková třešinka na dortu.

orinka3
15.07.2018 4 z 5

Dobře se to čte. Výborné situace, obě hlavní postavy skvěle vykreslené. Příběh měl dobrý spád, nešustil papírem. Hvězdičku jsem ubrala za příliš časté cenění zubů a za to, že autorka poněkud odflákla Uninu smrt. Myslím, že ve skutečnosti by policie využila kamerového systému a příběh by určitě končil jinak. Toto jediné se mi zdálo naivní a nedomyšlené. Jinak - palec nahoru.

Madla686
02.07.2018

Mne se tedy kniha nelibila...styl psani mi velice pripomina Zdenu Frybovou.A pribeh mlade zeny, ktera se necha (odhadla bych, ze se nezmeni) manipulovat, at ve spatnem ci dobrem, chlapem, nevim, zda nekomu v necem pomuze...

Aleh
29.11.2017 4 z 5

Ti, kteří si oblíbili Magdu Váňovou a její styl psaní, budou obracet stránku za stránkou a s napětím očekávat, jak příběh jednoho na první pohled ideálního manželství dopadne.... A díky tomu, že autorka je velkou znalkyní lidských duší, půjde o vyprávění opravdu jako ze života. Když ptáčka lapají mohu jen doporučit.

babiočka
22.10.2017 5 z 5

Po předchozí četbě (Nikde v Africe) je tato knížka přímo balzám na oči, mysl i duši ;o).

Allla9
20.10.2017 5 z 5

Kdybych nemusela pracovat, tak knížku přečtu jedním dechem. Perfektní!

i.stefany
08.08.2017 5 z 5

Zase jedna knížka, která vás nepustí. S každou kapitolou člověk musí hltat dál a dál, aby se dozvěděl, jak to dopadne. Rozhodně mohu jen doporučit.

LenkaKa
10.07.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila, dobře se četla a je ze života, každá z nás s myslí, že chlapa předělá nebo, že se to časem změní, ale na to si každý musí přijít sám.

Tylinka
20.03.2017 5 z 5

Úžasné, čtivé, děj má spád a nedalo se odtrhnout. Kniha se mi moc líbila a těším se na další od této autorky.